• Herbalife Parlaklık Veren Günlük Nemlendirici

Herbalife Parlaklık Veren Günlük Nemlendirici-05314079994

Herbalife Parlaklık Veren Günlük Nemlendirici

Daha aydınlık bir görünüm kazanmanıza yardımcı özelliğe sahip nemlendirici losyon. Cildizin, makyajsız halde bile aydınlık görünmesine yardımcı olur.

Temel Özellikler

Herbalife SKIN SERİSİ

15'in üzerinde vitamin ve bitkisel içerik yer alan cilt bakım ürünlerimiz, günlük cilt bakımında en iyi sonuçları elde edebilmeniz için tasarlanmıştır.

 • Yalnızca 7 günde çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünün azalmasına yardımcı olur.
 • Cildin yalnızca 7 günde daha parlak, daha yumuşak ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına yardımcı olduğu klinik olarak test edilmiştir.
 • Cildin nemini 8 saat süreyle iki katına çıkardığı klinik olarak gözlemlenmiştir.
 • Cildinizin taze ve yumuşacık görünmesini istediğinizde ya da sadece hafif bir nemlendirme istediğinizde bu ürünü tercih edebilirsiniz.
 • İlave paraben içermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Özel olarak formüle edilmiş içeriğinde;
B3 vitamini, C ve E vitaminleri ve Aloe Vera, ayçiçek çekirdeği yağı, Spilanthes Acmella çiçeği yağı, Avustralya Fındığı yağı ve susam çekirdeği yağı bulunmaktadır.

  Deneklerin tamamı 7 günde cilt pürüzsüzlüğü, yumuşaklığı ve parlaklığında gelişim göstermiştir. Deneklerin %97’sinin cilt ışıldaması ve aydınlanmasında gelişim gözlemlenmiştir.
  Denekler; 2, 4 ve 7 günlük süreçlerle uzmanlar tarafından gözlemlenerek test edilmiştir. Deneklerin %96’sının cildinin görünümünde 7 günde, pürüzsüzlük, yumuşaklık, ışıldama ve aydınlanma alanlarında gelişim gözlemlenmiştir. Deneklerin %93’ünün 7 günde cilt parlaklığında gelişim gözlemlenmiştir.
  Kullanımdan 8 saat sonra deneklerin cildindeki nem oranı test edilmiştir. Deneklerin tamamının cildinin nem oranının ilk ölçülen değerlerinin iki katına çıktığı gözlemlenmiştir.

  • Herbalife Skin Serisi Parlaklık Veren Günlük Nemlendirici  ile rahatınıza bakın bu ürün hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.Herbalife ürünleri sipariş hakkında bilgi  ve uzman danışmanlık için bize ulaşınız.05314079994 Lider Beslenme 

   Beslenmenin Güzellik Üzerindeki Etkileri:


   Herbalife ile güzelleşmenin zamanı geldi sizlerle olan her bir paylaşım yeni bir deneyimin sonucu bütün bayanların Herbalife kullanarak nerelere gelebileceğini gözler önüne sermek istiyorum bunun için sizlere bir örnek verip devam etmek istiyorum. Eğer gerçekten çikolata dolgulu bir pasta yapmak istiyorsak içine muhakkak dolgu malzemesi olarak çikolata eklemeliyiz.Eğer gerçekten güzel bir cilde sahip olmak istiyorsak  öncelikle  güzelliğin  bedenden başladığını  aynı zamanda hem beden sağlığı hem de cilt sağlığı için sağlıklı bir beslenme tarzını, boyumuz ile orantılı bir bedene sahip olmamız gerektiğini bilmemiz bizim için önemli.Peki o zaman Herbalife ile hem sağlıklı hem de güzel olmanın formülünü açıklıyorum Sağlıklı Bir Kahvaltı ile güne başlayarak önce neden dengemizi sağlıyoruz içerden güçlü bir yardımcı ile yola çıkarsak içerden dışa yansıyan pozitif enerjiyle dışa açılan kapımız olan cildimiz güzelleşecek ve her gün yeniden cilt problemleri ile karşılaşmak yerine her gün daha güzel bir cilt için beslenme ve yaşam tarzı değişiklikleri yolunu denemelisiniz.


