Herbalife Blog

Herbalife Kullananlar Memnun mu?

Herbalife Diyeti Gerçekten İşe Yarıyor mu?

 

Herkes bir diyete başlamak istiyor ama hangi diyet daha uygun bunun araştırmasını yapıyor elinde kulaktan dolma bilgiler olsun istemiyor.Bu nedenle güvenilir, deneyimlenmiş gerçekten işe yarayan bir diyet programı istiyor. Evet bu yazımızda Herbalife kullananlar memnun mu bu konuyu daha detaylı incelemeye çalışacağız. Herbalife diyeti gerçekten işe yarıyor mu? Hep beraber bu konuyu değerlendirelim istiyoruz. Eğer gerçekten sizde Herbalife konusunda aklınıza takılan sorularınız varsa yazımızı dikkatlice okumanız tüm bu karmaşaları kolayca çözmenizi sağlayabilir.Diyet denilince herkesin aklına Canan Karatay gibi alanında dikkat çeken açıklamalarla gündemi derinden sarsan hekimler akla geliyor.Beslenme başlı başına detaylandırılması ve hatta beslenme konusunda uzman bir ekibe sahip olan Herbalife şirketi gibi uzman bir kadroya sahip, dünya genelinde 94 ülkede aktif kilo kontrolü alanında Herbalife yaşam koçları ile insanların başarılarına katkı sağlayan geniş bir organizasyon geliyor olmalı.

 

Herbalife ürünleri insanların dengeli beslenme konusunda açıklarını kapatmak üzere formüle edilmiş öğün yerine geçen Herbalife Shake ile yolculuğuna başlamış, zamanla Çin gibi doğal bitkilerin ve baharatların hakim olduğu bir Coğrafyadan dünyaya örnek olacak ürünler ile her geçen gün çoğalmıştır. Herbalife ürünleri besin takviyesi alanında dünya lideri olmasına rağmen hiçbir zaman reklamın ya da renkli aldatmacaların parıltısına inanmamıştır.Sadece insanların gerçek deneyimlerinden yola çıkarak Herbalife diyet programları oluşturularak, insanların hızlı kilo kontrolü ve sağlıklı, dengeli, sürdürülebilir diyetler ile tanışmasına yardımcı olmuştur. Çoğu zaman sosyal desteği de hesaba katarak harekete geçin sloganı ile insanların sadece beslenme alanında bilgi ve deneyim kazanmasını teşvik etmemiştir, aynı zamanda aktif yaşam tavsiyelerini uzman fitness profesyonelleri tarafından bütün insanların daha sağlıklı ve mutlu bir yaşam elde etmeleri için sizlerin desteğine sunmuştur.

 

Herbalife programları 4 ana temel başlıktan oluşmaktadır.Öncelikle dengeli beslenme ve güvenli kilo kaybı, ardından ciddi bir takip ile insanların gerçek hedefledikleri kiloya kavuşması, her bir Herbalife diyeti uygulayan insanın kolayca takip edebileceği basit diyet uygulamaları ve yüksek kaliteli besinler ile vücudun desteklenmesi üzerine kurulu eğlenceli, makul fiyatlarla insanların kilo kontrolünde başarılı olması planlanmıştır. Hatta uzun vadede kilo sabitleme nasıl hangi yöntemlerle uygulanacağı konusunda profesyonel bir diyet fenomeni bile yaratmanızı kolaylaştıran mükemmel ürünlerdir.Peki nasıl yapacaksınız?

 

Herbalife Yaşam Koçu İle Başlayın

 

Herbalife diyeti uygulamak istiyorsanız birinci adım Herbalife eğitimlerine katılan, beslenme konusunda kendi sonuçlarını inşa etmiş, kendisine güvendiği kadar danışan insanlara da güven duygusunu aşılayan bir Herbalife yaşam koçu ile başlayın. Zaten atmış olduğunuz adım size sadece bir üründen daha fazlasını sağlayacak ve güvenle kilo kaybı için yolculuğunuza başlayabileceksiniz.Danışmanlık almadan hangi yiyecekten ne kadar tüketeceğinizi tayin etmeniz, hangi Herbalife ürününün sizin amaçlarınıza hizmet edeceği konusunda desteğe ihtiyacınız olduğunu unutmayınız.

