Gizlilik İlkeleri


Bu gizlilik ilkeleri Lider Beslenme tarafından, www.liderbeslenme.com Sitesi`nin gizlilik konusundaki sorumluluklarının tesbiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler www.liderbeslenme.com web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

 

IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.

 

Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunmaktadır. www.liderbeslenme.com adlı web sitemiz diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

 

Sitemizin kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, email adresi gibi), hiçbir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

 

Üye Alıcının Gizlilik Yükümlülüğü

 

İşbu www.liderbeslenme.com sitesinde yer alan tüm ürün ve hizmetlerin bilgi ve görsel malzemeleri açısından Lider Beslenme Markaların Korunması hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Patent Hukuku ve Haksız Rekabetin Önlenmesine dair mevzuat hükümleri uyarınca sair tüm hakları saklıdır. Üye, işbu web sitesi kapsamında sahip olacağı her türlü bilgi ve görsel malzemenin Lider Beslenme'ye ait olduğunu, bu bilgi ve malzemeleri saklı tutacağını, başka yerde kullanmayacağını ve üçüncü kişilere hiçbir şekilde ifşa etmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder."

 

Güvenlik & Bilgi

 

Saygıdeğer www.liderbeslenme.com ailesi üyelerimiz bilgi güvenliği bizim için etik ilkelerimiz arasında en önemli yeri tutar çünkü biz Herbalife Türkiye Faaliyet kuralları ve Ülkemiz Mevcut yasaları gereği tüm kayıtlı iletişim bilgilerinizi gerekli tedbirleri alarak en üst düzeyde korumaya ve sizlere daha iyi hizmet sağlamayı ilke edinmiş bulunmuktayız.

1- Müşterilerin Kredi Kartı Bilgileri sistemimizde tutulmamaktadır.

2- Sisteme giriş şifreleriniz veritabanımızda şifreli olarak durmaktadır.

3- Web Sitesi SSL ile korunmaktadır.

4- Alışverişlerde PAYTR güvencesi ile 3D Secure kullanılmaktadır.

 

Bilgi Birleştirilmesi

Sitemizde verdiğiniz bilgilerinizle üçüncü partilerden alınan bilgiler birleştirilmektedir. Kullanıcılarımız siteye kayıt bıraktıkları her noktada, irtibat bilgilerinin firmamız veya tarafımızca belirlenen firmalar tarafından kullanılıp kullanılamayacağını belirtebilirler. Kullanıcılarımızın bu konuda yaptıkları seçimi her zaman değiştirme hakkı vardır. İsteğine bağlı olarak kullanıcı siteye kaydını iptal ederek kendi bilgilerini veritabanımızdan silebilir.

Düzeltme / Yenileme

 

Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.Lider Beslenme Herbalife Official Member.