   Herbalife size yaşam tarzınızı değiştirmeniz için kolay programlar ve sağlıksız yiyeceklere alternatif uygulanabilir diyet formülleri sunar sonuçlarınızın kolaylaşması için ücretsiz Herbalife Danışmanlık alabilir güzel bir cildin çok daha pahalı ürünler ile sahibi olmak yerine beslenme farkındalıkları ile daha ucuza geleceğini unutmayın cildinize antioksidan özellikleriyle beslenme destekli yatırımlar yapın günde bir defa bile Herbalife Formül 1 Shake kullanan insanlar zaman içerisin de Herbalife Kişisel Bakım Ürünleri ile orantılı olarak daha güzel daha sağlıklı bir cilde sahip olabilir.

    Güzellik için önemli olan güne her gün pratik hazırlanın Herbalife Formül 1 Besleyici Shake karışımı ile başlamak cilt için gerekli bir desteği yani tabiri caizse bedeni içeriden destekleyerek kalenin duvarlarını sağlamlaştırmak daha akılcı olmazmıydı ;hem metabolizmanız hızlanacak vücutta biriken ödemler dışarıya atılacak hem de formunuzu koruyacaksınız dikkat etmeniz gereken tek şey sağlıklı bir öğün kahvaltının yağlı içeriklerle destekli bir kahvaltıya nazaran size hem enerji hem özgüven hem de güzellik katacağını bilmeniz yeterli.

    Insanlar genelde yağlı yiyecekler tüketerek yoğunluk olarak sebzeden meyveden uzak yaşıyorlar sonucunda vücutta biriken yağlar kolay kolay gitmiyor elbette Cilt Problemleri’nin altında yatan ana sebeplerden birisi budur sağlıksız bir cilt sağlıksız bir beden demektir. Herbalife’nin burada bize sunduğu sağlıklı bir beden için sağlıklı kahvaltı hem Vücuttaki fazla yağların atılması, hem de cildimize vereceği zararların elimine edilmesi anlamına geliyor.Özellikle karbonhidrat olarak bilinen beyaz ekmek vücuda girdiği anda öncelikle şekere düzenli olarak ihtiyaçtan fazla beyaz ekmek tüketiyor iseniz zamanla biriken şekerler yağ olarak depolanmaya başlıyor.Peki hangi bayan bu durumun farkında emin olun birçoğumuz onlarca farklı ürünü kullanarak aynı hataya düştük ama artık güzelliğin beslenme ile %100 oranında ilişkisinin olduğunu konusunun uzmanı diyetisyenler ve güzellik uzmanları kabul etmekte özellikle kilo kontrolünde başarılı bayanların daha sağlıklı bir cilde sahip oldukları aşikârdır.

    Herbalife  Kahvaltısı ile sadece kilo kontrolü sağlamış olmazsınız aynı zamanda cildiniz için sağlıklı bir adım atmış olursunuz peki gün içinde yapacağınız birkaç küçük değişiklik ile hem beden hem cilt sağlığınız korunacaksa neden halen beklemekle yetiniyorsunuz bence durmayın herekete geçin.

    Hepimiz vücuttaki yağ birikiminin sadece Kızartmalar, Margarin ve genelde hazır yiyeceklere bağlarız ancak farkına varmadan gün içinde yediğimiz birçok şey insan beyninin genetik özelliği sayesinde insan beyni her zaman Cimri ve harcamayı pek sevmiyor. Bu nedenle yediğimiz birçok gıdayı hele ki ihtiyacımız dan fazla ise insan bedeninin en sevdiği işlerden bir tanesi biriktirmek yani ne yerse yesin bir yolunu bulup metabolik olarak Yağ Kütlesine çevirip depolama yoluna gidiyor.Bunun sonucunda vücut sağlığı bozuluyor elbette ki cilt problemleri de baş gösteriyor.