 

Kilo Verme Hedeflerinizi ve Hangi Ürünler ile Başlayacağınızı Belirleyin

Kilo kontrolü yapmak isteyen insanların genelde düğüne kadar 5 kilo vermem lazım, oğlum evlenecek o zamana kadar bu elbisenin içine sığmamak gerekiyor gibi kaygılarını her zaman duyarız. Aslında olması gereken sağlıklı kilo verme hedeflerinin önceden belirlenmiş olması ve hangi ürünlerle başlayacağınıza birlikte karar vermemiz sizin işinizi çok daha kolay hale getiriyor. Zaten mühim olan istenilen hedefin beklenmedik sürprizler ile kaçırmak değildir.Bunun için en başta vücudun hangi kiloda sağlıklı ve aktif yapıya kavuşacağını basitçe birkaç adımda öğrenmek ve buna uygun ürünlerle beslenmeye başlamak en akılcı çözüm olacaktır.Bu noktada elbette Herbalife ürün gamı içerisinde Herbalife Shake, Herbalife çay, Herbalife Herbal Aloe içecek, Herbalife formül 2 Vitamin mineral kompleksi ve birçok ürün bulunmaktadır.Ancak hangi ürünün sizin için uygun olacağı noktasında Herbalife yaşam koçu desteği almanız gerekmektedir yoksa ürünleri herhangi bir noktadan satın almış olmanız sizin sonuç almanızı kolaylaştıracak bir yöntem değildir.Ancak ürünleri kullanmış olur,fakat nihai hedefinize ulaşamamış olarak buruk bir üzüntü ile hedefinizi kaçırmış olursunuz. En kolay yöntemleri kendiniz içinde zorlaştırmadan tavsiye edilen sonuç garantili kilo kontrolü programlarını uygulamanız başarı yüzdenizi arttıracaktır.


Herbalife Nasıl Kullanılıyor


Zaten hedeflediğiniz kilo için bir program oluşturuldu, size düşen görev günlük tavsiye edilen şekilde yeri geldiğinde günde bir öğün ya da günde iki öğün Herbalife Shake ile yemeklerinizi değiştirip keyifle günün tadını çıkarmak.Bunun haricinde tavsiye edilmişse verilen diğer ilave ürünleri; yine size kullanım bilgilerini önceden planladığımız şekilde gün içerisinde tüketerek vücudu susuz bırakmayacak şekilde hidrasyonu desteklemek vücuttan toksin atımını kolaylaştıracak yöntemleri bir bir hayata geçirmek olmalıdır.

Yoksa birçokları kulaktan dolma bilgiler ile günde 3 litre yi aşan Asitli içecekler tüketiyor iken, biz insanlara vücut hidrasyonu amaçlı su tüketimini önerdiğimiz zaman biraz tuhaf karşılana biliyoruz.Bunun haricinde ara öğünler konusu tam bir muammadır ara öğün uygulayıp uygulamama konusunda tereddüt yaşayan insanların Herbalife yaşam koçu desteği ile ürün kullanması, gerekiyorsa ara öğün yapılması önerilir. Çünkü Herbalife Shake yeterince doyurucudur kişinin doymadığı takdirde de yeterli müdahaleyi yapmakta gereken desteği vermekteyiz.

Sonuç olarak insanların kilo verme arzusu ve hedefledikleri kiloya kavuşana kadar beslenme kültürlerinde değişiklikler olması gayet doğal ve sürecin bir parçasıdır.Yoksa tek düze bir diyet anlayışımız yok insanın sevdiği gıdalar ile huzur içinde kilo vermesi kadar normal bir işleyiş yoktur. Bunun dışında Herbalife diyeti konusunda Herbalife Shake ve diğer ürünler ile ilgili olarak ürünleri tedarik ettiğiniz Herbalife yaşam koçu ile olan iletişiminiz sizin ne kadar hızlı sonuç alacağınızı belirleyen kriterlerden bir tanesidir.Buradaki iletişim ve destek unsuru sonuç aldıktan sonra da, kilo sabitleme konusunda devam edilmesi gereken değişik yöntemlerin uygulanmasını kolaylaştıracaktır.Bütünüyle vücudun istenilen konumda kalmasını ve aynı kiloyu korumak isteyen o kadar fazla insan var ki bu noktada destek almadan başarılı olmak günümüz yaşam şartları da düşünülürse neredeyse imkansız gibi gözüküyor.

