• Herbalife CR7 Drive

Herbalife CR7 Drive İleri Hidrasyon -Meyveli-05314079994

HERBALİFE CR7 DRİVE ÜRÜNE GENEL BAKIŞ

Herbalife CR7 Drive sağlıklı yaşam için egzersizi rutin hale getiren tüm egzersiz severlere egzersiz sırasında dayanıklığı arttırmak için yardımcınız Herbalife CR7 drive hazır siz de hazırmısınız?Karbonhidrat-elektrolit içeceği, Herbalife CR7 drive sporun ve sporcunun yanında kullanıcı dostu sağlıklı bir egzersizin sürdürülmesi için ideal bir ürün.

Herbalife CR7 Drive Sportif İçecek Tanımı:


Kadınların koşu bandı yada Erkeklerin koşu yaparken ;yoğun bir egzersiz sırasında bisiklet turu gibi örnek olabilir yani fiziken bizden performans beklenen tüm aktiviteler esnasında vücut tarafından su kaybını telafi etmek ve su seviyesini arttırmak üzere  uzun süreli egzersizleriniz boyunca direnç artıran ve kondisyonu destekleyen enerjinin düşmemesi ve aynı performansla faaliyete devam edilmesini sağlayan Herbalife CR7 Drive karbonhidrat ve elektrolit yönünden zengin bir içecektir.

Net Miktarı: 540 g. Yaklaşık 20 porsiyon.

Herbalife CR7 Drive, spor ruhuna sadık insanların egzersiz faaliyetlerini daha eğlenceli bir hale getirmenin Ronaldo gibi gerçek bir profosyönelin katkılarıyla mükemmeliğin ötesine geçen deneyimleri yaşatan ,egzersiz sırasında direnci korumak için karbonhidrat ve elektrolitlerden oluşan bu güzel içeceğin spor ve aktif yaşamın yeni tadına varmak  ve deneyimlemek için geç kalmadınız.

Tüm spor yapan kişiler, bedenen daha sağlıklı kalabilmeyi arzu eder tabi birde aktif yaşamayan insanlara göre daha fazla enerji ve kondisyon üretebilmek için sağlıklı bir diyet içeren beslenme ile vücudun temel gereksinimlerini hep kas yapısını hem iskelet sisteminin gerekliliklerini tamamlayan tüm Herbalife ürünlerine sitemiz üzerinden sahip olarak ücretsiz danışmanlık talep edebilirsiniz.

Günümüz gıda güvenliği açısından en üst seviyede ürün sağlayan Herbalife Nutrıtıon geleceğin ürünlerini tasarlamaya ve insanların deneyimlemelerine sunduğu CR7 Drive ve H24 serisi ürünleri gibi başarısı kanıtlanmış bir çok yeni ürüne imza atmak için çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. 

Herbalife CR7 Drive Başlıca Faydaları:

-Herbalife CR7 Drive içenlere rahatlık duygusu getiren ferahlatıcı bir içecek.

 

  -Egzersiz sırasında suyun emilimini artırır, bu da kişinin daha iyi bir terlemesi anlamına gelir. Daha iyi terlemek şu manaya geliyor artık yeterince açılan deri gözenekleri sayesinde dış deri altında biriken toksin atımı daha         hızlı bir hale gelir toksinlerin vücuttan atılması demek sağlıklı bir adım demektir.Elektrolitlerin bize sağladığı fayda ve hidrasyon sayesinde anlık gelişen bir durum olup hücrelerin susuz kalmasını engellemektedir.

 -CR7 Drive'ın her bir porsiyonu ortalama 100 kaloridir.Bu şekilde Herbalife Nutrition, kişinin kalori alımını kontrol etmesine yardımcı olmaktadır.

 -Herhangi tatlandırıcı içermez. Aromasının kaynağı acai berry meyvesidir.

 -Metabolizmanın faaliyetlerini destekleyen B12 vitamini içerir.Mükemmel bir besin desteği sağlayan sodyum, potasyum ve magnezyum içerir.

 - CR7 Drive'ın içindeki glikoz,beyin fonksiyonunu harekete geçirir ve aktiviteler yaparken hızlı ve doğru kararlar vermeniz için yardımcı olur.

