Herbalife Blog

Herbalife Kullananlar Memnun mu?

Herbalife Diyeti Gerçekten İşe Yarıyor mu? 

Herkes bir diyete başlamak istiyor ama hangi diyet daha uygun bunun araştırmasını yapıyor elinde kulaktan dolma bilgiler olsun istemiyor.Bu nedenle güvenilir, deneyimlenmiş gerçekten işe yarayan bir diyet programı istiyor. Evet bu yazımızda Herbalife kullananlar memnun mu bu konuyu daha detaylı incelemeye çalışacağız. Herbalife diyeti gerçekten işe yarıyor mu? Hep beraber bu konuyu değerlendirelim istiyoruz. Eğer gerçekten sizde Herbalife konusunda aklınıza takılan sorularınız varsa yazımızı dikkatlice okumanız tüm bu karmaşaları kolayca çözmenizi sağlayabilir.Diyet denilince herkesin aklına Canan Karatay gibi alanında dikkat çeken açıklamalarla gündemi derinden sarsan hekimler akla geliyor.Beslenme başlı başına detaylandırılması ve hatta beslenme konusunda uzman bir ekibe sahip olan Herbalife şirketi gibi uzman bir kadroya sahip, dünya genelinde 94 ülkede aktif kilo kontrolü alanında Herbalife yaşam koçları ile insanların başarılarına katkı sağlayan geniş bir organizasyon geliyor olmalı.


Herbalife ürünleri insanların dengeli beslenme konusunda açıklarını kapatmak üzere formüle edilmiş öğün yerine geçen Herbalife Shake ile yolculuğuna başlamış, zamanla Çin gibi doğal bitkilerin ve baharatların hakim olduğu bir Coğrafyadan dünyaya örnek olacak ürünler ile her geçen gün çoğalmıştır. Herbalife ürünleri besin takviyesi alanında dünya lideri olmasına rağmen hiçbir zaman reklamın ya da renkli aldatmacaların parıltısına inanmamıştır.Sadece insanların gerçek deneyimlerinden yola çıkarak Herbalife diyet programları oluşturularak, insanların hızlı kilo kontrolü ve sağlıklı, dengeli, sürdürülebilir diyetler ile tanışmasına yardımcı olmuştur. Çoğu zaman sosyal desteği de hesaba katarak harekete geçin sloganı ile insanların sadece beslenme alanında bilgi ve deneyim kazanmasını teşvik etmemiştir, aynı zamanda aktif yaşam tavsiyelerini uzman fitness profesyonelleri tarafından bütün insanların daha sağlıklı ve mutlu bir yaşam elde etmeleri için sizlerin desteğine sunmuştur.

 

Herbalife programları 4 ana temel başlıktan oluşmaktadır.Öncelikle dengeli beslenme ve güvenli kilo kaybı, ardından ciddi bir takip ile insanların gerçek hedefledikleri kiloya kavuşması, her bir Herbalife diyeti uygulayan insanın kolayca takip edebileceği basit diyet uygulamaları ve yüksek kaliteli besinler ile vücudun desteklenmesi üzerine kurulu eğlenceli, makul fiyatlarla insanların kilo kontrolünde başarılı olması planlanmıştır. Hatta uzun vadede kilo sabitleme nasıl hangi yöntemlerle uygulanacağı konusunda profesyonel bir diyet fenomeni bile yaratmanızı kolaylaştıran mükemmel ürünlerdir.Peki nasıl yapacaksınız? 

Herbalife Yaşam Koçu İle Başlayın 

Herbalife diyeti uygulamak istiyorsanız birinci adım Herbalife eğitimlerine katılan, beslenme konusunda kendi sonuçlarını inşa etmiş, kendisine güvendiği kadar danışan insanlara da güven duygusunu aşılayan bir Herbalife yaşam koçu ile başlayın. Zaten atmış olduğunuz adım size sadece bir üründen daha fazlasını sağlayacak ve güvenle kilo kaybı için yolculuğunuza başlayabileceksiniz.Danışmanlık almadan hangi yiyecekten ne kadar tüketeceğinizi tayin etmeniz, hangi Herbalife ürününün sizin amaçlarınıza hizmet edeceği konusunda desteğe ihtiyacınız olduğunu unutmayınız. 

Kilo Verme Hedeflerinizi ve Hangi Ürünler ile Başlayacağınızı Belirleyin

Kilo kontrolü yapmak isteyen insanların genelde düğüne kadar 5 kilo vermem lazım, oğlum evlenecek o zamana kadar bu elbisenin içine sığmamak gerekiyor gibi kaygılarını her zaman duyarız. Aslında olması gereken sağlıklı kilo verme hedeflerinin önceden belirlenmiş olması ve hangi ürünlerle başlayacağınıza birlikte karar vermemiz sizin işinizi çok daha kolay hale getiriyor. Zaten mühim olan istenilen hedefin beklenmedik sürprizler ile kaçırmak değildir.Bunun için en başta vücudun hangi kiloda sağlıklı ve aktif yapıya kavuşacağını basitçe birkaç adımda öğrenmek ve buna uygun ürünlerle beslenmeye başlamak en akılcı çözüm olacaktır.Bu noktada elbette Herbalife ürün gamı içerisinde Herbalife Shake, Herbalife çay, Herbalife Herbal Aloe içecek, Herbalife formül 2 Vitamin mineral kompleksi ve birçok ürün bulunmaktadır.Ancak hangi ürünün sizin için uygun olacağı noktasında Herbalife yaşam koçu desteği almanız gerekmektedir yoksa ürünleri herhangi bir noktadan satın almış olmanız sizin sonuç almanızı kolaylaştıracak bir yöntem değildir.Ancak ürünleri kullanmış olur,fakat nihai hedefinize ulaşamamış olarak buruk bir üzüntü ile hedefinizi kaçırmış olursunuz. En kolay yöntemleri kendiniz içinde zorlaştırmadan tavsiye edilen sonuç garantili kilo kontrolü programlarını uygulamanız başarı yüzdenizi arttıracaktır.

Herbalife Nasıl Kullanılıyor


Zaten hedeflediğiniz kilo için bir program oluşturuldu, size düşen görev günlük tavsiye edilen şekilde yeri geldiğinde günde bir öğün ya da günde iki öğün Herbalife Shake ile yemeklerinizi değiştirip keyifle günün tadını çıkarmak.Bunun haricinde tavsiye edilmişse verilen diğer ilave ürünleri; yine size kullanım bilgilerini önceden planladığımız şekilde gün içerisinde tüketerek vücudu susuz bırakmayacak şekilde hidrasyonu desteklemek vücuttan toksin atımını kolaylaştıracak yöntemleri bir bir hayata geçirmek olmalıdır.

Yoksa birçokları kulaktan dolma bilgiler ile günde 3 litreyi aşan Asitli içecekler tüketiyor iken, biz insanlara vücut hidrasyonu amaçlı su tüketimini önerdiğimiz zaman biraz tuhaf karşılana biliyoruz.Bunun haricinde ara öğünler konusu tam bir muammadır ara öğün uygulayıp uygulamama konusunda tereddüt yaşayan insanların Herbalife yaşam koçu desteği ile ürün kullanması, gerekiyorsa ara öğün yapılması önerilir. Çünkü Herbalife Shake yeterince doyurucudur kişinin doymadığı takdirde de yeterli müdahaleyi yapmakta gereken desteği vermekteyiz.

