Yeni Herbalife Fit Class Beslenme Seti

-05314079994

Herbalife Formül 1 Shake + Herbalife Formül 1 Sport

Herbalife Formul 1 Shake şehir hayatının sarsıntıları arasında gelgitleriniz olmadan beslenme için sağlıklı bir tercih,ürün içeriğini duymayanınız yoktur. Yeni Herbalife Fit Class Beslenme Seti Kilo vermek için kombine edilmiş bu bir aylık paket, mükemmel bir kilo kontrolü programıdır.Kilo vermek istiyorum ama yağdan gitsin giden yağlar kas olsun ama nasıl olacak diye düşünmeyin bu set tam size göre.Metabolizmanızın ateşlenmesini sağlayacak aylık beslenme ve  sporcu beslenmenizi tamamlayacak takviyeleri tamamlayın.Zaten spor yapıyorum ama neyim eksik kalıyorda bir türlü başaramıyorum diyenler için Herbalife Formul 1 Sport beklentilerin üstünde performansınızı yükseltecek günlük aktivitelerde eksilen temel yapı taşlarını yerine koyabileceğiniz dengeli bir öğün sunuyor.

Herbalife Formül 1 Shake

Bugün artık Dünyanın dört bir tarafında 38 yıla varan deneyimiyle uzun süredir insanlar kilo vermeye Herbalife Formül 1 Shake sayesinde devam ediyor.Her bir Herbalife  Formül 1 Shake porsiyon başına sadece 220 kalori içermektedir, ancak Herbalife  Formül 1 Shake yüksek protein içeriği ile aç hissetmemenizi ve kaslarınızın daha hızlı yağ yakmasına yardım eder. Ayrıca, Herbalife  Formül 1 Shake bir çok temel vitamin ve mineral içeren bu güçlü yapısıyla sağlıksız ve yüksek kalorili yemek tercihlerine göre mükemmel bir alternatif oluşturur.

Herbalife Formül 1 Sport

Neden Yeni Herbalife Fit Class Beslenme Seti sorusunun yanıtı burada Spor yapan ve kilo kontrolünü elde tutmak isteyen insanlar için önemli olan;Karbonhidratlar, proteinler, vitaminler ve minerallerle dengelenen Herbalife Formul 1 Sport, sporcular için sağlıklı bir yemek sunuyor. Yağsız kas kütlesini destekleyen 9 g süt proteini. Servis başına 13 g kaliteli karbohidrat karışımı, anlık ve sürekli enerji sağlar.2 0 vitamin ve mineral L-Glutamin kas büyümesini ve bağışıklık fonksiyonunu destekler. Antioksidan seviyenizi yükselten desteği hissedin.% 100 test edilmiş ve onaylanmış beslenmeye Yeni Herbalife Fit Class sayesinde kavuşun.

Kullanım

Yeni Herbalife Fit Class Beslenme Seti En iyi kilo kontrolü sonuçları için, Herbalife Formula 1 shake ile günde 1 öğün klasik kahvaltı yerine kaliteden taviz vermeyen  Herbalife Formula 1 shake koyun. Herbalife Formula 1 shake yapmak çok kolaydır - yağsız süt veya su ile 2 kaşık karıştırın ve bir shaker veya karıştırıcıda karıştırın. Tercihinize göre küçük bir meyve bile ekleyebilirsiniz. Öğle ve akşam yemeği öneririz.Ancak akşam yemeklerinde Herbalife Formula 1 Sport  tercih etmelisiniz 2 kaşık Herbalife Formula 1 Sport  tercihen süte ekleyin karıştırın,gitsin yağlar gelsin kaslar .

Dengeli bir diyet programı kaliteli içeriğe sahip yemeklerle mümkün olur başarınızı artırmak için farklı Herbalife ürün desteği için iletişime geçebilir tarzınıza göre Beslenme programınızı birlikte oluşturabiliriz.

HERBALİFE FİT CLASS BESLENME NEDİR?

 

İnsanlar neden günlük performans için beslenmesine dikkat etmezler? İnsanlar performans denildiği zaman sadece Sporcular için geçerli bir kuralmış gözüyle bakabilirler. Formda kalmak sadece sporculara has bir özellik değildir.  O zaman performansı artırmak için performansınıza hizmet edecek şekilde beslenmeye ve yeniden şekil vereceğiniz atletik bir vücut yapısına kavuşabilirsiniz. Kendinizi bir sporcu gibi düşünmeye davet etmelisiniz ve vücudunuzun günden güne şekil aldığını görmek sizin için en büyük mutluluk olabilir. Spor ve beslenme tercihleriniz sizin için yepyeni bir amaca hizmet edebilir. Kendinizi Herbalife ürünleri ile takviye ederek performansınızı artırmak ve beslenme için kendinizden biraz ödün vermeniz gerekebilir.O zaman Herbalife fit class beslenme nedir daha iyi anlayabilmiş ve felsemizi kavramış olabilirsiniz.