    Bence bugüne kadar ucuz ya da pahalı denediğiniz Cilt Bakım Ürünleri ile sonuç almamışsanız veya geçici zaferler elde etmişseniz demek ki artık beslenme şekliniz ile güzelliğinizi desteklemeye başlamanın zamanı gelmiştir yapacağınız sağlıklı bir Herbalife Kahvaltısı değişik Shake tarifleri hem damak tadınıza hem de Güzelliğinize hitap edecek bence denemekten kaçmayın çünkü ertelediğiniz her bir gün kendinizi ertelemiş oluyorsunuz.

    KURU CİLT NE DEMEK SUSUZ CİLT İLE FARKI NEDİR?

    Kadınların bir çoğu cilt bakımı konusunda belli başlı otoriteleri takip ediyor ama kendi cildi için susuz bir cilt ile kuru cildin arasında bir fark var mı yok mu pek sorgulamıyor.Gereğinden fazla görsel takıntısı olarak nitelendirilen cilt bakımı aslında sağlıklı yaşamın gerekliliklerinden doğuyor.Kadınlara göre genelleme yapmak sıradan gibi gözüksede kuru cilt tiplerine daha fazla ilgi göstermek gerekiyor.Cildimizin yaşam kaynağı sudur doğaya hayat veren su vücudun nemlendirilmesi ve cildin sıkı ve gergin kalabilmesi için önemlidir.Kadınlar için makyaj malzemelerinden daha önemli olan; cildin susuz bırakılmaması,dışarıdan gelen zarar verici etkileri minimum seviyeye çekmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.Herbalife Skin serisi mükemmel cilt uyumu ile dilediğiniz performansı ve cildinizde 7 gün içerisinde büyük değişimi yaşamanın kısa formülüdür.

    GERÇEKTEN KURU BİR CİLDE Mİ SAHİPSİN?

    Herbalife ürünleri tüm cilt tiplerine uygun Uniseks ürünlerdir bugünün konusu kuru ciltler açısından durum nedir?Bir de onu inceleyelim, derinin kuruması demek ya susuz kaldığından veyahut yeterince suya önem vermediğinizin işareti de olabilir.Suyun yerini tutmayan içecekler ile eksikliğini telafi etmek mümkün değildir.Ancak düzenli takip ve sıkı bir koruma kuru ciltler için de daha iyi sonuçlar almanızı kolaylaştırabilir.Cildi kuru olan bayanlarda fark edilir bir şekilde nokta oluşumları ve deride soyulmalar gerçekleşebilir. Sıcağı da pek hâz etmeyen kuru ciltli bayanlara dikkatli bakıldığında çehresinde ince çizgilere sahip oldukları görülür bu görünümünüz belki sizi rahatsız edebilir.Ama yağlı cilde sahip kadınlara göre daha az dökülme belirtileri ve yağlı ciltlerde sık sık deride oluşan akneye benzeyen küçük küçük oluşumların sizlerde olmayışı belki sizi bir an olsun rahatlatabilir.Cilt tipinizin kuru olması sizin suçunuz değil.Bunun için Herbalife Skin cilt temizleme jeli kullanınız cildinizin gözeneklerini açarak daha fazla nemlendirme yapmanızı kolaylaştırabilir.Duştan sonra cildiniz nemliyken koruyucu cilt losyonu da uygulayabilirsiniz.

    CİLDİNİZ SUSUZ KALMASIN

    Sudan yoksun yaşayan kadınlarda ciltte erozyon yaşanması gayet normaldir.Bu nedenle cildin susuz kalmasını sağlayan etkenleri ortadan kaldırmak gerekiyor. Öncelikle yapılacaklar cildinizin nemlenmesini kolaylaştıracak çok basit yöntemler vardır ama yaparsanız.Normal şartlarda en az iki buçuk üç litre su içerek keyfini çıkarın cildinizin ışığı yerine gelecek.Beklenmedik bir şekilde o kötü mat görünüm yerini daha canlı hassas bir yapıya bırakacak.Sizin için de etkileyici değil mi? Tamamen tahriş olmuş bir cilde sahip olmak yerine güneşten korunmak, vücudu nemlendirmek üzere bol su içmeyi göze almanız gerekiyor.Rüzgarın ve dış etkenlerin sizi esir almasına müsaade etmeyin, zararlı alışkanlıkların en çabuk iz bıraktığı bölgeler genelde en ince deri kalınlığına sahip yüz ve boyun bölgesidir.