Sonuç olarak insanların kilo verme arzusu ve hedefledikleri kiloya kavuşana kadar beslenme kültürlerinde değişiklikler olması gayet doğal ve sürecin bir parçasıdır.Yoksa tek düze bir diyet anlayışımız yok insanın sevdiği gıdalar ile huzur içinde kilo vermesi kadar normal bir işleyiş yoktur. Bunun dışında Herbalife diyeti konusunda Herbalife Shake ve diğer ürünler ile ilgili olarak ürünleri tedarik ettiğiniz Herbalife yaşam koçu ile olan iletişiminiz sizin ne kadar hızlı sonuç alacağınızı belirleyen kriterlerden bir tanesidir.Buradaki iletişim ve destek unsuru sonuç aldıktan sonra da, kilo sabitleme konusunda devam edilmesi gereken değişik yöntemlerin uygulanmasını kolaylaştıracaktır.Bütünüyle vücudun istenilen konumda kalmasını ve aynı kiloyu korumak isteyen o kadar fazla insan var ki bu noktada destek almadan başarılı olmak günümüz yaşam şartları da düşünülürse neredeyse imkansız gibi gözüküyor. 

Hangi Herbalife Ürünü Ne İşe Yarıyor

Herbalife Shake:

Genel anlamda ürünün özelliklerini üç aşağı beş yukarı duymuş olmanıza rağmen kısaca yapılan araştırmalar; gösteriyor ki hızlı ve güvenli kilo vermek isteyen insanların uyguladıkları diğer diyet yöntemlerine göre daha hızlı ve güvenli kilo vermeyi kolaylaştıran Herbalife Shake araştırma grupları içerisinde normal diyet uygulayan insanların başarısının daha üzerinde sonuçlar ile başarı oranınızı yükseltmesini; protein, karbonhidrat, vitamin, mineral, ve lif ihtiyacına yönelik dengeli lif oranı ile sindirim sisteminin daha sağlıklı çalışmasını kolaylaştıran ürün içeriği sayesinde sağlayabiliyor.Her bir porsiyon Herbalife Shake ortalama 220 kalori besin değeri ile kendisinden beklenmeyen derecede performans arttırması ile bilinen kahvaltı ve yemek yerine tüketilebilen besleyici bir üründür.

Herbalife Çay:

Herbalife çay hakkında yazılıp konuşulan birçok bilgi yetersiz kalıyor.Neden mi dersiniz? Çünkü Herbalife Çay çok nadir uygulanan su ile çay özünün elde edildiği ekstre üretim yöntemi ile üretilmektedir. Bugün Normal şartlar altında enerji içeceklerinin çoğunda yeşil çay ekstresi bulunur.Ancak bu ürünler saf alkol ile ekstre üretim yöntemi ile elde edildiğinden çay ekstresinin vücuda ne kadar fayda edip etmeyeceği konusunda tereddütler bulunmaktadır.Mühim olan çayın özelliğini yitirmeden siz değerli insanlara ulaştırılması.Herbalife çay konusunda bir kaç pratik yönünden bahsedebiliriz; yağ yakıcı özellikleri, kilo kontrolü sağlayan eşsiz formülü aynı zamanda vücudu susuz bırakmayan leziz tatları vücudun nemlendirilmesi, sindirim sisteminin istenilen performansta çalıştırılmasını kolaylaştıran nice özelliği vardır. Detaylar için Herbalife çay ürün sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Herbal Aloe İçecek:

Herbal Aloe içecek sindirim sisteminin baştan aşağı yenilenmesini kolaylaştıran yeni bir detoks formülü diyebiliriz.Herbal Aloe içecek aloe vera bitkisinin karbon filtreler ile aloin maddesinin arındırılması sonucunda turunçgiller ile tatlandırılarak kullanıma sunulmaktadır. Yüksek oranda antioksidan içerdiğinden vücudun Mide, bağırsak gibi organlarında ayrıca cildin genel yapısını destekleyen muhteşem bir etkiye sahiptir.Cilt bakımı için kullanılan Herbal Aloe ayrıca vücudu içeriden desteklemesi ile bilinmektedir, kilo kaybı için sağlıklı bir sindirim sistemi beslenme felsefemizin bir parçasıdır. Herbal Aloe içecek de bu durumu desteklemektedir.

Herbalife Termo:

Vücut Kilo verirken esas olan mücadelemiz kaba yağların vücuttan atılması için gerçek refleksler göstererek vücudumuzun sadece bir noktada kilo vermesi değil orantılı kilo vermesidir. Bu gibi yüksek kilolu insanların müzminleşmiş kaba yağ problemleri fazlaca karşılaştığımız bir durumdur. Herbalife Thermo vücut ısısını yükselterek kaba yağların parçalanmasını kolaylaştırır, yeteri miktarda sıvı alan vücut bu parçalanan yağların bir miktarını vücutta yakarak, fazlasını da kalın bağırsaklar yolu ile vücuttan atarak zayıflamayı kolaylaştırır.Termonun gün boyu Zinde ve uyanık bir vücudu desteklediği bilinen faydalarından sadece bir tanesidir.

Herbalife'nin Faydaları

 

 • Ürünleri hazırlamak çok pratik zaman alması açısından yoğun koşuşturma içinde olan insanlara mükemmel bir zamanlama şansı veriyor.


 •  Herbalife Shake doyurucu özelliği ile iki öğün arasında açlık hissi yaşamadan kilo vermenizi kolaylaştırır. Vücudun ihtiyacı olan vitamin, mineral, lif dengesini koruyarak yorgunluk hissini azaltabilir.


 •  Herbalife çay gün içinde tüketilen diğer içeceklere göre kalorisi düşük, yağ yakma özelliği ile insanın dikkat ve odaklanmasını en üst düzeye çıkaran hafif bir içecektir.


 •  Herbal aloe vera içeceği mükemmel antioksidan desteği ile sindirim sisteminde gelişen olumsuzlukların ve vücudun olduğu kadar ruhen rahatlamanın anahtarı sayılabilir.


 • Herbalife Thermo tablet kullananlar ara öğün ihtiyacı hissetmeden vücuttaki kaba yağların enerjiye çevrilmesini kolaylaştırır, ekstra ara öğün ihtiyacı hissetmezler.


 • Protein vücudun Temel yapı taşları olan aminoasit zincirlerinden oluştuğu için vücudun bütün hücresel faaliyetlerini destekleyici ve bütünsel olarak kas gelişimini arttıran yapısı ile Herbalife Shake’in ayrılmaz parçasıdır.

 

 • Bir porsiyon Herbalife kahvaltısı ile beslenen insanlar güne daha zinde ve formda başlayarak artan performansları ile dikkat çekerler.