 

 • Spor için zaman ayarlamak ve egzersizi tavizsiz bir şekilde yerine getirmek.

 

 • Hedefiniz formda fit bir vücut ise hedeflerinize hizmet etmeniz gerekiyor. Bununla ilgili olarak vücut kombinasyonunuzu daha iyi hale getirmek için düzenli istirahat ve iç yağlanmaların kaynağı olan besinlerden uzaklaşmak.

 

 • Evden dışarıda olduğunuz zamanlarda bile yapılan beslenme planına bilinçli bir şekilde destek vermeniz gerekiyor.

 

 • Hayata bakış açınız ve hayat standartlarınız sizi zorlayabilir ama ne zaman sıra dışı düşünmeye başlarsanız. Ani kararlar yerine akılcı adımlar sizi hedeflediğiniz kombinasyona doğru götürebilir.

 

İnsanın gün içinde göstereceği performans 1 Sprinter gibi olmasa bile hayata renk katacağından, beslenme şeklini değiştiren İnsanlar en az bir sporcu kadar gün içinde hareket edecek ve kendi vücudunu tatmin edecek kadar beslenmeye önem vermelidir.

 

GÜN İÇİNDE PERFORMANSI ARTIRMAK SİZE NASIL YARDIM EDEBİLİR?

 

Normal olan insanlarda beslenmesine ve spora verdiği önem ile bilinçli bir yükselişe geçebilir. Her gün performansınızın artmasını istiyorsanız gün içinde performans arttırmak, size nasıl yardım edebilir?  Bunu konuşmalıyız. Elbette rekabetçi bir koşucu değilsiniz. Ama her zaman kazanacağınız şimdiden ortada olan bir atılımdan bahsediyoruz. Beslenmenin temelinde karbonhidrat, protein, sağlıklı yağlar ve mikro besinlerden oluşan dengenin ve performansın ana yakıt kaynakları bulunmaktadır. Kaliteli yaşam beslenmenin başladığı yerde Hayat buluyor. Eğer öyleyse besin gruplarının sizin günlük performansınızı nasıl etkileyeceği üzerine biraz ayrıntılara girebiliriz.

 

Karbonhidrat

Karbonhidratlar vücudun temel enerji kaynağıdır gün içindeki performansınızı masa başında ya da araç koltuğunda olsanız bile belirleyicidir. Karbonhidratların dengesel gücü sizin beyninizin performans ölçütünü ortaya koyar. Formda bir vücut enerjiyi çabuk ve hızlı erişilebilir kaynaklardan karşılamaya odaklanmıştır. Tam tahıllı gıdalar, taze meyve-sebze gibi yiyeceklerden elde edilmesini öneriyoruz.

 

Protein

Eğer bir canlı ölçüm cihazı sizi gözlemliyor olsaydı kasların proteinden nasıl faydalandığını daha iyi anlatabilirdik. Çünkü proteinin vücut yapıtaşı olduğu kadar vücut kaslarının temelini oluşturan mükemmel bir Makro besin olduğunu daha iyi anlatabilir dik. Bununla birlikte günlük performans için Herbalife formül 1 Sport size net 25 gram protein verebilecek güçlü bir protein kaynağıdır.

 

Yağlar

Yağlar vücudun hemen enerjiye çeviremediği enerji kaynaklarıdır. O nedenle yağ tüketimi konusunda temkinli olmakta fayda vardır. Yağlar vücudun genel postürü içerisinde olmazsa olmaz Makro besin kaynağı olmakla birlikte vücudun mikro besinleri emebilmesi için yardımcı bir aktördür, ancak yağları sağlıklı kaynaklardan elde etmek gerekiyor. Balık, fındık, zeytinyağı gibi kaynakları tercih etmek işinizi kolaylaştırabilir.

 

Vitaminler

Vitaminler vücudun antioksidan kaynağı olarak müthiş bir performans göstermenizi kolaylaştıran mikro besinlerdir. Sadece hastalanınca vitaminlere sarılan bir yapıya sahipseniz bu görüş açınızı değiştirmenizi tavsiye ediyoruz. Şöyle ki vitaminler büyük bir Devin küçük yardımcılarıdır.

