Herbalife Blog

Herbalife Kullananlar Memnun mu?

Herbalife Diyeti Gerçekten İşe Yarıyor mu?

 

Herkes bir diyete başlamak istiyor ama hangi diyet daha uygun bunun araştırmasını yapıyor elinde kulaktan dolma bilgiler olsun istemiyor.Bu nedenle güvenilir, deneyimlenmiş gerçekten işe yarayan bir diyet programı istiyor. Evet bu yazımızda Herbalife kullananlar memnun mu bu konuyu daha detaylı incelemeye çalışacağız. Herbalife diyeti gerçekten işe yarıyor mu? Hep beraber bu konuyu değerlendirelim istiyoruz. Eğer gerçekten sizde Herbalife konusunda aklınıza takılan sorularınız varsa yazımızı dikkatlice okumanız tüm bu karmaşaları kolayca çözmenizi sağlayabilir.Diyet denilince herkesin aklına Canan Karatay gibi alanında dikkat çeken açıklamalarla gündemi derinden sarsan hekimler akla geliyor.Beslenme başlı başına detaylandırılması ve hatta beslenme konusunda uzman bir ekibe sahip olan Herbalife şirketi gibi uzman bir kadroya sahip, dünya genelinde 94 ülkede aktif kilo kontrolü alanında Herbalife yaşam koçları ile insanların başarılarına katkı sağlayan geniş bir organizasyon geliyor olmalı.

 

Herbalife ürünleri insanların dengeli beslenme konusunda açıklarını kapatmak üzere formüle edilmiş öğün yerine geçen Herbalife Shake ile yolculuğuna başlamış, zamanla Çin gibi doğal bitkilerin ve baharatların hakim olduğu bir Coğrafyadan dünyaya örnek olacak ürünler ile her geçen gün çoğalmıştır. Herbalife ürünleri besin takviyesi alanında dünya lideri olmasına rağmen hiçbir zaman reklamın ya da renkli aldatmacaların parıltısına inanmamıştır.Sadece insanların gerçek deneyimlerinden yola çıkarak Herbalife diyet programları oluşturularak, insanların hızlı kilo kontrolü ve sağlıklı, dengeli, sürdürülebilir diyetler ile tanışmasına yardımcı olmuştur. Çoğu zaman sosyal desteği de hesaba katarak harekete geçin sloganı ile insanların sadece beslenme alanında bilgi ve deneyim kazanmasını teşvik etmemiştir, aynı zamanda aktif yaşam tavsiyelerini uzman fitness profesyonelleri tarafından bütün insanların daha sağlıklı ve mutlu bir yaşam elde etmeleri için sizlerin desteğine sunmuştur.

 

Herbalife programları 4 ana temel başlıktan oluşmaktadır.Öncelikle dengeli beslenme ve güvenli kilo kaybı, ardından ciddi bir takip ile insanların gerçek hedefledikleri kiloya kavuşması, her bir Herbalife diyeti uygulayan insanın kolayca takip edebileceği basit diyet uygulamaları ve yüksek kaliteli besinler ile vücudun desteklenmesi üzerine kurulu eğlenceli, makul fiyatlarla insanların kilo kontrolünde başarılı olması planlanmıştır. Hatta uzun vadede kilo sabitleme nasıl hangi yöntemlerle uygulanacağı konusunda profesyonel bir diyet fenomeni bile yaratmanızı kolaylaştıran mükemmel ürünlerdir.Peki nasıl yapacaksınız?

 

Herbalife Yaşam Koçu İle Başlayın

 

Herbalife diyeti uygulamak istiyorsanız birinci adım Herbalife eğitimlerine katılan, beslenme konusunda kendi sonuçlarını inşa etmiş, kendisine güvendiği kadar danışan insanlara da güven duygusunu aşılayan bir Herbalife yaşam koçu ile başlayın. Zaten atmış olduğunuz adım size sadece bir üründen daha fazlasını sağlayacak ve güvenle kilo kaybı için yolculuğunuza başlayabileceksiniz.Danışmanlık almadan hangi yiyecekten ne kadar tüketeceğinizi tayin etmeniz, hangi Herbalife ürününün sizin amaçlarınıza hizmet edeceği konusunda desteğe ihtiyacınız olduğunu unutmayınız.