 

 • Genetiği ile oynanmış gıdalar günümüzde bolca tartışılmaktadır. O nedenle Herbalife Shake içerisinde genetiği değiştirilmiş gıda materyalleri bulunmaz.

 

 • Herbalife Shake hem sabah kahvaltısı, hem öğlen yemeği, hem de akşam yemeği olarak tüketildiğinde normal yemeklerin yerini alabilecek kadar besleyici, aynı zamanda kalori kontrollü beslenme şekli ile de uyumludur.

 

 • Kilosunu kontrol etmek isteyen insanların sıkça başvurduğu Herbalife ürünleri fiyatı açısından da uygun ürünler olduğundan; normal beslenme gereksinimleri açısından bakıldığında klasik beslenme düzeni içinde satılan gıdalardan daha pahalı değildir.Herbalife diyeti maliyetleri açısından da akılcı bir tercihtir.

 

 • Yaş gruplarına göre herkesin kilo kontrolü yapmak için Herbalife ürünlerini tercih sebepleri farklı olabilir.Ancak özel durumlar haricinde tavsiye edilen kullanım talimatları düzeninde kullanıldığında kilo problemi yaşayan milyonlarca insan da olduğu gibi sizde de başarılı sonuçlar yaratmanızı kolaylaştırabilir.

HAREKETLİ YAŞAMIN KİLONUZ ÜZERİNDEKİ OLUMLU ETKİSİ

Bazen sarkan yağlardan ve basenler'den şikayet ederiz ve en yakın sorumlu olarak yaptığımız diyeti konuşur sonuç almak için çaba göstermeyiz.Kilo vermeye çalışırken etkin yöntemleri denemeden vazgeçmek, öğretmen sınav yaparken sınıftan kaçmak gibi bir şey olsa gerek daha da önemlisi zayıflamak için kalori dengesini gözetmek ne kadar önemli ise diyet yaparken eş zamanlı olarak hareketli yaşamın kilomuz üzerindeki olumlu etkilerini gözden kaçırabiliriz.

Ağır antrenmanlar kilo vermeye yaramıyor

Belki çoğu spor hocası bize kızabilir ama vücudu beslenme açısından fakir bırakarak kilo vermenin formülü henüz bulunmadı.Sadece birikmiş yağları ağır antrenmanlar ile yok ederek kilo verildiği zaman vücut bir noktadan sonra pes ediyor mesela bir haftada birkaç kilo vermek için egzersizler yapmak büyük bir başarı sayılmaz.Mühim olan vücut sarkmadan diri bir şekilde kilo verebilmeyi başarmak ama bunun yaparken kesinlikle ağır egzersizler uygulayarak kendine eziyet etmek değildir.Yapılan aktivite ve süreyi yavaş yavaş arttırmak, beslenme destekli bir zayıflama programı uygulamak,diyet ve egzersizi ortak bir havuzda birleştirmek çok daha etkili olacaktır.

Aç kalarak kilo verilmez

Çoğu insan için doğru bilinen bir yanlış vardır; spora başlanır,olduğundan az yemek tüketerek kilo vermeye çalışılır.Birkaç hafta içinde vücudun metabolik tepkiler verdiğine şahit olan birçok insanla beslenme ve diyet konularında sohbetler gerçekleştirdik.Genel anlamda vücut aç kaldığı zaman, yeterince beslenemediği zaman kendisini korumaya alıyor.Bazal metabolizma dediğimiz bir gün içerisinde normal hizmetlerini yerine getirebilmek için harcanan kalori miktarına iyi dikkat etmek gerekiyor, ne kadar antrenman yapılırsa yapılsın vücut bir anda kilo vermeyi durduruyor.Çünkü ihtiyacı olan günlük enerjiyi alamıyor ve bu durumda pes etmemek için deneyimli bir Herbalife danışmanından yardım almanız bazal metabolizma hızınızı öğrenmeniz ve buna uygun bir beslenme planı yapmanızı tavsiye ederiz.

Kuvvet antrenmanları vücudun diri kalmasını sağlıyor

Kas yapmak ya da kas geliştirmek isteyen birçok insan bazen yardım alarak bazen de profesyonel sporcuların videoları eşliğinde spor yaparlar.Bazal metabolizma hızı yavaş olan insanların normal egzersiz yapan insanlara göre yeni bir atılım yapmak istedikleri anda kuvvet antrenmanları vücudu diri tutmaya ve bazal metabolizma hızını yükseltmeye başlıyor.Kontrollü olarak yapılan bu ataklar zamanla kilo vermeyi tekrar hızlandırıyor böylece vücut kas oranı artmaktadır.

Ölçülü yemek tüketmek hataların üstünü örtüyor

Belirli bir deneyime sahip olmayan insanlar çoğu zaman kilo vermek için yaptıkları yürüyüş, yüzme, koşu gibi faaliyetleri zaman zaman gözlerinde büyütüyor. Egzersiz sonrasında ben nasıl olsa yediklerimi yakacak kadar antrenman yapıyorum güveni ile gerekenden fazla yemek tüketerek gereksiz kalorileri sahiplenmiş oluyor.Bu tarz tuzaklara düşmemek için ölçülü yemek tüketmek bütün hataların üstünü örtüyor.

Hareketsiz kalmaktansa hareketli olup sağlıklı kalabilirsiniz

Düşünsenize yaşadığınız yerde her gün Elektrikler kesiliyor ve siz her gün bu duruma isyan ediyorsunuz ama çözüm noktasında hiçbir aksiyon göstermiyorsunuz.Bu durumda şikayetleriniz ve yakarışlarınız sadece sizi etkiliyor olacaktır.Örneklerle anlatmaya çalıştığımız tam da kilo vermeye başlarken hareketsiz kalmak ve egzersizden uzaklaşmak, eski alışkanlıklara geri dönmek gibi bir durum hareketsiz kalmaktansa hareketli olup sağlıklı kalabilirsiniz.

Lider Beslenme Herbalife Bağımsız Üyesi

 

 

Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi October 20, 2020

KIŞ MEVSİMİNDE BESLENME VE BAĞIŞIKLIK SİSTEMİ ÜSTÜNDEKİ ETKİLERİ

Herbalife danışma kurulu üyesi Prof.Dr.İsmet TAMER ile yine çok farklı konularda bilgi dolu bir akşam geçirdik. Biz sizi daha fazla bekletmeden hemen kendisinin aktardığı kış mevsiminde beslenme ve bağışıklık sistemi üstündeki etkileri konulu aktardığı değerli bilgileri paylaşalım. Nereden başlayalı...
views: 37 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi October 18, 2020

HERBALİFE ANTALYA YAŞAM KOÇUNDAN BİR ŞEHİR HİKAYESİ

Antalya ile ilgili ne kadar bilgiye sahipsiniz bilemiyorum. Antalya’ya gelmeden bi ufak araştırma yapanlar için şehir hakkında bugüne kadar bir çok yazı kaleme alınmıştır. Buna eminim ancak bizimkisi; biraz şehrin sokaklarına ve farklı noktalarına, burada yaşayan insanlara doğru farklı bir çerçeved...
views: 206 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi October 02, 2020