    Kuru cilt tiplerine iyi gelen tavsiyeler :

    1-Birincisi kuru bir cilde sahipseniz kesinlikle su içmeyi ihmal etmeyin.

     2-Kesinlikle günde 2 defa düzenli cilt bakımı gerekiyor.

    3-Vücudu içeriden ve dışarıdan destekleyen ürünleri mutfağınızda bulundurun birincisi kadınlara özel Herbalife vitamin tableti,ikincisi ise Herbal Aloe içecek.Bu ürünler sayesinde çok daha güzel bir cilde sahip olabilirsiniz.

    4-Beslenme konusunda yeşil adımlar atmak Her kadının en çok isteyip de yapamadığı şeylerin başında geliyor.Siz ilk yapılacak önemli işler listesine beslenme alışkanlıklarımı değiştirdim yazın ve yazdığınızı uygulayın.

    Daha parlak bir cilt mi istiyorsun

    Zaman insanın hükmedemediği tek gerçekliktir. Her geçen gün ömürden bir gün azalıyor.Kalbinizin istediği yere doğru yürümek için çok az bir vaktiniz kaldı. Cildiniz için biraz düşünmeye ihtiyacınız var. İnsan yaşadığı hayatı iyileştirmek ve daha güzel bir cilde sahip olmak için gerekli motivasyonu kendi içinde bulmalı daha sağlıklı beslenmek, egzersiz yapmak ve yaptıklarını pratik bir şekilde etrafındaki insanlara da ilham olacak şekilde basitleştirmek değişimin en büyük kuralıdır. Kendiniz motive olursanız cildinizin daha güzel ve eskiye oranla daha fazla gençleştiğini göreceksiniz bundan sonraki süreçte. Belki sizin için kolay olmayacak ama siz şartları değiştirmek ve tüm bu olup bitenleri bir kenara not etmek isterseniz hiç de zor olmadığını anlayacağınız günler çok yakında.Hayat sizin hayatınız ve cilt sonuçlarınız sizin için gelişecek,  daha parlak bir cilt mi istiyorsun o zaman okumaya ve hayata geçirmeye başla!!

    Daha parlak bir cilt için düzenli uyku

    İnsanlar televizyon ve bilgisayar başında saatlerce vakit geçiriyor,gece geç saatlere kadar çalışıyor, kafede partinin en dibine kadar eğleniyor.. Sonuç; uykusuzluk, yorgun bir beden ve iyi bir gece geçiremediği için hem zihinsel hem bedensel olarak yeni bir güne başlıyor. Eğer bu durumu değiştirmek istiyorsanız, düzenli uyku tam da sizin için. Cildinizi önemsiyor iseniz; düzenli uyku yumanız gerekiyor. Zihinsel ve bedensel aktivitelerin kaynağı uykudur. Zaman içerisinde düzenli uyku uyumayan insanlar mutluluk hormonu salgılayamaz ve dolayısıyla ruhsal gelgitler yaşamak, bedeninin sesini dinlememek cildinizde oluşan olumsuzlukların başlangıcı demektir. O zaman bu resmi hemen değiştirmemiz gerekiyor. Düzenli uyku hem kilo kontrolü, hem bilişsel olarak daha zinde bir ruh hali ile insanın içini kıpır kıpır ediyor. Kesinlikle görünüşünüze bir defada sihirli bir dokunuş yapıyoruz falan demiyorum. Gerçek sebeplerin burada daha iyi anlaşılmasını istiyoruz. Mükemmel bir uyku bütün stres faktörlerini yenmek için elinizde büyük bir koz olarak saklanması gereken mükemmel bir argüman. Cildiniz hakkında yaşlanma belirtilerinin göstergelerini değiştirmek ve bulunduğunuz yaştan daha genç yaşlarda gözükmek istiyorsanız yorgunluğa neden olan faktörleri ortadan kaldırmamız gerekiyor. Vücudunuzun bütünsel olarak sağlıklı olması cildinizin donuk ve solmuş rengini canlandırmaya yetecektir. Gün boyu asılan suratınızın uykuda rahatladığını zaman içerisinde ince çizgilerin ve derinleşmeye yüz tutmuş kırışıklıkların nasıl da iyiye doğru gittiğini, cildinizin daha taze aydınlık bir yapıya kavuştuğunu görmek istiyorsanız sadece paylaştığımız konulara ağırlık verin hayatınızda neler değişecek neler.