 

Kilo Verme Hedeflerinizi ve Hangi Ürünler ile Başlayacağınızı Belirleyin

Kilo kontrolü yapmak isteyen insanların genelde düğüne kadar 5 kilo vermem lazım, oğlum evlenecek o zamana kadar bu elbisenin içine sığmamak gerekiyor gibi kaygılarını her zaman duyarız. Aslında olması gereken sağlıklı kilo verme hedeflerinin önceden belirlenmiş olması ve hangi ürünlerle başlayacağınıza birlikte karar vermemiz sizin işinizi çok daha kolay hale getiriyor. Zaten mühim olan istenilen hedefin beklenmedik sürprizler ile kaçırmak değildir.Bunun için en başta vücudun hangi kiloda sağlıklı ve aktif yapıya kavuşacağını basitçe birkaç adımda öğrenmek ve buna uygun ürünlerle beslenmeye başlamak en akılcı çözüm olacaktır.Bu noktada elbette Herbalife ürün gamı içerisinde Herbalife Shake, Herbalife çay, Herbalife Herbal Aloe içecek, Herbalife formül 2 Vitamin mineral kompleksi ve birçok ürün bulunmaktadır.Ancak hangi ürünün sizin için uygun olacağı noktasında Herbalife yaşam koçu desteği almanız gerekmektedir yoksa ürünleri herhangi bir noktadan satın almış olmanız sizin sonuç almanızı kolaylaştıracak bir yöntem değildir.Ancak ürünleri kullanmış olur,fakat nihai hedefinize ulaşamamış olarak buruk bir üzüntü ile hedefinizi kaçırmış olursunuz. En kolay yöntemleri kendiniz içinde zorlaştırmadan tavsiye edilen sonuç garantili kilo kontrolü programlarını uygulamanız başarı yüzdenizi arttıracaktır.


Herbalife Nasıl Kullanılıyor


Zaten hedeflediğiniz kilo için bir program oluşturuldu, size düşen görev günlük tavsiye edilen şekilde yeri geldiğinde günde bir öğün ya da günde iki öğün Herbalife Shake ile yemeklerinizi değiştirip keyifle günün tadını çıkarmak.Bunun haricinde tavsiye edilmişse verilen diğer ilave ürünleri; yine size kullanım bilgilerini önceden planladığımız şekilde gün içerisinde tüketerek vücudu susuz bırakmayacak şekilde hidrasyonu desteklemek vücuttan toksin atımını kolaylaştıracak yöntemleri bir bir hayata geçirmek olmalıdır.

Yoksa birçokları kulaktan dolma bilgiler ile günde 3 litre yi aşan Asitli içecekler tüketiyor iken, biz insanlara vücut hidrasyonu amaçlı su tüketimini önerdiğimiz zaman biraz tuhaf karşılana biliyoruz.Bunun haricinde ara öğünler konusu tam bir muammadır ara öğün uygulayıp uygulamama konusunda tereddüt yaşayan insanların Herbalife yaşam koçu desteği ile ürün kullanması, gerekiyorsa ara öğün yapılması önerilir. Çünkü Herbalife Shake yeterince doyurucudur kişinin doymadığı takdirde de yeterli müdahaleyi yapmakta gereken desteği vermekteyiz.