SPOR DENİLİNCE AKLA TAKILANLAR

Aerobik ve Anaerobik sporlarda neler yapılıyor nasıl bir yöntem çalıştırılıyor birlikte bakalım.Hafif koşu, Bisiklete binmek ya da yüzmek mükemmel bir tercih olacaktır. Bu böyle yürümek, koşmak derken hani AVM'de vitrinlere baka baka yürümekten bahsetmiyoruz.Şöyle bir terlemenizde lazım tişörtünüzün...
views: 88 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi August 27, 2020

HIZLI VE KALICI HERBALİFE KİLO VERME TAVSİYELERİ

Hızlı kilo vermek için yapılan birçok uygulama var.Ancak bu günün konusu Herbalife uzmanları tarafından verilen örnek Diyet uygulamaları sizin için en az aralıklı oruç ya da İsveç diyeti gibi farklı çalışmaların dışında sadece diyet yemekleri odaklı bir hayattan daha fazlasını yaşamayı...
views: 97 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi July 24, 2020

HERBALİFE BESLENME UZMANI SOHBETLERİ

Herbalife yaşam stili aşkınızla bize ilham oluyorsunuz ve bu değerli sohbetleri daha fazla kişiye aktarmak istiyoruz.Doğru mesajlarla insanlara yardımcı olmaya devam ederken sizden ve bilgi hazinenizden yararlanmaya çalışıyoruz. Prof.Dr.İsmet TAMER’den bahis ediyoruz hadi bakalım bu sohbeti sizlerle...
views: 205 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi July 15, 2020

HERBALİFE HAYAT FELSEFESİ VE GIDA TAKVİYELERİ

Ne işe yarar? çünkü yani beslenme ile gıda ile ilgili konularda kendilerini yetkin gören ya da ilişkili gören pek çok meslek erbabı ya da çok farklı gruplar ne yapıyorlar biliyor musunuz? Kelimelerimize çok dikkat etmeye çalışıyoruz.Bugün çünkü çok tartışmaya açık bir konuyu ciddi bir cesaretle, sor...
views: 125 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi July 07, 2020

HERBALİFE 21 GÜN GERÇEĞİ NEDİR ?

Yaş ortalamamız tecrübe ve deneyimlerimizi tekrar gözden geçirmeyi ve bilgileri güncel olarak insanlara ulaştırmayı, daha uygun bir zayıflama stratejisi olarak görmemizi sağlıyor. Gençler için ki; 18-24 yaş aralığında hayat çok hızlı ve olduğundan değişken bir şekilde ilerliyor.Ofis çalışanı olan or...
views: 130 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi June 25, 2020

HERBALİFE BESLENME SOHBETLERİMİZ DEVAM EDİYOR

Artık tüm insanlar beslenme, egzersiz ve yaşam tarzı olarak çok farklı ihtiyaçları olduğunu fark ediyor ve etmek zorunda.Sağlıklı yaşamak, sağlıklı beslenmeye, mutlu güzel bir hayata kavuşabilmek için herkesin bu basit kuralları yaşam biçimi haline getirmesi gerekiyor, istikrar önemli basit kurallar...
views: 132 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi June 16, 2020

HERBALİFE SERİK AKTİF YAŞAM KULÜBÜ KİLO KONTROLÜ KAHVALTISI

Serik'te Herbalife ürünlerini tanımak ve bu ürünler ne işe yarıyor? Herbalife’yi neden kullanmalıyız? Herbalife ürünlerinin zararları var mı? gibi birçok bilgiyi merak ediyor olabilirsiniz.İnsanlar Herbalife nedir tam olarak tanımıyor, ne işe yarıyor, zayıflatır mı? kilo aldırır mı? ...
views: 371 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi June 13, 2020

HERBALİFE CİLT BAKIMI DETAYLARI

Cildimizi daha iyi, nasıl esnek ve genç tutabiliriz? Cilt bakımını tecrübesi ve konunun detayları ile aktarıyor. Öncelikle vücudu dengeli beslediğimiz zaman sağlığımızın ve dinamik yapımızın aynası cildimiz ışıl ışıl oluyor.Temelde derinin yeterli miktarda protein ile beslenmesi kollejen üretilmesin...
views: 200 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi June 05, 2020

VÜCUTTAKi YAĞLARDAN KURTULMAK İÇİN DİYET YÖNTEMLERİ

Yağlardan kurtulmak için egzersizler ve düzenli diyet listelerini takip eden insanlar Kalp sağlığı ve genel vücut yağlarını azaltmak için daha çok günümüz değişen koşullarında kıyaslama yapmayı bırakmış durumdalar.Peki siz de durum nedir? Kendinizi geliştirmek istiyorsanız sağlıklı yaşam pratiklerin...
views: 183 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi May 29, 2020

BESLENME KARIN DOYURMAK DEGİLDİR

Gerçekte beslenme denilince akla karın doyurmak gelmemeliydi. Beslenme karın doyurmak değildir. Tabii ki bu problem ülkemiz için ya da yaşadığınız şehir için geçerli bir kural değildir.Bugün günümüz beslenme alışkanlıkları biraz araştırılırsa dünyada var olan bütün şehirlerde ve ülkelerde eskiye naz...
views: 106 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi May 27, 2020

KİLO ALMAK İÇİN NE YENİR

Kilo almak denilince insanın kafasını karıştıran bir denklem gibi; çözümsüz, insanın yüzünü ekşitmesine sebep olan, tatsız, tuzsuz, yiyeceklerin gözünüzde canlanması gayet normal.Çünkü bu zamana kadar Türk filmi sahnesi gibi biraz ondan biraz bundan hadi canım kilo alacaksın denilerek zorla getirtil...
views: 105 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi May 07, 2020

Herbalife Fit Maraton Nedir? Nasıl Kayıt Olunur?

Herbalife Fit Maraton uygulaması için de geçerlidir bu basit kural. Aslında temel olan doğal akışında kilo vermek isteyen kararlı insanların bir araya gelmeden hızlı bir şekilde kilo vermek için mücadeleye ortak bir program ile başlaması ve akabinde Herbalife ürünlerinin inanılmaz şekilde işe yaradı...
views: 847 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi January 07, 2020

TATLI FAYDALI MI! BİRDE BUNU OKU

Nedir bu tatlı faydalı mı birde bunu oku başlığının alameti farikası? Sözü evirip çevirmeden bu konuyu hemen açıklayılım.Şu an hayatta olan 70-80 yaş gurubunda olan insanlar çok iyi bilir tatlı karaciğer için çok faydalı deniliyordu bir zamanlar, ancak bir mit mi yoksa gerçek mi bunu bilim adamların...
views: 323 read more ⟶
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 179 (9 Sayfa)

HERBALİFE KİLO YÖNETİMİ

Herbalife Kilo Yönetimi


Herbalife Ürünlerinin Göz Bebeği Kilo Kontrolü Konusunda Dünya Pazarında bir numara olan Herbalife Nutrıtıon pazara  klavuz kaptan olarak sürekli  Liderlik eden geniş ürün yelpazesi ile Herbalife Nutrıtıon güne hızlı bir başlangıç yaparak huzur dolu bir sabah geçirmeniz ve gün boyu dinamik kalabilmeniz için Herbalife Formül 1 Besleyici Shake Karışımları ihtiyaca yönelik besin takviyeleri ile  hayatımıza yenilikler katıyor.Her şeyi değiştirmek bir adımla başlıyor siz de başarabilir hayatınızı değiştirebilirsiniz.Sunduğumuz danışmanlık hizmetlerinden ücretsiz faydalanabilirsiniz.