    Herbalife Skın Parlaklık veren günlük nemlendirici cildini canlandırır

    Beyin her zaman yaşadığı dünyayı görseller üzerinden kodlamaktadır bunun anlamı etrafınızdaki insanların sizi daha iyi görmesi ve belleklerinde hep aynı yüzü kodlaması anlamına geliyor.Bunu başarmak çok kolay ama biraz fedakar olmak gerekiyor.Vücudunuzda değişimin başladığı nokta her gün duş aldıktan sonra baştan ayağa uygun bir nemlendirici ile vücudu nemlendirmek en güzel nokta yüzünüz için; Herbalife Skin serisi günlük nemlendirici ile bedeninizin aynası yüzünüzü canlandırmak bu kadar kolay.Herbalife bu noktada lider ve bütün cilt bakımı ürünleri serisi kendi alanında mükemmel ürünlerdir.Yüzünüz daha rahat hissedecek ve her aynaya baktığınızda doğru bir adım attığınızdan geçmiş izlerin her geçen gün azaldığını göreceksiniz. Deri en geniş organımızdır deriyi kurutabilecek ve canlı görüntüsünü bozabilecek birçok etken bulunur. Bu etkenleri hayatınızdan çıkarmak gerekiyor. Örneğin kimyasal içeren vücut jelleri, kirli hava ve bunun yanında sıcak ve soğuk cilt üzerinde gerçekten ciddi tahribatlar yapıyor. Öyleyse cildinizi nemlendirmek için derinlemesine etki yaratan Herbalife ürünlerini denemenizi tavsiye ediyoruz. Yüzünüzü dışarıda Güneşin neden olduğu negatif faktörlere karşı korumak çok zor olmasa gerek. Güneş gözlüğü göz ve çevresini korumaya spf30 etkili Herbalife krem ise kalan bölümleri korumaya yeter.

    Her gün aynada gördüğün senin yüzün

    Yakınmak ve of çekmek cildinizin bakımı için negatif faktörleri ortadan kaldırmak için yeterli olmayacaktır. Her geçen gün cildinizin kötüye doğru gitmesini engellemek daha parlak bir cilt için sigara dumanından kurtulmak, şekerin vücuda Mutluluktan ziyade yük getirdiğini unutmamak gerekiyor. Kendinizi pozitife doğru kanalize etmeniz belki neon ışıkları altında bir Star olduğunuzu Düşünmeniz gerekiyor. Kötü alışkanlıklardan kurtulmak sağlıklı bir cildi size hediye edecek ve mutlu ifadelerin yansıdığı fotoğraflarınız olmasını kolaylaştırcaktır. Herbalife hücresel beslenme alanında uzmanlaşan bir beslenme firmasıdır vücudunuzu içeriden desteklemek yaşlanmanın bütün etkilerine direnminize yardımcı olacak en güçlü kozunuz olmalı. Hayatınızın anlamı spor ile çok daha değerlenecek her şey sizinle daha güzel olacak.

    Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi-  www.liderbeslenme.com sitesi editörü.