Sonuç olarak insanların kilo verme arzusu ve hedefledikleri kiloya kavuşana kadar beslenme kültürlerinde değişiklikler olması gayet doğal ve sürecin bir parçasıdır.Yoksa tek düze bir diyet anlayışımız yok insanın sevdiği gıdalar ile huzur içinde kilo vermesi kadar normal bir işleyiş yoktur. Bunun dışında Herbalife diyeti konusunda Herbalife Shake ve diğer ürünler ile ilgili olarak ürünleri tedarik ettiğiniz Herbalife yaşam koçu ile olan iletişiminiz sizin ne kadar hızlı sonuç alacağınızı belirleyen kriterlerden bir tanesidir.Buradaki iletişim ve destek unsuru sonuç aldıktan sonra da, kilo sabitleme konusunda devam edilmesi gereken değişik yöntemlerin uygulanmasını kolaylaştıracaktır.Bütünüyle vücudun istenilen konumda kalmasını ve aynı kiloyu korumak isteyen o kadar fazla insan var ki bu noktada destek almadan başarılı olmak günümüz yaşam şartları da düşünülürse neredeyse imkansız gibi gözüküyor.

 

Hangi Herbalife Ürünü Ne İşe Yarıyor

Herbalife Shake:

Genel anlamda ürünün özelliklerini üç aşağı beş yukarı duymuş olmanıza rağmen kısaca yapılan araştırmalar; gösteriyor ki hızlı ve güvenli kilo vermek isteyen insanların uyguladıkları diğer diyet yöntemlerine göre daha hızlı ve güvenli kilo vermeyi kolaylaştıran Herbalife Shake araştırma grupları içerisinde normal diyet uygulayan insanların başarısının daha üzerinde sonuçlar ile başarı oranınızı yükseltmesini; protein, karbonhidrat, vitamin, mineral, ve lif ihtiyacına yönelik dengeli lif oranı ile sindirim sisteminin daha sağlıklı çalışmasını kolaylaştıran ürün içeriği sayesinde sağlayabiliyor.Her bir porsiyon Herbalife Shake ortalama 220 kalori besin değeri ile kendisinden beklenmeyen derecede performans arttırması ile bilinen kahvaltı ve yemek yerine tüketilebilen besleyici bir üründür.


Herbalife Çay:

Herbalife çay hakkında yazılıp konuşulan birçok bilgi yetersiz kalıyor.Neden mi dersiniz? Çünkü Herbalife Çay çok nadir uygulanan su ile çay özünün elde edildiği ekstre üretim yöntemi ile üretilmektedir. Bugün Normal şartlar altında enerji içeceklerinin çoğunda yeşil çay ekstresi bulunur.Ancak bu ürünler saf alkol ile ekstre üretim yöntemi ile elde edildiğinden çay ekstresinin vücuda ne kadar fayda edip etmeyeceği konusunda tereddütler bulunmaktadır.Mühim olan çayın özelliğini yitirmeden siz değerli insanlara ulaştırılması.Herbalife çay konusunda bir kaç pratik yönünden bahsedebiliriz; yağ yakıcı özellikleri, kilo kontrolü sağlayan eşsiz formülü aynı zamanda vücudu susuz bırakmayan leziz tatları vücudun nemlendirilmesi, sindirim sisteminin istenilen performansta çalıştırılmasını kolaylaştıran nice özelliği vardır. Detaylar için Herbalife çay ürün sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


Herbal Aloe İçecek:

Herbal Aloe içecek sindirim sisteminin baştan aşağı yenilenmesini kolaylaştıran yeni bir detoks formülü diyebiliriz.Herbal Aloe içecek aloe vera bitkisinin karbon filtreler ile aloin maddesinin arındırılması sonucunda turunçgiller ile tatlandırılarak kullanıma sunulmaktadır. Yüksek oranda antioksidan içerdiğinden vücudun Mide, bağırsak gibi organlarında ayrıca cildin genel yapısını destekleyen muhteşem bir etkiye sahiptir.Cilt bakımı için kullanılan Herbal Aloe ayrıca vücudu içeriden desteklemesi ile bilinmektedir, kilo kaybı için sağlıklı bir sindirim sistemi beslenme felsefemizin bir parçasıdır. Herbal Aloe içecek de bu durumu desteklemektedir.