 -Hücresel olarak beslenme gerektiren faaliyetleriniz sırasında içeriğinde bulunan karbonhidrat hızlıca sindirilir daha faaliyet sürerken kas yapınızın beslenme ve enerji ihtiyacı karşılanır.

 Herbalife CR7 Drive  Tüketimi:

CR7 Drive Tüketimini kolaylaştırmak için yarım litre su ile iki çorba kaşığı ürünü (27 gram) karıştırın.Fiziksel aktivite öncesinde,faaliyet sırasında ve sonrasında tüketilebilir.Karışımı 500 ml’lik bir şişe yada orjinal Herbalife aparatları ile hazırlayabirsiniz.


BAHAR GELDİ HERBALİFE CR7 DRİVE BURADA YA SEN?

Bahar geldi uzun yürüyüşler ve koşu yapmanın, spora başlamanın tam zamanı ziller sizin için çalıyor.Herbalife CR7 Drive burada sen neredesin?Ağırlık yönetimi denilince ilk akla gelen marka Herbalife tabi ki sadece ağırlık yönetimi ile ilgilenmiyoruz.İnsan bedenini bir bütün olarak kabul ediyor ve ona göre ürünler sunuyoruz sizlere.Herbalife CR7 Drive sizin için özel üretildi yapay tatlandırıcı içermeyen, performansa dayalı fiziksel aktivitelerde kullanmanız için gücünüzü karbonhidratlar ve elektrolitler ile tamamlayın.Sporun keyfine varın tatsız tuzsuz yiyecekler ve içecekler ile dengenizi sağlamak zorunda değilsiniz.Kırmızı meyvelerden gelen hafif tadı ile coşun, profesyonel ruhunuza geri dönün.Sporun ruhu burada, aktif yaşam burada, sizde bu baharda aktif olmaya hazırmısınız? Hazırsanız CR7 Drive burada.

ALTERNATİF SPORCU BESLENMESİ ÜRÜNÜ CR7 DRİVE

Spor yapan insanları hiç gördünüz mü? Yakından izleme fırsatı buldunuz mu? Örneğin salon sporları yapan bir arkadaşım günde 1,5 kilo tavuk göğsü ile besleniyor.İnanın benim her gün bir buçuk kilo tavuk göğsü yiyecek kadar kendime güvenim yok ya da bir diğer arkadaşımın yaptığı gibi günde üç öğün her bir öğünde 7-8 adet pişmiş yumurtayı yiyecek ne damak tadım var ne de böyle bir niyetim.Sakın benim bu insanları yargıladığı mı düşünmeyin çünkü her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır.Onlara da saygı duyuyorum ama şahsım adına bu tarz bir beslenme planı ile sporcu beslenmesi yapmayı kesinlikle düşünmem, çünkü Herbalife Aktif Yaşam ürünleri kişinin beslenme ve aktif yaşam ihtiyaçlarına yönelik bütün besin ögelerini içeren kaliteli ve fiyatları uygun ürünler.Herbalife CR7 drive ile sporculara alternatifsiz olmadıklarını gösteriyor.Örneğin CR7 Drive tam bu tarife uyuyor spor yapıyorsanız bilirsiniz hücreleri susuz bırakmamak, kasları da, kaslarda bulunan glikojen depolarını da mahrum etmemek gerekiyor. Yani depolanmış enerji kullanıyorsanız bu enerjiyi hızlı bir şekilde yerine koymak gerekiyor.Herbalife CR7 sporcu içeceği performans gerektiren durumlarda kaslarda depolanmış enerjiyi yerine koymak, vücudun susuz kalmasını engellemek için en ideal sporcu içeceğidir keyfini sürün.

ENERJİNİ DEĞİL KALORİNİ DÜŞÜR HERBALİFE CR 7 DRİVE

Durum böyle Herbalife CR7 Drive tam bir sürücü,meyvelerden gelen muhteşem lezzet kırmızı acai berry ile tadı keşfedin, antioksidan özelliği ile hücrelere biriken toksik maddeleri dışarıya atarken hücrelerin sulanmasını sağlayacak ileri derecede hidrasyon görevini üstlenir.Spor yapmanın tadını yeniden keşfedin enerjinizi değil kalorinizi düşürün,kalorisi yüksek yiyecekler ile kalori yükseltirken yanlışlıkla performansınızı baltalamayın.Her şeyin çoğu zarar yüksek kalorili yiyecekler uzun süre yakılamıyor,günümüz hız ve pratiklik devri normal şartlarda bir çoğunuzun acelesi var, zaman kısıtlı kısa zamanda çok işler başarmak istiyorsanız, yüksek kalorili ve şekerli sporcu içeceklerini tercih etmek yerine meyvelerden gelen lezzeti ve performansı keşfetmenizi öneriyorum enerji sürüp giden uzun bir yol.Herbalife CR7 Drive enerjini tazele.