40 yıla varan bir döneme damgasını vuran; bilgi, deneyimi ile bilimsel çalışmaların ışığında geliştirilen ve gelecek nesilller'e sağlık ve mutluluk katacak olan daha bir çok ürünleri ile her geçen gün bir yenilik ile beslenme kültürümüze ciddi boyutlarda katkıda bulunan Herbalife Ürünleri Konusunda Kullanım ve adaptasyon süreçlerini bizimle birlikte yaşayan saygıdeğer ürün kullanıcısı ve Lider Beslenme  Ailemizin  birer parçası olan fertlerine  teşekkür ederiz.İyi ki varsınız siz bize inandınız biz de sizlerin bu inancını güvenini boşa çıkarmayacağımız konusunda Etik çalışma ilkelerimizi sürekli olarak sizler ile paylaşmaya ve bilgi konusunda ketum davranmamaya özen göstermekteyiz.

Biz buradan tüm merak edilen soruları cevaplamaya ve Herbalife Faaliyet Kuralları çerçevesinde en uygun olan neticelere gidilmesi konusunda sizlere rehberlik etmekten memnuniyet duymaktayız.Sizlere Herbalife ürünlerini sunmaktan ve birlikte çıktığımız bu yolda emin adımlar ile yol almaktan  onur duyuyoruz 2018 yılında Ülkemizde 20.Yıl dönümünü kutladığımız Herbalife ile nice 20 yıllara sağlık ve mutluluk içinde ulaşmayı temenni ediyoruz.

Herbalife Kilo Yönetimi konusunda tecrübelerimiz sizlerin desteği ile her geçen gün artmakta kullanıcılarımızın deneyimlerini sitemiz aracılığı ile paylaşmaktayız. Herbalife ile sonuç almak isteyen tüm kullanıcılarımıza ücretsiz danışmanlık etmekteyiz.Bu nedenle her hangi bir diyet programını uygulamadan önce Doktorunuza danışmanızı ve size önerilen tavsiyeleri dikkate almanızı sağlıklı sonuçların bu olumlu adımlardan sonra geleceğini hatırlatırız.Herbalife ürünleri ile kilo vermek yada kilo almak isteyen tüm kullanıcılarımıza özel beslenme programları ile sağlıklı sonuçları almaları için kişisel beslenme ve diyet için gereksinim duydukları ürünleri tavsiye ediyor.Her bir kullanıcı için ayrı programlar geliştirebiliyoruz detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin. 

KİLO VERMEK İÇİN TARZINI YARAT HERBALİFE İLE MÜMKÜN!!!

Kilo vermek için pozitif düşünceye ihtiyaç vardır.Belki çevreniz buna müsaade etmiyor gibi gözükebilir .Örneğin evde, iş yerinde yaşadığınız problemler derdest olmuş masanız ve evraklar.Evet gerçekten can sıkıcı bir durum ve insanın bir karar vermesini,güne adapte olmasını etkiliyor olabilir.Bu tarz dağınık birbirinden farklı etkenler motivasyonunuzu düşürmesin.Genel tabiriyle enseyi karartmamak gerekiyor günlük yaşanan stres bir ertesi gün için yeni bir çözüm yaratmanızı engelleyebilir.Stresten uzak durmak kilo vermek için yapabileceğimiz en güçlü adımdır.Gereksiz karmaşanın sizi huzursuz etmemesi için güne daha hızlı bir başlangıç yapmanız gerekiyor.Zihninizi sizin dışınızda ki çevrenin kaplamasına müsaade etmeyin, birden fazla noktaya odaklanmak isterseniz asıl hedeflediğiniz noktayı kaçırabilirsiniz.Hayatınızı pratik çözümleriyle kolaylaştıran Herbalife ürünleri başta Herbalife Shake olmak üzere insanların hayatlarına değer katıyor.

TEKDÜZE HAYATIN SİZİ ELE GEÇİRMESİNİ ENGELLEYİN

Hayat sadece derlenmesi, toparlanması gereken bir evden ya da ofisteki masanızdan daha kıymetlidir.Gerekirse kendiniz için en iyisini başarabilirsiniz bunun yolu nedir?Diye düşünmeden hemen bugün kendiniz için bir adım atın sabahları kahvaltı etmeyen insanlar hep kendi dışındaki gelişen olayları ve etraftaki dağınıklığı toparlamak ile meşguldür.Evet yanlış duymadınız her şeyden önce sen!! Kendin için bir adım atmalısın zaten gerisi teferruat çalışıyorsun ama başaramıyorsun değil mi?Kilo vermek istiyorsan kendine zaman ayırmalısın bırak herkes seni takip etsin.

Kilo vermeyi başaran insanlar etraflarındaki karmaşayı ve dış etkenleri beslenmesine odaklanarak çözüyor.Herbalife heartwell kullanan insanlar özel Beta glukan sayesinde sindirim sisteminde bir devrim gerçekleştiriyor.Hedefinize odaklanın rahat edin, yedikleriniz ve istekleriniz arasında bir uçurum olmasın beslenme şekliniz hayata karşı verdiğiniz savaşta sizi ele veriyor.Ya güçlü olacaksınız ya da mutsuz ve yorgun olacaksınız bence güçlü olmak iyidir.DENGELİ BESLEN MUTLU OL

Dengeli bir beslenme planı hayatının akışını değiştirebilirsin üzerinizdeki sorumluluk gibi ağır yükleri hafifletmek gerekiyor bazen ebeveyn olarak, bazen bir aile bireyi olarak, bazen bir çalışan olarak insanların istemeye istemeye üstlendiği roller vardır.Bu roller gerçek sizi ortaya çıkarmanızı içinizdeki karamsarlığı bitirmenizi engelliyor olabilir.Herkesten önce kendiniz için bir adım atmalısınız.Spora eğlenceye ve beslenmeye zaman ayırmanız gerekiyor.Başka meşguliyetlerin sizi engellemesine müsaade etmeyin. Relax moda geçin korkmayın işler yetişir yeter ki siz sakin olun.

Herkes kendince yapılacak işler listesi tutuyor not defteri kabardıkça kabarıyor.Tabii bir de zihinsel olarak tutulan notlar var kendi içinde öncelik verilmesi gereken konular Herbalife kişisel gelişim eğitimlerinden öğrendiğim kadarıyla öncelik sıralamasında 1 numara; insanın kendisi olmalıdır kendisi güçlü, mutlu hissetmeyen etrafındaki insanlara enerjisini yansıtımaz. Yaptığınız işlerden başarılı olarak çıkmak istiyorsanız endişelerden ve kaygılardan uzak olmanız gerekiyor insanın iç dürtüleri psikolojik olarak hep pozitif ilerlemeli.