Herbalife Termo:

Vücut Kilo verirken esas olan mücadelemiz kaba yağların vücuttan atılması için gerçek refleksler göstererek vücudumuzun sadece bir noktada kilo vermesi değil orantılı kilo vermesidir. Bu gibi yüksek kilolu insanların müzminleşmiş kaba yağ problemleri fazlaca karşılaştığımız bir durumdur. Herbalife Thermo vücut ısısını yükselterek kaba yağların parçalanmasını kolaylaştırır, yeteri miktarda sıvı alan vücut bu parçalanan yağların bir miktarını vücutta yakarak, fazlasını da kalın bağırsaklar yolu ile vücuttan atarak zayıflamayı kolaylaştırır.Termonun gün boyu Zinde ve uyanık bir vücudu desteklediği bilinen faydalarından sadece bir tanesidir.


Herbalife'nin Faydaları

 

 • Ürünleri hazırlamak çok pratik zaman alması açısından yoğun koşuşturma içinde olan insanlara mükemmel bir zamanlama şansı veriyor.


 •  Herbalife Shake doyurucu özelliği ile iki öğün arasında açlık hissi yaşamadan kilo vermenizi kolaylaştırır. Vücudun ihtiyacı olan vitamin, mineral, lif dengesini koruyarak yorgunluk hissini azaltabilir.


 •  Herbalife çay gün içinde tüketilen diğer içeceklere göre kalorisi düşük, yağ yakma özelliği ile insanın dikkat ve odaklanmasını en üst düzeye çıkaran hafif bir içecektir.


 •  Herbal aloe vera içeceği mükemmel antioksidan desteği ile sindirim sisteminde gelişen olumsuzlukların ve vücudun olduğu kadar ruhen rahatlamanın anahtarı sayılabilir.


 • Herbalife Thermo tablet kullananlar ara öğün ihtiyacı hissetmeden vücuttaki kaba yağların enerjiye çevrilmesini kolaylaştırır, ekstra ara öğün ihtiyacı hissetmezler.


 • Protein vücudun Temel yapı taşları olan aminoasit zincirlerinden oluştuğu için vücudun bütün hücresel faaliyetlerini destekleyici ve bütünsel olarak kas gelişimini arttıran yapısı ile Herbalife Shake’in ayrılmaz parçasıdır.

 

 • Bir porsiyon Herbalife kahvaltısı ile beslenen insanlar güne daha zinde ve formda başlayarak artan performansları ile dikkat çekerler.

 

 • Genetiği ile oynanmış gıdalar günümüzde bolca tartışılmaktadır. O nedenle Herbalife Shake içerisinde genetiği değiştirilmiş gıda materyalleri bulunmaz.

 

 • Herbalife Shake hem sabah kahvaltısı, hem öğlen yemeği, hem de akşam yemeği olarak tüketildiğinde normal yemeklerin yerini alabilecek kadar besleyici, aynı zamanda kalori kontrollü beslenme şekli ile de uyumludur.

 

 • Kilosunu kontrol etmek isteyen insanların sıkça başvurduğu Herbalife ürünleri fiyatı açısından da uygun ürünler olduğundan; normal beslenme gereksinimleri açısından bakıldığında klasik beslenme düzeni içinde satılan gıdalardan daha pahalı değildir.Herbalife diyeti maliyetleri açısından da akılcı bir tercihtir.

 

 • Yaş gruplarına göre herkesin kilo kontrolü yapmak için Herbalife ürünlerini tercih sebebleri farklı olabilir.Ancak özel durumlar haricinde tavsiye edilen kullanım talimatları düzeninde kullanıldığında kilo problemi yaşayan milyonlarca insan da olduğu gibi sizde de başarılı sonuçlar yaratmanızı kolaylaştırabilir.

