Hakkımızda

Türkiyenin En hızlı online Herbalife satışı yapılan güvenli e-ticaret sitesine hoş geldiniz!

 

Lider Beslenme Olarak 38 Yıldır Dünya genelinde 20 yıldır ise Ülkemizde gelişerek büyümeye devam eden toplamda 94 ülkede bağımsız disribütörleri aracılığı ile satışlarını gerçekleştiren Herbalife İç ve Dış Beslenme firmasının Bağımsız Distribütörlüğünü yapmaktayız.

www.liderbeslenme.com sitemiz Herbalife Türkiye Ana Sitesi değildir.Lider Beslenme Herbalife Official Member.

Herbalife Türkiye Ana sitesi için aşağıdaki linke tıklayınız.

http://www.herbalife.com.tr/

Türkiye’de online Herbalife alışverişleriniz artık daha hızlı ve güvenli.Satış ve sonrası hizmetlerimiz ile sektörümüzde öncü olmaya kararlıyız desteğinizle günden güne artan çalışma azmimiz ile birlikte büyümeye devam ediyoruz.Etik çalışma ilkelerimizden asla vazgeçmeyeceğiz.

Etik ilkelerimiz gereği Herbalife Türkiyenin Adresi aşağıda belirtilmiş olup sizler ile farklı adres ve iletişim bilgisi paylaşan kişilere itibar etmeyiniz.

Herbalife International Ürünleri Tic. Ltd. Şti.Büyükhanlı Plaza, Küçükbakkalköy Mah. Defne Sk. No:334752 Ataşehir /İSTANBUL 

Pazartesi- Cuma günleri 08.30-12:00 ile 13:00-17.30 saatleri arasında 0216 542 75 90 no’lu telefondan ve 7 gün 24 saat boyunca 0216 330 25 87 no’lu faks numarasından Herbalife Merkez Ofisine ulaşabilirsiniz. 

Herbalife Lider Beslenme Merkezi -İletişim: 05314079994

Vergi No:2750793500

Banka Hesap Numaramız: TR73 0006 4000 0013 0001 8364 56 

Daha iyi bir yaşam için beslenme konusunda her zaman bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz, iyi alışverişler dileriz.

www.liderbeslenme.com sitesi olarak sizlere her zaman en yeni ve en güncel haberlerimizi sunmaya özen göstermek üzere kendimize söz verdik etik ilkelerimiz gereği hep tutarlı bir anlayış içerisinde sizin için sizlerle birlikte yürümekten onur duyuyoruz bu çerçeve plan dahilinde Genel İlkelere Bağlılığımızı bildiriyoruz.

 

 İLKELERİMİZ

NEDEN’imiz

Daha Sağlıklı ve Mutlu Bir Dünya İçin

Şirketimizin, distribütörlerimizin ve şirket çalışanlarımızın amacı ve eşsiz değeri, dünya çapında kişiselleştirilmiş beslenme ve kendini kanıtlamış iş fırsatı ile insanların daha aktif ve mutlu bir yaşam sürmelerine yardım etmek.

NASIL’ımız

Bizim Farkımız Hedef Odaklı Distribütörlerimiz

Müşterilerimiz, hedeflerine ulaştıran muhteşem ürünlerimizin ötesinde, eşsiz bir Bilgi Birikimi, Teşvik ve Saygı görüyor. Bunun yanı sıra Destekleyici Koçluk ve İlgiyle, bir Topluluğun Parçası oluyorlar. Ve bu inanılmaz bir Fırsat. İşte tüm bunlar; aslında distribütörlerimizin yarattığı farklar. Onların ihtiyaçları doğrultusunda hareket ediyor ve tutkularından ilham alıyoruz.

NİÇİN’imiz

Daha İyi Bir Yaşam İçin İlham Verici Sonuçlar

Lezzetli ve sonuç veren ürünlerimiz, Distribütörlerimizin müşterilerine bu yolculukta destek olması ve istekli şirket çalışanlarımızın desteği ile beraber; dünya çapında insanlara daha Sağlıklı ve Mutlu bir yaşam için basit bir yol sunabiliriz .

DEĞERLERİMİZ

Her Zaman Doğru Olanı Yaparız

Aynaya baktığımızda gördüğümüz şey; doğruluk, dürüstlük, alçak gönüllülük ve güven. Etik olmanın asla isteğe bağlı olmadığı inancını savunuyoruz. Birbirimize, Distribütörlerimize, müşterilerimize ve en önemlisi kendimize saygı ve sevgi duyuyoruz.

Birlikte Çalışırız

Beraber öğrenir, beraber öğretiriz. Takip eder, yol gösteririz. Yardım eder, yardım alırız. Bizi durdurulamaz yapan birbirimize destek olmaktan asla vazgeçmeyişimizdir. Keyif alırız. İşleri basit tutarız. Herbirimiz bireysel ve takım olarak kutlama yaparız.

Birlikte Daha İyiye Ulaşırız

Daima ileri bakarız çünkü fırsatlar her zaman ordadır. Öğreniriz. Büyürüz. İnovatif oluruz. Çevremizi değiştiren, geliştiren biz oluruz. Müşterilerimizin hayatlarına daha aktif bir yaşam sunarak; girişimci ruhumuzu ilham verici hale getiririz. 

Lider Beslenme Herbalife Official Member.