 

Su

Vücut dengesi ve performans söz konusu olduğu zaman vücudun en büyük yardımcısı su olmalıdır. Normalde insanların gün içinde formda kalmak için sarıldıkları bir çok enerji içeceği genel itibarıyla vitaminden ve suyun sahip olduğu değerlerden yoksundur. O nedenle suyu hayatınızın vazgeçilmez bir gerçeği olarak kabul etmeniz gerekiyor. Vücuttaki tüm kimyasal işlemlerde kullanılan aynı zamanda emniyet sübabı gibi bütün atıkların temizlenmesini kolaylaştıran su, vücut ağırlığı oranında içilmesi gereken en saf temizleyicidir.


HERBALİFE FİT CLASS BESLENME VE EGZERSİZ HEDEFLERİNE ODAKLANIN

Günlük yaşamda egzersiz için zaman ayırın ve egzersizden önce ve egzersiz sırasında hatta aktivite sonrası tükettiğiniz gıdalar sıkı bir vücudun inşasını kolaylaştırır.Dayanıklılık ve vücudun genel kas yapısının yeniden yapılandırılmasını başarmanıza neden olur.

EGZERSİZ ÖNCESİ

 • Egzersiz yapmadan vücudu uyaracak ve harekete motive edecek adımlar, sizi rahatlatacak gıdalara yönelmeniz gerekiyor.
 • Herbalife de her şey adım adım insanların performansını arttırması ve bilinçli bir vücut yapılanma sürecine doğru götürüyor.Burada Herbalife protein içeriği yüksek gıdaları size bir porsiyonda eşit miktarlarda sunabilmektedir.Bunun yanında dengeli bir öğün spordan önce yapılabilecek en faydalı yöntemdir.

 

 • Aktif bir vücut kombinasyonu gücünü karbonhidratlardan alır spordan önce 1-2 saat önce Herbalife formül 1 Sport gibi hafif ama değerli bir ara öğün sizi spor esnasında dengeleyecek kadar kuvvetlidir.

 

 • Diyelim ki bir iki saat öncesinden herhangi bir fırsat yaratamadınız eyvah demeden önce derin bir nefes alın.İşte o zaman spor öncesi yapılabilecek en kolay adım yine karbonhidrat içeren meyveler size yardımcı olabilir.Örneğin 1 adet muz ya da yanınızda taşıyabileceğiniz bir tane Herbalife protein Bar sizi o anda spor için adapte edebilir.Kesinlikle yağlı yiyecekler ile aranıza mesafe koymanız gerekiyor spor esnasında vücudun Odak noktası aktivite olmalıdır.Yağlı yiyecekler tüketildiği zaman spor yapmanın yanında vücudun ekstra sindirim sistemi ile ayrıca ilgilenmesi gerekeceği artı bir yük getirir.

 

AKTİVİTE YAPARKEN

 • Sportif faaliyetlerin insan bedeninde yarattığı mükemmel duygular aktivite yaparken vücudun Nitro oksit salgılaması, sindirim sisteminin beyni serotonin salgılamak üzere tetiklemesi sayesinde oluşur.Beynin ve vücudun kombinasyonu Herbalife h24 serisi sporcu içecekleri sayesinde en yüksek seviyeye ulaşıyor.

 

 • Cr7 Drive sporcu içeceği aktivite sürerken 500 mililitre suya 2 ölçü kaşığı atılarak hazırlanan karışım tüketilmelidir.Vücudun elektrolit seviyesini dengede tutmak için mükemmel bir yöntem.

 

 • Uzun sürecek egzersizleri planlıyor iseniz burada Herbalife h24 serisi prolong sizi amaçladığımız vücut performansına taşımak için mükemmel bir yardımcı.

 

EGZERSİZ BİTTİĞİ ZAMAN

 • İnsanların en çok zorlandığı nokta egzersiz bittiği zaman kendileri için beslenmeyi değil de sırf hazırlıksız oldukları için sporda kaybettikleri enerjiyi yerine koymak çabası içine girmeleridir. Burada basit karbonhidratlar yaptığınız Sportif faaliyetleri bütünüyle riske edecek kadar gereksiz bir adım olur.Bu nedenle Herbalife rebuild strength sizin için tasarlanmış spor sonrası açlığı ve vücutta oluşan kasların korunmasını hedefleyen bir içecektir.Bir porsiyon 25 gram net protein içeren bu güzel içecek sizi basit karbonhidrat içeren gıdalardan uzak tutmak için garantili bir yöntemdir.