HAREKETLİ YAŞAMIN KİLONUZ ÜZERİNDEKİ OLUMLU ETKİSİ

Bazen sarkan yağlardan ve basenlerden şikayet ederiz ve en yakın sorumlu olarak yaptığımız diyeti konuşur sonuç almak için çaba göstermeyiz.Kilo vermeye çalışırken etkin yöntemleri denemeden vazgeçmek, öğretmen sınav yaparken sınıftan kaçmak gibi bir şey olsa gerek daha da önemlisi zayıflamak için kalori dengesini gözetmek ne kadar önemli ise diyet yaparken eş zamanlı olarak hareketli yaşamın kilomuz üzerindeki olumlu etkilerini gözden kaçırabiliriz.

Ağır antrenmanlar kilo vermeye yaramıyor

Belki çoğu spor hocası bize kızabilir ama vücudu beslenme açısından fakir bırakarak kilo vermenin formülü henüz bulunmadı.Sadece birikmiş yağları ağır antrenmanlar ile yok ederek kilo verildiği zaman vücut bir noktadan sonra pes ediyor mesela bir haftada birkaç kilo vermek için egzersizler yapmak büyük bir başarı sayılmaz.Mühim olan vücut sarkmadan diri bir şekilde kilo verebilmeyi başarmak ama bunun yaparken kesinlikle ağır egzersizler uygulayarak kendine eziyet etmek değildir.Yapılan aktivite ve süreyi yavaş yavaş arttırmak, beslenme destekli bir zayıflama programı uygulamak,diyet ve egzersizi ortak bir havuzda birleştirmek çok daha etkili olacaktır.

Aç kalarak kilo verilmez

Çoğu insan için doğru bilinen bir yanlış vardır; spora başlanır,olduğundan az yemek tüketerek kilo vermeye çalışılır.Birkaç hafta içinde vücudun metabolik tepkiler verdiğine şahit olan birçok insanla beslenme ve diyet konularında sohbetler gerçekleştirdik.Genel anlamda vücut aç kaldığı zaman, yeterince beslenemediği zaman kendisini korumaya alıyor.Bazal metabolizma dediğimiz bir gün içerisinde normal hizmetlerini yerine getirebilmek için harcanan kalori miktarına iyi dikkat etmek gerekiyor, ne kadar antrenman yapılırsa yapılsın vücut bir anda kilo vermeyi durduruyor.Çünkü ihtiyacı olan günlük enerjiyi alamıyor ve bu durumda pes etmemek için deneyimli bir Herbalife danışmanından yardım almanız bazal metabolizma hızınızı öğrenmeniz ve buna uygun bir beslenme planı yapmanızı tavsiye ederiz.

Kuvvet antrenmanları vücudun diri kalmasını sağlıyor

Kas yapmak ya da kas geliştirmek isteyen birçok insan bazen yardım alarak bazen de profesyonel sporcuların videoları eşliğinde spor yaparlar.Bazal metabolizma hızı yavaş olan insanların normal egzersiz yapan insanlara göre yeni bir atılım yapmak istedikleri anda kuvvet antrenmanları vücudu diri tutmaya ve bazal metabolizma hızını yükseltmeye başlıyor.Kontrollü olarak yapılan bu ataklar zamanla kilo vermeyi tekrar hızlandırıyor böylece vücut kas oranı artmaktadır.

Ölçülü yemek tüketmek hataların üstünü örtüyor

Belirli bir deneyime sahip olmayan insanlar çoğu zaman kilo vermek için yaptıkları yürüyüş, yüzme, koşu gibi faaliyetleri zaman zaman gözlerinde büyütüyor. Egzersiz sonrasında ben nasıl olsa yediklerimi yakacak kadar antrenman yapıyorum güveni ile gerekenden fazla yemek tüketerek gereksiz kalorileri sahiplenmiş oluyor.Bu tarz tuzaklara düşmemek için ölçülü yemek tüketmek bütün hataların üstünü örtüyor.