Kilo vermek için hayatınızda yer kaplayan ve size engel olan düzensiz bir yaşam şekliniz mi var?Korkmayın mücadele etmek için ilerleyin hayattan zevk alın.Hayattan zevk almanın en kolay yolu dengeli beslenme tarzını öğrenmektir.Beslenme ile ilgili uzman olmanızı beklemiyoruz.Kendi özünüze dönerek yeni bir seni inşa etmek çok zor olmasa gerek insan enerjisini nereye harcıyorsa oraya doğru evrilir. Bence enerjinizi kendi gezegeniniz için harcayın.Dışarıdan gelen sizi etkileyecek tavırlara ve yolunuza çıkacak engellere bir kırmızı kart gösterin ve yolunuza devam edin motivasyon budur.

BESLENMENİN KODLARINA ATILAN İMZA HERBALİFE

Sizin için çalışan büyük bir ekip var ve bu ekibin üretmiş olduğu tüm Herbalife ürünleri ne kadar büyük bir özveri ile çalışılarak elde ediliyor.Hiç merak ettiniz mi? Evet Herbalife ürünlerinin tarladan sofraya gelene kadar çok detaylı bir yolculuğu var. Bunları biliyor muydunuz? Herbalife bir üründen fazlasını sunabilmek için bütün malzemelerin DNA testlerinden ve orijinal Herbalife ürünlerinin ortaya konulmasını sağlamak ve her zaman aynı Kaliteyi sürdürebilmek için profesyonelliğe yatırım yapmaktadır.Her geçen gün yeni test metotları ve ürün kalite prosedürleri bağımsız kuruluşlar tarafından denetlenmektedir. Onaylandıktan sonra tüketicilerin kilo yönetimi hedeflerini bekledikleri en iyi noktaya götürecek güvende olmalarını sağlamak için durmadan çalışıyor ve tam iki yılı aşkın bir süreden bu yana doğal besin takviyelerinin Dünya piyasasında % 8 oranında artan taleple genişleyen bir kullanıcı yoğunluğu söz konusudur. Ancak bu dünya çapında faaliyet  gösterilen 90’dan fazla ülke olduğu gerçeği göz önünde bulundurularak. Önümüzdeki bir kaç yıla kadar daha yeni ürünler ve kişiselleştirilen beslenme planlarına atılacak imzaları Fito besinler dediğimiz bileşenler sayesinde yepyeni ürünler sizleri bekliyor olacak. Herbalife hız kesmeden amacına ulaşmak için büyüyor, Herbalife Nutrition doğal Karışımların kendisinden beklenen en üst kaliteyi sağlayabilmesi için yeni altyapı çalışmalarına hız veriyor, ürünlerin arkasındaki gücü tanıyın.


HER ZAMAN DAHA İYİSİ İÇİN İLERİ TEKNOLOJİ VE BOTANİK BİLİMİ

Herbalife Nutrition her zaman daha iyisi için ileri teknoloji ve Botanik bilimi altyapılarını destekliyor ve kendi üzerine düşen ödevlerini başarıyla tamamlıyor.Ancak sadece kendi ödevlerini değil dünya piyasasına sunduğu ürünlerin paydaşlarının da kalite kontrolünü elden bırakmamaları için paydaşlarına da katkıda bulunuyor.Bu çalışmaları için Kanada Devlet Üniversitesinde bilim adamlarının gıda bileşenlerinin DNA kodlarını araştırması ve merkezi bir denetim süreci oluşturması amacıyla bitkisel içeriklerin standartlara uygun olup olmadıklarını bütünüyle kontrol altına almalarını destek oluyor. Ayrıca bilim adamlarının kendi referanslarını ve yaptıkları çalışmalarını bir merkezde toplamalarına destek oluyor. Burada amaçlanan tamamı ile tarladan üretilen mamüllerin son tüketiciye kadar bütün ürünlerin test aşamalarını ve Gıda kalite kontrolünün inovasyona dayalı çalışmalar ile sağlanması, bitki özlerinin en yüksek standartta tüketicilere sunulması gibi bir takım çalışmaları desteklemektedir.Burada siz saygıdeğer kullanıcıların Herbalife’nin şeffaf ve erişilebilir yapısını anlamanız; bilime yaptırım değil yatırım yaptığını bilmeniz önemlidir.

HERBALİFE BESLENME ÜRÜNLERİNE GÜÇ VEREN YATIRIMLAR

Yukarıda paylaştığım bilgiler ışığında Herbalife Beslenme Ürünlerinin arkasındaki gücün altyapısı bir dünya liderine yakışır bir dizi yatırımı da beraberinde getiriyor.Sadece tek bir üründe bile arge çalışmasında bulunan saha elemanları, ürün tüketicileri ve bitkisel ürünlere yatırım yapan Herbalife’nin tüm resmi üyeleri işte burada.Gıda üretim kalitesi için oluşan devasa bir kompleksten bahsediyoruz.Dünyada bir ilke imza atan Herbalife manyetik rezonans ve sıvı içeren ürünler için gen haritalarını ve ürünlerin kalbine yatırılan 1 milyon doları aşkın büyük bir yatırımdan söz ediyoruz.Normalde bu sayfalardan genelde alışıldık sorulara cevap veriyoruz ama işin özünde bitki özlerinin bir araya getirilmesi için sürüp giden karmaşık bir kalite kontrol mekanizması bitkisel bileşenlerin DNA’sını günümüz bilimsel teknikleriyle birbirinden farklı bağımsız laboratuvarlarda kaliteden taviz vermeden mutfaklarınıza kadar ulaştırıyor.Burada bitkisel materyallerin bir araya getirilmesi ve tek bir amaca hizmet etmesi için çok büyük kapsamlı bir programdan söz ediyorum. Dünyada kilo kontrolü ve sporcu beslenmesinde piyasa lideri olan Herbalife genelde kullanıcılarının yüzünü güldürmek ve daha mutlu bir hayat sürmelerini olanak tanıyan ürünleri insanların sonuç almasına yönelik çalışmaları genişletmek ve her geçen gün yenisini üretmek aşkı ile yatırımlarına ve çalışmalarına devam ediyor.

ÖĞÜN ATLAMAK VE KİLO YÖNETİMİ ARASINDAKİ SIKI BAĞLAR

 

Öğün atlamak öyle zannedildiği gibi kilo vermeniz için kolaylık sağlayan bir yöntem değildir. Öğün atlamak ve kilo yönetimi arasındaki sıkı bağlar sizi güne hazırlanmak için motive edecek besinleri tanımanıza vesile olabilir. Özellikle sabah kahvaltılarının atlatılması her gün enerji ve gün içinde üzerinize düşen görevleri yerine getirebilmeniz için yeterince aktif olabilmenin önündeki en büyük engeldir. Bu nedenle güne kahvaltı etmeden başlayan insanların gün içinde beton zemine çakılan buz parçası gibi dağıldığı ve yorgun bitkin hali her zaman göze çarpan bir durumdur.