 

Hangi Herbalife Ürünü Ne İşe Yarıyor

Herbalife Shake:

Genel anlamda ürünün özelliklerini üç aşağı beş yukarı duymuş olmanıza rağmen kısaca yapılan araştırmalar; gösteriyor ki hızlı ve güvenli kilo vermek isteyen insanların uyguladıkları diğer diyet yöntemlerine göre daha hızlı ve güvenli kilo vermeyi kolaylaştıran Herbalife Shake araştırma grupları içerisinde normal diyet uygulayan insanların başarısının daha üzerinde sonuçlar ile başarı oranınızı yükseltmesini; protein, karbonhidrat, vitamin, mineral, ve lif ihtiyacına yönelik dengeli lif oranı ile sindirim sisteminin daha sağlıklı çalışmasını kolaylaştıran ürün içeriği sayesinde sağlayabiliyor.Her bir porsiyon Herbalife Shake ortalama 220 kalori besin değeri ile kendisinden beklenmeyen derecede performans arttırması ile bilinen kahvaltı ve yemek yerine tüketilebilen besleyici bir üründür.


Herbalife Çay:

Herbalife çay hakkında yazılıp konuşulan birçok bilgi yetersiz kalıyor.Neden mi dersiniz? Çünkü Herbalife Çay çok nadir uygulanan su ile çay özünün elde edildiği ekstre üretim yöntemi ile üretilmektedir. Bugün Normal şartlar altında enerji içeceklerinin çoğunda yeşil çay ekstresi bulunur.Ancak bu ürünler saf alkol ile ekstre üretim yöntemi ile elde edildiğinden çay ekstresinin vücuda ne kadar fayda edip etmeyeceği konusunda tereddütler bulunmaktadır.Mühim olan çayın özelliğini yitirmeden siz değerli insanlara ulaştırılması.Herbalife çay konusunda bir kaç pratik yönünden bahsedebiliriz; yağ yakıcı özellikleri, kilo kontrolü sağlayan eşsiz formülü aynı zamanda vücudu susuz bırakmayan leziz tatları vücudun nemlendirilmesi, sindirim sisteminin istenilen performansta çalıştırılmasını kolaylaştıran nice özelliği vardır. Detaylar için Herbalife çay ürün sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


Herbal Aloe İçecek:

Herbal Aloe içecek sindirim sisteminin baştan aşağı yenilenmesini kolaylaştıran yeni bir detoks formülü diyebiliriz.Herbal Aloe içecek aloe vera bitkisinin karbon filtreler ile aloin maddesinin arındırılması sonucunda turunçgiller ile tatlandırılarak kullanıma sunulmaktadır. Yüksek oranda antioksidan içerdiğinden vücudun Mide, bağırsak gibi organlarında ayrıca cildin genel yapısını destekleyen muhteşem bir etkiye sahiptir.Cilt bakımı için kullanılan Herbal Aloe ayrıca vücudu içeriden desteklemesi ile bilinmektedir, kilo kaybı için sağlıklı bir sindirim sistemi beslenme felsefemizin bir parçasıdır. Herbal Aloe içecek de bu durumu desteklemektedir.


Herbalife Termo:

Vücut Kilo verirken esas olan mücadelemiz kaba yağların vücuttan atılması için gerçek refleksler göstererek vücudumuzun sadece bir noktada kilo vermesi değil orantılı kilo vermesidir. Bu gibi yüksek kilolu insanların müzminleşmiş kaba yağ problemleri fazlaca karşılaştığımız bir durumdur. Herbalife Thermo vücut ısısını yükselterek kaba yağların parçalanmasını kolaylaştırır, yeteri miktarda sıvı alan vücut bu parçalanan yağların bir miktarını vücutta yakarak, fazlasını da kalın bağırsaklar yolu ile vücuttan atarak zayıflamayı kolaylaştırır.Termonun gün boyu Zinde ve uyanık bir vücudu desteklediği bilinen faydalarından sadece bir tanesidir.