Hareketsiz kalmaktansa hareketli olup sağlıklı kalabilirsiniz

Düşünsenize yaşadığınız yerde her gün Elektrikler kesiliyor ve siz her gün bu duruma isyan ediyorsunuz ama çözüm noktasında hiçbir aksiyon göstermiyorsunuz.Bu durumda şikayetleriniz ve yakarışlarınız sadece sizi etkiliyor olacaktır.Örneklerle anlatmaya çalıştığımız tam da kilo vermeye başlarken hareketsiz kalmak ve egzersizden uzaklaşmak, eski alışkanlıklara geri dönmek gibi bir durum hareketsiz kalmaktansa hareketli olup sağlıklı kalabilirsiniz.


Lider Beslenme Herbalife Bağımsız Üyesi

 

 

Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi November 12, 2019

YÜRÜYÜŞ YAPMANIN 7 TEMEL FAYDASI

Genci yaşlısı hep yürüyüşten bahsediyor çoğu insan araçla seyahat ederken trafikte saatlerce bir yerden bir yere gidebilmek için ekstra para ödüyor.Oysa ki bir yerden başlamak lazım diye düşünen bütün insanlar yürüyüş konusunda daha tutarlı davranıyorlar...
views: 39 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi November 09, 2019

FİTNESS RUTİNİNİN EN ÖNEMLİ PARÇASI DOĞRU BESLENME

Spor yaparak kilo kontrolü yapmaya çalışan yüzlerce insanla görüştük belli tabular var ve bunları yıkmak çok kolay olmuyor.Gerçekten üstün bir performans ve egzersiz rutinin en önemli parçası doğru beslenme....
views: 99 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi November 02, 2019

HERBALİFE İLE YENİDEN AKTİF OLMANIN YOLLARINI ÖĞRENİN

Motivasyon, aktif yaşam, vücudun zinde kalması bugün için geçerli bir kural değil midir? Öyleyse o zaman neden hep yarın endişesi ile yaşayan bir toplum olduk.En iyisini başarmak daha fazla aktif olmak için neyi bekliyor olabiliriz....
views: 193 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi October 31, 2019

HERBALİFE NEDEN VE NASIL SORULARINIZA ANLAM KAZANDIRIYOR

Herbalife beslenme Fikri'nin yüzde seksen beslenme yüzde yirmi spor ile bir bütünlük taşıdığını anlattık.Ayşe Hanım aslında kendisi gibi yaşıtlarının da ilgi alanının cilt bakımı gibi kişisel tercihler üzerine kurulu olmadığını,kendi yaşında insanların cilt bakımına ihtiyaç duymadıklarını savunduğun...
views: 175 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi October 29, 2019

HERBALİFE YORGUNLUKLA MÜCADELEDE YANIBAŞINIZDA

Bir günü nasıl tamamlıyoruz ve ne kadar dinlenmiş olarak hissediyoruz bu çok önemli.Herbalife yorgunlukla mücadelede yanıbaşınızda bir üründen daha fazlasını, Wellness sektörünün öncü beslenme firması olarak bütün insanları daha mutlu hissetmeleri için iyi beslenmek ve aktif yaşam koşullarını yerine...
views: 180 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi October 28, 2019

DENİZ ÜRÜNLERİ TEHLİKE SAÇIYOR DİKKAT

Deniz ürünleri tehlike saçıyor dikkat başlığını kullanmamızın nedeni denizlerimizde mikroplastik parçalarının çoğalması ve bu duruma karşı tüm insanların çevreye karşı duyarlı olması, tek kullanımlık plastiklerin denizlerimizi ne hale getirdiğini bir kez daha gözler önüne sermek istiyoruz....
views: 113 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi October 27, 2019

HERBALİFE DOĞRU HAREKET TAVSİYELERİ

Risklerden uzak kalmak ve sizin için en iyisini başarmak istiyorsanız açıklamalarımızı uygulamanız olası sakatlıklardan korunmaya yardım edebileceği gibi yolunuzda ilerlemenizi kolaylaştıracağına inanıyoruz.Herbalife doğru hareket tavsiyeleri ve sporcuların dikkat etmesi gereken basit yöntemleri bir...
views: 188 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi October 24, 2019