    Yorum Yap

    Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

    Herbalife Parlaklık Veren Günlük Nemlendirici

    • Ürün Kodu: H28
    • Stok Durumu: Stokta var

    Etiketler: herbalife Parlaklık Veren Günlük Nemlendirici, Nemlendirici, myherbalife, herbalife güneş kremi fiyatı, herbalife leke giderici krem, herbalife skin kullananlar, herbalife skın serisi fiyat, herbalife skin fiyatlari, herbalife skin kil maskesi, herbalife skin 5 ne işe yarar, herbalife skin kil maskesi kullananlar, Herbalife adana, Herbalife adıyaman, Herbalife afyonkarahisar, Herbalife ağrı, Herbalife amasya, Herbalife ankara, Herbalife antalya, Herbalife artvin, Herbalife aydın, Herbalife balıkesir, Herbalife bilecik, Herbalife bingöl, Herbalife bitlis, Herbalife bolu, Herbalife burdur, Herbalife bursa, Herbalife çanakkale, Herbalife çankırı, Herbalife çorum, Herbalife denizli, Herbalife diyarbakır, Herbalife edirne, Herbalife elazığ, Herbalife erzincan, Herbalife erzurum, Herbalife eskişehir, Herbalife gaziantep, Herbalife giresun, Herbalife gümüşhane, Herbalife hakkari, Herbalife hatay, Herbalife ısparta, Herbalife mersin, Herbalife istanbul, Herbalife izmir, Herbalife kars, Herbalife kastamonu, Herbalife kayseri, Herbalife kırklareli, Herbalife kırşehir, Herbalife kocaeli, Herbalife konya, Herbalife kütahya, Herbalife malatya, Herbalife manisa, Herbalife kahramanmaraş, Herbalife mardin, Herbalife muğla, Herbalife muş, Herbalife nevşehir, Herbalife ordu, Herbalife ordu, Herbalife niğde, Herbalife rize, Herbalife sakarya, Herbalife samsun, Herbalife siirt, Herbalife sinop, Herbalife sivas, Herbalife tekirdağ, Herbalife tokat, Herbalife trabzon, Herbalife tunceli, Herbalife şanlıurfa, Herbalife uşak, Herbalife van, Herbalife yozgat, Herbalife zonguldak, Herbalife aksaray, Herbalife bayburt, Herbalife karaman, Herbalife kırıkkale, Herbalife batman, Herbalife şırnak, Herbalife bartın, Herbalife ardahan, Herbalife ığdır, Herbalife yalova, Herbalife karabük, Herbalife kilis, Herbalife osmaniye, Herbalife düzce, Herbalife yenipazar, Herbalife yedisu, Herbalife karamanlı, Herbalife harmancık, Herbalife ezine, Herbalife kızılırmak, Herbalife laçin, Herbalife bozkurt, Herbalife ergani, Herbalife süloğlu, Herbalife kovancılar, Herbalife tercan, Herbalife karaçoban, Herbalife mahmudiye, Ümraniye Herbalife Satış 5314079994, Üsküdar Herbalife Satış 5314079994, Zeytinburnu Herbalife Satış 5314079994, Aliağa Herbalife Satış 5314079994, Balçova Herbalife Satış 5314079994, Bayındır Herbalife Satış 5314079994, Bayraklı Herbalife Satış 5314079994, Bergama Herbalife Satış 5314079994, Beydağ Herbalife Satış 5314079994, Bornova Herbalife Satış 5314079994, Buca Herbalife Satış 5314079994, Çeşme Herbalife Satış 5314079994, Çiğli Herbalife Satış 5314079994, Dikili Herbalife Satış 5314079994, Foça Herbalife Satış 5314079994, Herbalife Skin serisi, kolajen, cilt bakımı, Herbalife ürünleri, ince çizgiler, kırışıklıklar, Herbal Aloe, saç bakımı, selülit, verisol, aktif kolejen, alerji yapmayan ürünler, peptitler, esnek cilde sahip olmak,