Herbalife'nin Faydaları

 

 • Ürünleri hazırlamak çok pratik zaman alması açısından yoğun koşuşturma içinde olan insanlara mükemmel bir zamanlama şansı veriyor.


 •  Herbalife Shake doyurucu özelliği ile iki öğün arasında açlık hissi yaşamadan kilo vermenizi kolaylaştırır. Vücudun ihtiyacı olan vitamin, mineral, lif dengesini koruyarak yorgunluk hissini azaltabilir.


 •  Herbalife çay gün içinde tüketilen diğer içeceklere göre kalorisi düşük, yağ yakma özelliği ile insanın dikkat ve odaklanmasını en üst düzeye çıkaran hafif bir içecektir.


 •  Herbal aloe vera içeceği mükemmel antioksidan desteği ile sindirim sisteminde gelişen olumsuzlukların ve vücudun olduğu kadar ruhen rahatlamanın anahtarı sayılabilir.


 • Herbalife Thermo tablet kullananlar ara öğün ihtiyacı hissetmeden vücuttaki kaba yağların enerjiye çevrilmesini kolaylaştırır, ekstra ara öğün ihtiyacı hissetmezler.


 • Protein vücudun Temel yapı taşları olan aminoasit zincirlerinden oluştuğu için vücudun bütün hücresel faaliyetlerini destekleyici ve bütünsel olarak kas gelişimini arttıran yapısı ile Herbalife Shake’in ayrılmaz parçasıdır.

 

 • Bir porsiyon Herbalife kahvaltısı ile beslenen insanlar güne daha zinde ve formda başlayarak artan performansları ile dikkat çekerler.

 

 • Genetiği ile oynanmış gıdalar günümüzde bolca tartışılmaktadır. O nedenle Herbalife Shake içerisinde genetiği değiştirilmiş gıda materyalleri bulunmaz.

 

 • Herbalife Shake hem sabah kahvaltısı, hem öğlen yemeği, hem de akşam yemeği olarak tüketildiğinde normal yemeklerin yerini alabilecek kadar besleyici, aynı zamanda kalori kontrollü beslenme şekli ile de uyumludur.

 

 • Kilosunu kontrol etmek isteyen insanların sıkça başvurduğu Herbalife ürünleri fiyatı açısından da uygun ürünler olduğundan; normal beslenme gereksinimleri açısından bakıldığında klasik beslenme düzeni içinde satılan gıdalardan daha pahalı değildir.Herbalife diyeti maliyetleri açısından da akılcı bir tercihtir.

 

 • Yaş gruplarına göre herkesin kilo kontrolü yapmak için Herbalife ürünlerini tercih sebebleri farklı olabilir.Ancak özel durumlar haricinde tavsiye edilen kullanım talimatları düzeninde kullanıldığında kilo problemi yaşayan milyonlarca insan da olduğu gibi sizde de başarılı sonuçlar yaratmanızı kolaylaştırabilir.

Lider Beslenme Herbalife Bağımsız Üyesi

 

 

Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi July 22, 2019

HERBALİFE ARA ÖĞÜN ÖNERİLERİ

Zayıflamaya çalışırken sağlıklı ara öğünler günlük alınması gereken kalori miktarını tamamlamakta yardımcı olan herbalife ara öğünlerde neler yenmeli tereddütlerinizi gidermeye yönelik yazımızda aç kalmadan nasıl diyet yaparsınız kolayca öğrenin....
views: 133 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi July 21, 2019

KİLO VERMEK İÇİN BEŞ PARLAK FİKİR

Kendi kendinize hayıflanmak yada vücudunuzla savaşmak yerine şartları tekrar tekrar gözden geçirmek kilo vermenizi kolaylaştırabilir.Bir kaç hafta hızlı bir şekilde 5 kilo vermek sizi heyecanlandırabilir asıl amaç beş kilo vermek ise doğru yerdesiniz gibi bir yanılgıya kapılabilirsiniz işte o zaman ...
views: 145 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi July 20, 2019