 

 • İnsanların spora olan merakı beslenmenin önemini her geçen gün daha ön plana çıkaran güzel bir gelişme.Her bir kişinin kendi vücut yapısını tanıması her aktivitede Dengeli beslenmeyi hedeflemesi sağlıklı karbonhidratlar ve enerjiyi yükselten Herbalife h24 serisi içecekler ,protein ve mikro besinlerin vücuda yapacağı katkı düşünülürse; her şeyin bir denge üzere olduğu anlaşılır. Spor yapan insanlar için genel olarak önemli noktalara değindik.Ayrıntılar sizi vücut kombinasyonunuzu tamamlayacağınız noktaya kadar takip edebileceğimizi göstermek için yeterli olacaktır.Herbalife h24 serisi Herbalife Fit Class beslenme felsefesini desteklemektedir.


Daha fazla bilgi almak için 05314079994 nolu hattımızdan iletişime geçebilirsiniz. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Yeni Herbalife Fit Class Beslenme Seti

 • Ürün Kodu: Fit-Class
 • Stok Durumu: Stokta var

Benzer Ürünler

Yeni Herbalife Next Start Başlangıç Seti

Yeni Herbalife Next Start Başlangıç Seti

Yeni Herbalife Next Start Başlangıç Seti-05314079994Yeni Herbalife Next Start Başlangıç Seti, en po..

Etiketler: Yeni Herbalife Fit Class Beslenme Seti, fit class, fit, herbalife, sporcu, beslenme, fit, class, klas, beslenme, Herbalife adana, Herbalife adıyaman, Herbalife afyonkarahisar, Herbalife ağrı, Herbalife amasya, Herbalife ankara, Herbalife antalya, Herbalife artvin, Herbalife aydın, Herbalife balıkesir, Herbalife bilecik, Herbalife bingöl, Herbalife bitlis, Herbalife bolu, Herbalife burdur, Herbalife bursa, Herbalife çanakkale, Herbalife çankırı, Herbalife çorum, Herbalife denizli, Herbalife diyarbakır, Herbalife edirne, Herbalife elazığ, Herbalife erzincan, Herbalife erzurum, Herbalife eskişehir, Herbalife gaziantep, Herbalife giresun, Herbalife gümüşhane, Herbalife hakkari, Herbalife hatay, Herbalife ısparta, Herbalife mersin, Herbalife istanbul, Herbalife izmir, Herbalife kars, Herbalife kastamonu, Herbalife kayseri, Herbalife kırklareli, Herbalife kırşehir, Herbalife kocaeli, Herbalife konya, Herbalife kütahya, Herbalife malatya, Herbalife manisa, Herbalife kahramanmaraş, Herbalife mardin, Herbalife muğla, Herbalife muş, Herbalife nevşehir, Herbalife ordu, Herbalife ordu, Herbalife niğde, Herbalife rize, Herbalife sakarya, Herbalife samsun, Herbalife siirt, Herbalife sinop, Herbalife sivas, Herbalife tekirdağ, Herbalife tokat, Herbalife trabzon, Herbalife tunceli, Herbalife şanlıurfa, Herbalife uşak, Herbalife van, Herbalife yozgat, Herbalife zonguldak, Herbalife aksaray, Herbalife bayburt, Herbalife karaman, Herbalife kırıkkale, Herbalife batman, Herbalife şırnak, Herbalife bartın, Herbalife ardahan, Herbalife ığdır, Herbalife yalova, Herbalife karabük, Herbalife kilis, Herbalife osmaniye, Herbalife düzce, Herbalife konyaaltı, Herbalife susurluk, Herbalife tavas, Herbalife uzundere, Herbalife ümraniye, Herbalife ödemiş, Herbalife taşköprü, Herbalife güneysınır, Herbalife ünye, Herbalife çukurova, Herbalife kalecik, Herbalife muratpaşa, Herbalife palandöken, Herbalife üsküdar, Bayramören Herbalife Satış 5314079994, Çankırı Herbalife Satış 5314079994, Çerkeş Herbalife Satış 5314079994, Eldivan Herbalife Satış 5314079994, Ilgaz Herbalife Satış 5314079994, Kızılırmak Herbalife Satış 5314079994, Korgun Herbalife Satış 5314079994, Kurşunlu Herbalife Satış 5314079994, Orta Herbalife Satış 5314079994, Şabanözü Herbalife Satış 5314079994, Yapraklı Herbalife Satış 5314079994, Alaca Herbalife Satış 5314079994, Çorum Bayat Herbalife Satış 5314079994, Boğazkale Herbalife Satış 5314079994, Çorum Herbalife Satış 5314079994,