 

Öyle ki kahvaltı atlayan insanların dünya çapında sayısı her geçen gün ciddi rakamlara ulaşmış durumdadır. Herbalife Nutrıton bu konularda zaman zaman yapmış olduğu anket çalışmaları sayesinde çarpıcı verilere ulaşmaktadır.

 

KİLO YÖNETİMİ VE KAHVALTI ALIŞKANLIKLARI

 

Söz konusu bizim ülkemiz olduğunda kilo yönetimi konusunda çok fazla açık veriyor gibiyiz. Bunun nedeni sağlıksız kahvaltı ve besleyici bir kahvaltıdan uzak gıdalar ile sabah kahvaltılarının önemsenmediği bizzat bizim kendi saha çalışmalarımızda gözlemlediğimiz müspet verilerdir. Oysa ki insanlar kahvaltı yapmak için zaman bulamama, iştahsızlık gibi durumlarla karşı karşıyalar. Her ne kadar kilo vermek arzusunda olan insanlar önemsemiyor olsa bile sağlıklı dengeli bir kahvaltı; Metabolizmayı hızlandırmak ve ihtiyaçtan fazla yemek yeme isteğini bastırabilecek akıllı bir tercih olabilir. Kilo yönetimi ve kahvaltı alışkanlıklarının yeniden gözden geçirilmesi size başlamanız ve sonuç almanız için gereken zamanı kazandırabilir bu şekilde bilinç sahibi olmanız bile bir adımdır.

 

Sabahleyin kahvaltı için vakit bulamadığını söyleyen insanlara pratik bir önerimiz var. Bir bardak formül 1 Shake Sizin için uygun olabilir. Çok kısa sürede ideal bir kahvaltıya kavuşabilirsiniz. Hem zaten böylece kilo vermek için bir adım atmış sayılacaksınız. Evet  bu defa sahaya 2-0 yenik çıkmış olmadan mücadeleye başlayabilirsiniz.

 

Hayat standartları ve pahalılık her ne kadar sizi korkutuyor olsa bile bir bardak Herbalife formül 1 Shake umduğumuzdan daha küçük maliyetlerle size her gün dengeli bir kahvaltı yemek için bir şans daha tanıyabilir. Sevdiğiniz meyvelerden eklemeler yaparak iyi beslenmeye ve damak tadına odaklanabilirsiniz, her ne kadar yoğun çalışıyor ve stresle başa çıkamıyor iseniz bile dengeli bir kahvaltı size kilo yönetimi için uygun bir seçenek keşfetme konusunda yardımcı olabilir.


Böylece atmış olduğunuz küçük tohumlar ortalama 8-10 gün içerisinde büyük değişim için size bir fikir sahibi olacak kadar deneyimi yaşatacak ve yeniden bir Sen için vücudunuzu doğru gıdalar ile desteklemeniz daha kolay olacaktır.


Kilo vermek istiyorsan konuşuruz

Toplum hayatının içinde bir çok farklı insan tipi ile karşılaşıyoruz hayatlarından memnun olmayanlar mevcut yaşadıkları sıkıntılara katlanmak zorunda değiller. İnsanın kendini geliştirmesi ve daha iyi bir vücut yapısını destek alarak oluşturması kimi zaman anlatılan dan daha kolay gelişir. Örneğin kilo probleminizin bir kaç ayda oluşmadığını sizler de çok iyi biliyorsunuz.Zaman her şeyin ilacı olduğu gibi değişimde sizin ilacınız olsun.Bu nedenle verdiğiniz taahhütleri düşünün.Siz bu sözleri kendiniz için verdiniz.

Daha iyi bir sen için birlikte başaralım

Herbalife konusunda herkesin kendine özgü gelişim planları var. Bizim de yardım ettiğimiz insanların kendi Hayat koşullarına göre hazırladığımız planlarımız var. Her insanın farklı hedefleri var ama amacımız her zaman başarılı bir final yapmak, insanın başarıya kavuşması temel Odak noktamız. Gideceğimiz yer hayatınızda mükemmel bir etki oluşturacak, eşler arasında kilo kontrolü sosyal medyadan takip ettikleri kadar sadece belli başlı figürlerden oluşuyor.Oysa ki beslenme, aktif yaşam mükemmel bir kombinasyonu ortaya koymak biraz özveri gerektiriyor. Herkes Lider ruhuna sahip değildir. Lider beslenme en iyisi için net mesajları ile Herbalife konusunda merak edilenleri açık yüreklilikle paylaşıyor.

Realist bir plan her zaman zayıflatır

Türkiye'nin dört bir tarafından canlı destek ekibimize mesajlar geliyor kilo verme hedefleri konusunda insanların yüksek beklentilere kısa sürede kavuşma ümidi birtakım çevrelerin iştahını kabartabilir ama doğru rehberlik sonuç almak isteyen bütün insanlara Işık olacak. Daha sağlıklı ve mutlu bir dünya bütün insanların hakkı rahat olun sadece amacınızı düşünün kilo vermek için iddiaya girmenize gerek yok. Bizim her zamanki neon ışıkları ile süslediğimiz mesajımız “büyük hedeflere küçük adımlar ile ulaşalım” istiyoruz. Gerçekçi olmak bu hayatın bir parçası, zaman hepimiz için aynı oranda değerli.Merak etmeyin sizin zamanınız en az bizim zamanımız kadar kıymetli. Kısa sürede hızlı kilo vermek maharet sayılmasın, sakın bunu cesaretinizi kırmak için yazdığımızı düşünmeyin.Gerçekçi hedefler kalıcı kilo kontrolü için zaman zaman üstüne basa basa her platformda Herbalife yaşam koçu olarak insanlara en doğru bilgiyi iletiyoruz.

İnanmak başarmanın yarısı

Bir kadın ya da erkek için Beslenme ve Aktif Yaşam ilkelerini benimsemek başarıyı ve motivasyonu en yüksek düzeyde destekleyen mükemmel bir ayrıntıdır. Bazen egzersiz yaparsınız ve en iyisini yapmak için bir daha.. bir daha denersiniz. İnsanı mutlu eden aktivitelerden kaçmayın! Beslenme programınızı kendinize inanarak gerçekleştirin.Bugün bir ilaçtan bahsetmiyoruz ama doktorların bile savunduğu bir gerçek var insan vücudunda bir ilacın inanç düzeyinde etki ettiği bilinen bir gerçekliktir.Siz de ne kadar kilo vermek istiyorsanız başkalarına sormayın bence kendiniz uygulamaya devam edin. Başarı eğlenceli ve tam teslimiyetten sonra geliyor. Sakın yanlış anlaşılmasın düşüncelerinizi ifade etmeyin demiyorum, teslimiyet bir başkasına değil kendi pozitif düşüncelerinize teslim olmanızı istiyoruz.