KİLO VERMEYE ÇALIŞIRKEN YAPILAN YANLIŞLAR

Kilo vermekle ilgili yapılan yanlışlar da tamamen olmasa da kısmen birtakım teorilerin fizibilitesi yani yapılabilirliği düşünülmeden diyete girişilmesi ile bütün iyi diyet alışkanlıklarının nelere sebep olabileceği gibi ...
views: 134 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi July 19, 2019

POZİTİF DÜŞÜNCE TARZI HAYAL DEĞİL MUTLULUK BEDENDEN YÜKSELSİN

Duygusal olmak tamamen duyguların rüzgarında bir rota çizmek hayatın bütün olumsuz yönleri ile mücadele ederken pozitif düşünce tarzı hayal değil mutluluk bedenden yükselsin ve istediğiniz noktaya kavuşun.Bütün endişelerinizi bir kenara bırakıp üretken olmak için ipuçları ve gerçek deneyimler sizin ...
views: 79 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi July 17, 2019

VİTAMİN TAKVİYESİ KULLANMAK HERKES İÇİN ÖNEMLİDİR

Vitamin nedir sorusunun yanıtı kısaca şöyle açıklanabilir; vücudumuzun temel ihtiyaçlarını karşılayan Makro besinler vardır protein, karbonhidrat ve yağlardan oluşan besinlerin vücutta işlenebilmesi bir dizi kimyasal işlem sonucunda gerçekleşmektedir...
views: 87 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi July 16, 2019

SİNDİRİM SİSTEMİNE SAĞLIKLI YAKLAŞIM HAYAT KALİTESİNİ YÜKSELTİYOR

Sindirim sistemi kısaca insanların tüketmiş oldukları gıdaların diş yardımı ile parçalanması, mide de mama kıvamına getirilerek işlenmeye hazır hale getirilmesi, bağırsaklar kanalı ile vücuda gerekli besinlerin aktarılması, sırasıyla bütün organların birbiriyle uyumu sayesinde gerçekleşen beslenme s...
views: 77 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi July 14, 2019

SU SPORLARI VE FAYDALARI

Küçük yaşta yüzmeyi öğrenen insanlar su sporları ve faydaları hakkında çok daha bilgi sahibidirler.Su sporlarının çeşitli faydalarını şöyle de tanımlayabiliriz düzenli egzersizler ile kasların bütününün geliştiği,dayanıklılık ve kondisyonu bir arada harmanlayan su sporlarının yapısını iyi bilirler.S...
views: 128 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi July 13, 2019

SAĞLIKLI IZGARA YAPMAK RİSKLERİ AZALTIYOR

sağlıklı ızgara yapmak riskleri azaltıyor.Öncelikle genel güvenlik açısından ormanlık ve kuru otlarla çevrili bir yerde mangal yakılacak ise kesinlikle ateş toprak zeminde yakılmamalı.Her şeyden önce ciddi yangın risklerini ortadan kaldırmak için basit sıradan bir mangal işinizi güvenli hale getirme...
views: 78 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi July 12, 2019

SPORCU BESLENMESİ YAZIN TREND YİYECEKLERİ

Herbalife hayatın ta kendisi ve hayatınızın tam da en merkezi yerinde eğer spor yapıyorsanız zaman ve yer gözetmeksizin içinizdeki sporcuya ilham veriyor.İnsan bir kere başladımı artık hayatın anlamını spor ile bütünleştiriyor.Peki ama bu sıcak yaz günlerinde spor yapmak direncimi azaltırmı demeyin ...
views: 62 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi July 08, 2019

KİLONUN NE ÖNEMİ VAR VER BİR PORSİYON DAHA

Bütün insanlarda yemek yemek; ayrıcalık ve mutlu olmanın bir parçası, keyifli bir macera gibi, hele uzayıp giden sohbet var ise ne yediğini ne değiştiğini fark eden insanlar çoğaldıkça toplumda farkındalık yaratmak adına bilgilendirici yazılarımızı paylaşmaya devam ediyoruz....
views: 77 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi July 06, 2019