HERBALİFE CR 7 REKABETÇİ KİŞİLİĞİNİ ORTAYA ÇIKAR

Herbalife CR7 Drive kendini keşfet!Çalışan bir anne ya da ailesiyle boş vakit geçirmekten hoşlanan bir baba mısınız artık kendinizi keşfetmenin zamanı geldi. Rekabetçi kişiliğinizi ortaya çıkarın her gün ev işleri çocuklar ve hayatın üzerinize yüklediği sorumluluklar ile boğuşmak kolay olmayabilir.Bundan sonrası için egzersizi ve sağlıklı beslenmeyi en mükemmel şekli ile uygulayabilirsiniz herkes için çalışan bir program vardır belki de en iyisi budur.

 

Bir haftanızı planlayın

İnsanlar plan ve program olmadan arzu ettiği antrenmanları spontane gerçekleştiremiyor. Siz en iyisi mi planlarınızı önceden yapın ki artık rutin bir toplantıya gider gibi işyerinde sorumluluklarınızı yerine getiriyormuş gibi ciddiyet ile yapacağınız bütün çalışmaları bir kağıda dökmenin zamanı geldi.Ne zaman ne yediğiniz hangi gün nasıl çalışacağınız konusunda düşünmekten ötesini yapabilirsiniz.Zamanla bu bir alışkanlık haline gelecek olan yeni adımlarınızı atmaktan çekinmeyin.

 

Egzersiz çalışmaları sizi hayata bağlar

Pazartesileri hep sıkıcıdır iş çıkışı birkaç arkadaşla birlikte yapılan ağırlık antrenmanları sizi motive edebilir.

Salı günü için eşinizle birlikte uzun bir yürüyüş eğlenceli geçecektir.

Çarşamba günü bütün enerjinizi koşmaya ayırabilirsiniz.

Perşembe günü kardiyo çalışması ile ter atmanın vakti gelmiştir.

Cuma günü haftanın son günü rutin bir egzersiz seçip ailece bisiklet sürmeye, yürüyüşe vakit ayırabilirsiniz.

Cumartesi ve Pazar sizin için dinlenme ve eğlence zamanı çocuklarla birlikte plaja ya da havuza gidip yazın keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Sabahların enerjisi sizinle olsun

İnsanlar için sabah yataktan kalkmak bazen eziyet gibi geliyor, yerinizde uzanıp kalmak yerine egzersiz planlarınıza sadık kalarak her gün sabah erkenden kalkıp günün avantajlı kişisi olabilirsiniz.Sabah kahvaltılarında dengeli bir kahvaltı sizin de hakkınız her gün bir porsiyon Herbalife Shake güne başlamak ve enerjinizi yerine koymak için ideal bir seçim olabilir.Ardından eşinizle birlikte bir fincan Türk kahvesi sabah rutininiz olabilir.Sizi sevdiklerinizle bir arada tutan şeyler hayata bağlayan en kuvvetli bağlarınız.Öyle değil mi?

 

Spor için istekli olun

Haftanın 5 günü rutin antrenmanları kaçırmamaya dikkat edin.Eğer ki kaçırdığınız olursa da günün ilerleyen saatlerinde eve yakın bir parkta bile olsa 30 dakikalık bir egzersiz rutininiz için daima istekli olmanız, sporu nerede olursa olsun yapmanıza engel olamaz.

 

Düzenli uyku başarıya götürür

Kilo kontrolünde ve rutin egzersizlerde vücudun en çok ihtiyaç duyduğu gereksinimlerin başında düzenli uyku gelmektedir her gün için planlarınız hazır ise; artık son noktayı koymak ve vücudunuzu daha iyisi için hazırlamaksa amacınız düzenli uyku başarıya götürür ilkesini unutmayın.Vücudun biyolojik gelişimi saat 23.00 ile saat 01.00 arasında nihayet bulmaktadır bundan sonrası için aileniz ve sevdiklerinizle çıktığınız bu yolda kendinizi iyi hissetmek tamamen elinizde.


 Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi 05314079994,Küçükçekmece Herbalife İletişim 05449473281,Avcılar Herbalife İletişim 05449473281,Beylikdüzü Herbalife İletişim 05449473281,Cennet Herbalife İletişim 05449473281   


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Herbalife CR7 Drive

  • Ürün Kodu: H6
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: herbalife, CR7, Sporcu içeceği, Formdakal, Fitnes, myherbalife, hörbilayf.herbalife, herbalife kullanımı, herbalife, ronaldo, cr ronaldo, cr7 drive, herbalife of, herbalife office, herbalife official distributor site, herbalife official distributor, herbalife cr7 drive kullanıcı yorumları, herbalife cr7 drive fiyat, herbalife cr7 faydaları, herbalife cr7 içeriği, herbalife cr7 fiyat, herbalife cr7 ne işe yarar, herbalife cr7 kullanıcı yorumları, cr7 drive ne işe yarar, Herbalife adana, Herbalife adıyaman, Herbalife afyonkarahisar, Herbalife ağrı, Herbalife amasya, Herbalife ankara, Herbalife antalya, Herbalife artvin, Herbalife aydın, Herbalife balıkesir, Herbalife bilecik, Herbalife bingöl, Herbalife bitlis, Herbalife bolu, Herbalife burdur, Herbalife bursa, Herbalife çanakkale, Herbalife çankırı, Herbalife çorum, Herbalife denizli, Herbalife diyarbakır, Herbalife edirne, Herbalife elazığ, Herbalife erzincan, Herbalife erzurum, Herbalife eskişehir, Herbalife gaziantep, Herbalife giresun, Herbalife gümüşhane, Herbalife hakkari, Herbalife hatay, Herbalife ısparta, Herbalife mersin, Herbalife istanbul, Herbalife izmir, Herbalife kars, Herbalife kastamonu, Herbalife kayseri, Herbalife kırklareli, Herbalife kırşehir, Herbalife kocaeli, Herbalife konya, Herbalife kütahya, Herbalife malatya, Herbalife manisa, Herbalife kahramanmaraş, Herbalife mardin, Herbalife muğla, Herbalife muş, Herbalife nevşehir, Herbalife ordu, Herbalife ordu, Herbalife niğde, Herbalife rize, Herbalife sakarya, Herbalife samsun, Herbalife siirt, Herbalife sinop, Herbalife sivas, Herbalife tekirdağ, Herbalife tokat, Herbalife trabzon, Herbalife tunceli, Herbalife şanlıurfa, Herbalife uşak, Herbalife van, Herbalife yozgat, Herbalife zonguldak, Herbalife aksaray, Herbalife bayburt, Herbalife karaman, Herbalife kırıkkale, Herbalife batman, Herbalife şırnak, Herbalife bartın, Herbalife ardahan, Herbalife ığdır, Herbalife yalova, Herbalife karabük, Herbalife kilis, Herbalife osmaniye, Herbalife düzce, Herbalife araç, Herbalife akkışla, Herbalife kofçaz, Herbalife boztepe, Herbalife kandıra, Herbalife selçuklu, Herbalife çavdarhisar, Herbalife arguvan, Herbalife alaşehir, Herbalife çağlayancerit, Herbalife kızıltepe, Herbalife datça, Herbalife korkut, Herbalife derinkuyu, Hanak Herbalife Satış 5314079994, Posof Herbalife Satış 5314079994, Aralık Herbalife Satış 5314079994, Iğdır Herbalife Satış 5314079994, Karakoyunlu Herbalife Satış 5314079994, Tuzluca Herbalife Satış 5314079994, Altınova Herbalife Satış 5314079994, Armutlu Herbalife Satış 5314079994, Çınarcık Herbalife Satış 5314079994, Çiftlikköy Herbalife Satış 5314079994, Termal Herbalife Satış 5314079994, Yalova Herbalife Satış 5314079994, Eflani Herbalife Satış 5314079994, Eskipazar Herbalife Satış 5314079994, Karabük Herbalife Satış 5314079994, Karabük Ovacık Herbalife Satış 5314079994, Safranbolu Herbalife Satış 5314079994, Karabük Yenice Herbalife Satış 5314079994,