Önce başar seni takip eden birileri olacak

İnsanlar kilo kontrolü yapmak için olduğundan çok yöntem deniyor denedikçe geriliyor ve vazgeçiyor.Ama siz kendi sonuçlarınızı elde etmek için bir Diyetisyene, bir Doktora ya da bir Herbalife yaşam koçuna bütün sorumluluğu yüklemeyin. Lütfen sorumluluk alın sorumluluğu aldığınız günden itibaren sizin başarınız başka insanların da sizi takip ederek arkanızdan geleceğinden emin olabilirsiniz.Bu insan bazen kız kardeşiniz bazen de üst katta oturan komşunuz olabilir ve netice sizinde birilerine yardım edeceğiniz, deneyimlerinizi aktaracağız günler çıktığınız yolculuğun eğlenceli tarafıdır ve inanılmaz heyecan verici bir tarafı da var.

Bireylerle yüz yüze görüşmek uzun uzun satırlarda kendini anlatmaktan ya da kilo yönetimi konusunda basit çözümler için formüller yazmaya gerek bırakmıyor.Hem böylece bir yerlere de gittiğimizi zannetmeyin,daha çok sahada olmak, insanlarla yüzyüze görüşmeler yapmak bize daha fazla zevk veriyor.Antalya bölgesi öyle dışarıdan görüldüğü gibi değil.Tatil cenneti bizim için çalışma ve iletişimin merkezine oturmuş durumda, şu anda sahada çalışan birçok insan farklı duyumlarını bizlerle paylaşıyor.Ketojenik diyet yapanlardan tutunda aç kalarak kilo vermeye çalışan insanlara kadar neler neler var.Daha çok Herbalife kilo yönetimi konusunda uzman görüşlerini benimsemeyi ilke edinmiş insanlar olarak daha fazla faydalı olmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. İnsan vücut kitle endeksini hesaplama konusunda birkaç basit adımda kendi verilerine ulaşabilir.

Herbalife Kilo Yönetimi Yenilikler

Şöyle ki bunlar temel bilgiler olup asıl değerlere ulaşmak için daha çok Herbalife yaşam koçluğuna ihtiyaç duyulur.Bunun nedeni bizlerin ürün satıcısından çok sonuç inşa eden insanlar olmamızdan kaynaklanmaktadır.Tabii kişilerin güzel bir gün yaşaması kadar güzel duygular yaşatmak ayrıca mutlu ediyor bizleri.Yerine göre insanlar kimi zaman bizim kapımızı çaldıklarında kilo vermeyi hızlandırıcı neleriniz var gibi sorularla geliyorlar.Hızlı kilo vermek marifet değil, daha çok sağlıklı ve dengeli vücut yapısını oluşturmak temelinde yatan çalışmalarımıza ilgi gösteren insanların sayısı çoğalıyor.Peki siz kendi kilonuzdan memnun musunuz? Boyunuz ile kilonuz arasındaki orantıdan memnun musunuz? Bizim için altın değerinde bilgilerdir bu bilgiler.Kilo vermek isteyen insanların hızlı kilo vermeleri için motive olmaları bir yere kadar güzel bir duygu, ancak bir haftada ya da 1 ayda ortalamadan daha fazla kilo vermek de vücudu sarsar.Bu bilinci oluşturmak ve anlayış yapısını değiştirmek gerekiyor.

Metabolizma bir mekanik cihaz değildir, daha çok vücudun vermiş olduğu uyarıları ve sinyalleri takip etmek gerekiyor.Kimi insan günde kilosu ile orantılı olarak beklenilenin üzerinde su içerek kendisini yormakta, bazı insanlarda ise tam tersi olmakta kilosu ile orantılı su miktarını bırakın günde bir bardak bile su içmeyen insanlar var.Dolayısıyla iki taraf için de orta yolu bulmak bizim görevimiz haline geldi.Fazla su içeni dengelemek, az su tüketeni de artırmak gerekiyor. Beslenme bütünüyle çok geniş bir sahaya işaret ediyor.Mecazi ya da icazet belirten cümlelerle ilerlemek mümkün değildir.Genelde gençlerde kilo almak için yapılan girişimler başarısız olunca genç kuşak çok daha fazla yoruluyor ve üzülüyor.Kilo yönetimi denilince akla ilk gelen marka konumlandırılması ve insanların memnuniyeti göz önünde bulundurulduğu zaman Herbalife beslenme firmasıdır.Ürünlerin bütünü ile gözetim altında kullanılması sonuç almak isteyen, hızlı kilo vermek ve hızlı kilo almak isteyen insanların başarılı işler çıkarmasını daha da kolaylaştıracaktır.Herbalife kilo yönetimi yenilikler getirmeye devam edecek.

Herbalife Official Member.Kıymetli arkadaşlar Türkiye'nin neresinde olduğumuzu soranlara buradan ilan ediyoruz nerelerde miyiz? çok basit bu listede tüm ürün gönderimi yaptığımız noktalar ve danışmanlık yaptığımız Saygıdeğer Danışanlarımız mevcut her gün yeni bir nokta ile gelişmeye devam ediyoruz hepsine teşekkür ederiz.

Herbalife İstanbul,Herbalife Ankara,Herbalife İzmir,Herbalife Bursa,Herbalife Adana,

Herbalife Konya,Herbalife Antalya,Herbalife Mersin,Herbalife Gaziantep,Herbalife Şanlıurfa,

Herbalife Diyarbakır,Herbalife Kocaeli,Herbalife Hatay,Herbalife Manisa,Herbalife Samsun,

Herbalife Kayseri,Herbalife Balıkesir,Herbalife Kahramanmaraş,Herbalife Van,

Herbalife Aydın,Herbalife Denizli,Herbalife Sakarya,Herbalife Erzurum,Herbalife Muğla,

Herbalife Mardin,Herbalife Trabzon,Herbalife Tekirdağ,Herbalife Eskişehir,

Herbalife Malatya,Herbalife Ordu,Herbalife Afyonkarahisar,Herbalife Sivas,Herbalife Tokat,

Herbalife Zonguldak,Herbalife Kütahya,Herbalife Adıyaman,Herbalife Çorum,

Herbalife Elazığ,Herbalife Ağrı,Herbalife Yozgat,Herbalife Çanakkale,Herbalife Batman,

Herbalife Osmaniye,Herbalife Isparta,Herbalife Giresun,Herbalife Şırnak,Herbalife Muş,

Herbalife Edirne,Herbalife Aksaray,Herbalife Kastamonu,Herbalife Uşak,Herbalife Kırklareli,

Herbalife Niğde,Herbalife Amasya,Herbalife Bitlis,Herbalife Düzce,Herbalife Rize,

Herbalife Kars,Herbalife Siirt,Herbalife Kırıkkale,Herbalife Nevşehir,Herbalife Bolu,

Herbalife Bingöl,Herbalife Burdur,Herbalife Hakkari,Herbalife Karaman,Herbalife Kırşehir,

Herbalife Karabük,Herbalife Erzincan,Herbalife Bilecik,Herbalife Sinop,Herbalife Bartın,

Herbalife Iğdır,Herbalife Yalova,Herbalife Çankırı,Herbalife Artvin,Herbalife Gümüşhane,

Herbalife Kilis,Herbalife Ardahan,Herbalife Tunceli,Herbalife Bayburt,

Herbalife Shake Video Yeni linke tıklayınız

www.youtube.com/watch?v=bKHTiMOBMQA