ÇOK DAHA FAZLASINA MI İHTİYACIN VAR! HERBALİFE İLE BESLENME İHTİYAÇTIR

kilo kontrolü çok geniş bir alan ki çabuk ve hızlı sonuç almak maksadıyla bu konuda eminim ki sizler de yüzlerce makale okumuşsunuzdur.Hangisinden sonuç alırım fazla kilolarından kurtulurum...... ...
views: 231 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi October 16, 2019

ANTALYA SERİK’TE HERBALİFE KİLO KONTROLÜ VE SPORLA FORM TUTMAK

Bugün sizleri kilo verme konusunda sohbet ettiğimiz Hatice hanımın merak ettikleri ve bizim ona verdiğimiz cevaplar üzerinden insanların bakış açısını ve gerçekte vücut bütünlüğünün altyapısını tanıtmaya çalışacağız.Öncelikle Hatice Hanım farklı bir Network firması distribütörü olarak Herbalife firm...
views: 151 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi October 12, 2019

ZAYIFLAMAK İÇİN EGZERSİZ SONRASI 5 TEMEL BİLGİ

spor sonrası yapılan pasif hatalar insanın kilo vermesinden çok kilo almasını kolaylaştırıyor. Çok yemek mi aman aman kalsın demek yetmiyor.Ben zaten azıcık gibi mazeretler de durumu kurtarmıyor.Hadi o zaman taşları yerine koyalım aşırı yemekten ve yine aynı teranelerden şikayet etmek yerine mücadel...
views: 163 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi September 30, 2019

DEĞİŞKENLERİ TAKİP EDEREK GÜCÜNÜZE GÜÇ KATAN 6 YÖNTEM

Bütün spor salonlarında duvarları süsleyen resimler ve spor yapan kaslı insanlar belki aylarca çalıştılar.Öyle hemen vazgeçmek yok.Siz de en az onlar kadar gerçekçi olmalısınız, yağdan arındırılmış bir vücut için büyük bir savaşa hazır olun.Böylece duruşunuz güven versin...
views: 171 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi September 29, 2019

YEMEK YEMEME RAĞMEN NEDEN HEP AÇIM

yemek tüketen bir insanın halen acıkma hissi bastırılmamış gözüküyorsa genelde zaman nedeni ile hızlı yemek yiyor olabilirsiniz.Normalde yarım saat içerisinde sofradan doymuş bir şekilde kalkmamız gerekirken açlık isteğiniz sofra sonrasında da devam ediyorsa yemek yeme biçiminizi gözden geçirmekle i...
views: 126 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi September 27, 2019

HERBALİFE KİLO ALMAYA YARIYOR MU

kilo vermek isteyen herkesin kendince bir nedeni vardı, artık kilo almak isteyen insanların da kendi yaşam koşullarına dair memnuniyetsizliklerinin artması nedeniyle şartlar kilo almak yada kas yapısını güçlendirmek isteyen insanlar içinde yeni arayışları ve yeni çıkış noktalarını birlikte geliştird...
views: 116 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi September 19, 2019

GÜZELLİK İÇİN DOĞRU CİLT BAKIMI

vücudunuzdaki en geniş alan cildinizdir ve daimi bakıma muhtaçtır.Havanın durumu,güneş,çeşitli hastalıklar,uzun süren tedavilerde alınan ilaçlar cildinizin koruma kalkanı olan antioksidan maddelerin seviyesini düşürür.Cilt bakımı öyle ...
views: 168 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi September 15, 2019

BESLENME TERCİHLERİN GERÇEKTEN SENİ YANSITIYOR MU

Hayatın farklı yönlerini günlük yaşantının eğlenceli ya da hüzünlü taraflarını nasıl görüyor olduğunuz bile beslenme şekliniz ile yemek yeme alışkanlıklarınız üzerinden ...
views: 180 read more ⟶
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 146 (8 Sayfa)