OBEZİTE VE DİYABET ARASINDAKİ SIKI BAĞLAR

Her şey renkli vitrinleri,sergilenen renkli menüleri takip ederek basitçe anlamlandırılabilir.Bundan sonraki süreçte Tabii ki obezite ve diyabet arasındaki sıkı bağlar tek tek ifşa edilebilir.Diyabet ve obezite bütün insanların benim başıma gelmez rahatlığı içerisinde Türk toplumu içerisinde de uzun...
views: 84 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi July 05, 2019

ERKEKLER İÇİN EGZERSİZ TİYOLARI

Erkekler için de vücut yapısını korumak ve geliştirmek gerekiyor. Vücudumuzun genel görünüşü yaşam koşulları,genetik faktörler,hormonal dengeler ve günlük beslenme planında tüketilen yiyecekler temelinde sorgulanmalıdır....
views: 72 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi July 01, 2019

ENERJİ VEREN BESİNLER HANGİLERİDİR

Her gün sabah uyandığınızda uyuduğunuz yataktan aşağıya tek motorlu küçük bir uçağın motor arızası sonucu tepe aşağı düştüğü gibi düşüyor ve uyanmakta zorluk çekiyorsanız enerjinizi tazeleme zamanı gelmiştir....
views: 54 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi June 30, 2019

GERÇEKTEN AÇMISINIZ ÖĞRENİN

En basit anlatımla gerçekten açmısınız öğrenin! Açlık dürtüsü farklı şey, stres kaynaklı yemek yeme ve üzerinizdeki baskıyı hafifletme güdüsü çok farklı bir şey.İnsan stres duyduğu ve kendisini huzursuz hissettiği ortamlarda hemen bir şeyler yeme-içme güdüsü ile kendisini rahatlatmak peşinde koşuyor...
views: 63 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi June 29, 2019

HERBALİFE SHAKE HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

Dünya ölçeğinde üç aşağı beş yukarı aynı hikayeler ile karşı karşıyayız her şeye rağmen insanların dengeli beslenme ve sağlıklı kilo verme çabaları, aşırı kalorili yiyeceklere karşı alacakları tavır ile beslenme tarzlarındaki değişiklikler arasında doğru orantılı bir ilişki söz konusudur....
views: 86 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi June 26, 2019

HERBALİFE YAŞAM TARZIN KİLO VERMEKTEN DAHA FAZLASINI SUNUYOR

Bütün teknolojik gelişmelerden önemlisi iyi görünmek ve iyi hissetmek üzerine kurulu bir yaşam sürmek isteniyor ise sağlıklı kas geliştirmek,beden ölçülerinizin mükemmelliği önemlidir bunun üstüne çalışmak için Herbalife yaşam tarzınıza renk katıyor....
views: 36 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi June 24, 2019

SICAKLA BAŞ ETMENİN EN KOLAY YOLLARI

Yaz sıcakları kendini hissettirir oldu eğer bir sahil kasabasında değilseniz ve sırtınız çam ormanlarından esen rüzgarla serinlemiyor ve günü sıcakla baş etmenin en kolay yollarını arayarak geçiriyor iseniz.Üstüne üstlük insan bir de kronik rahatsızlıklara sahip ise işi daha da zor.En çok nerelerde ...
views: 53 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi June 23, 2019

TOKSİN NEDİR? TOKSİNLERDEN ARINMA YOLLARI NELERDİR

Günümüzde tıbbın ilerlemiş olması insan bedeninin tam anlamıyla keşfedildiği anlamını taşımamaktadır.Henüz modern bilim teknikleri bile insan bedeni üzerinde tam olarak hakim olamamıştır çünkü günümüz kronik hastalıklarının bir kısmı kimyasal ilaçlar ile çözülmeye çalışılırken,diğer taraftan farklı ...
views: 75 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi June 22, 2019

YORGUNLUK VE HALSİZLİK NEDENLERİ NELERDİR?

Sürekli yorgun hissediyorum ne yapmalıyım diye düşünüyorsanız halsizlik ve yorgunluk için vitamin ilk başlarda sürekli halsizlik ve yorgunluk için geçici bir çözüm olabilir.Erkeklerde ve kadınlarda halsizlik ve yorgunluk sadece vitamin eksikliği gibi basit bir nedenin sebep olduğu sıradan bir durum ...
views: 46 read more ⟶
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 107 (6 Sayfa)