Herbalife Blog

Herbalife Kullananlar Memnun mu?

Herbalife Diyeti Gerçekten İşe Yarıyor mu?

 

Herkes bir diyete başlamak istiyor ama hangi diyet daha uygun bunun araştırmasını yapıyor elinde kulaktan dolma bilgiler olsun istemiyor.Bu nedenle güvenilir, deneyimlenmiş gerçekten işe yarayan bir diyet programı istiyor. Evet bu yazımızda Herbalife kullananlar memnun mu bu konuyu daha detaylı incelemeye çalışacağız. Herbalife diyeti gerçekten işe yarıyor mu? Hep beraber bu konuyu değerlendirelim istiyoruz. Eğer gerçekten sizde Herbalife konusunda aklınıza takılan sorularınız varsa yazımızı dikkatlice okumanız tüm bu karmaşaları kolayca çözmenizi sağlayabilir.Diyet denilince herkesin aklına Canan Karatay gibi alanında dikkat çeken açıklamalarla gündemi derinden sarsan hekimler akla geliyor.Beslenme başlı başına detaylandırılması ve hatta beslenme konusunda uzman bir ekibe sahip olan Herbalife şirketi gibi uzman bir kadroya sahip, dünya genelinde 94 ülkede aktif kilo kontrolü alanında Herbalife yaşam koçları ile insanların başarılarına katkı sağlayan geniş bir organizasyon geliyor olmalı.

 

Herbalife ürünleri insanların dengeli beslenme konusunda açıklarını kapatmak üzere formüle edilmiş öğün yerine geçen Herbalife Shake ile yolculuğuna başlamış, zamanla Çin gibi doğal bitkilerin ve baharatların hakim olduğu bir Coğrafyadan dünyaya örnek olacak ürünler ile her geçen gün çoğalmıştır. Herbalife ürünleri besin takviyesi alanında dünya lideri olmasına rağmen hiçbir zaman reklamın ya da renkli aldatmacaların parıltısına inanmamıştır.Sadece insanların gerçek deneyimlerinden yola çıkarak Herbalife diyet programları oluşturularak, insanların hızlı kilo kontrolü ve sağlıklı, dengeli, sürdürülebilir diyetler ile tanışmasına yardımcı olmuştur. Çoğu zaman sosyal desteği de hesaba katarak harekete geçin sloganı ile insanların sadece beslenme alanında bilgi ve deneyim kazanmasını teşvik etmemiştir, aynı zamanda aktif yaşam tavsiyelerini uzman fitness profesyonelleri tarafından bütün insanların daha sağlıklı ve mutlu bir yaşam elde etmeleri için sizlerin desteğine sunmuştur.

 

Herbalife programları 4 ana temel başlıktan oluşmaktadır.Öncelikle dengeli beslenme ve güvenli kilo kaybı, ardından ciddi bir takip ile insanların gerçek hedefledikleri kiloya kavuşması, her bir Herbalife diyeti uygulayan insanın kolayca takip edebileceği basit diyet uygulamaları ve yüksek kaliteli besinler ile vücudun desteklenmesi üzerine kurulu eğlenceli, makul fiyatlarla insanların kilo kontrolünde başarılı olması planlanmıştır. Hatta uzun vadede kilo sabitleme nasıl hangi yöntemlerle uygulanacağı konusunda profesyonel bir diyet fenomeni bile yaratmanızı kolaylaştıran mükemmel ürünlerdir.Peki nasıl yapacaksınız?

 

Herbalife Yaşam Koçu İle Başlayın

 

Herbalife diyeti uygulamak istiyorsanız birinci adım Herbalife eğitimlerine katılan, beslenme konusunda kendi sonuçlarını inşa etmiş, kendisine güvendiği kadar danışan insanlara da güven duygusunu aşılayan bir Herbalife yaşam koçu ile başlayın. Zaten atmış olduğunuz adım size sadece bir üründen daha fazlasını sağlayacak ve güvenle kilo kaybı için yolculuğunuza başlayabileceksiniz.Danışmanlık almadan hangi yiyecekten ne kadar tüketeceğinizi tayin etmeniz, hangi Herbalife ürününün sizin amaçlarınıza hizmet edeceği konusunda desteğe ihtiyacınız olduğunu unutmayınız.

 

Kilo Verme Hedeflerinizi ve Hangi Ürünler ile Başlayacağınızı Belirleyin

Kilo kontrolü yapmak isteyen insanların genelde düğüne kadar 5 kilo vermem lazım, oğlum evlenecek o zamana kadar bu elbisenin içine sığmamak gerekiyor gibi kaygılarını her zaman duyarız. Aslında olması gereken sağlıklı kilo verme hedeflerinin önceden belirlenmiş olması ve hangi ürünlerle başlayacağınıza birlikte karar vermemiz sizin işinizi çok daha kolay hale getiriyor. Zaten mühim olan istenilen hedefin beklenmedik sürprizler ile kaçırmak değildir.Bunun için en başta vücudun hangi kiloda sağlıklı ve aktif yapıya kavuşacağını basitçe birkaç adımda öğrenmek ve buna uygun ürünlerle beslenmeye başlamak en akılcı çözüm olacaktır.Bu noktada elbette Herbalife ürün gamı içerisinde Herbalife Shake, Herbalife çay, Herbalife Herbal Aloe içecek, Herbalife formül 2 Vitamin mineral kompleksi ve birçok ürün bulunmaktadır.Ancak hangi ürünün sizin için uygun olacağı noktasında Herbalife yaşam koçu desteği almanız gerekmektedir yoksa ürünleri herhangi bir noktadan satın almış olmanız sizin sonuç almanızı kolaylaştıracak bir yöntem değildir.Ancak ürünleri kullanmış olur,fakat nihai hedefinize ulaşamamış olarak buruk bir üzüntü ile hedefinizi kaçırmış olursunuz. En kolay yöntemleri kendiniz içinde zorlaştırmadan tavsiye edilen sonuç garantili kilo kontrolü programlarını uygulamanız başarı yüzdenizi arttıracaktır.


Herbalife Nasıl Kullanılıyor


Zaten hedeflediğiniz kilo için bir program oluşturuldu, size düşen görev günlük tavsiye edilen şekilde yeri geldiğinde günde bir öğün ya da günde iki öğün Herbalife Shake ile yemeklerinizi değiştirip keyifle günün tadını çıkarmak.Bunun haricinde tavsiye edilmişse verilen diğer ilave ürünleri; yine size kullanım bilgilerini önceden planladığımız şekilde gün içerisinde tüketerek vücudu susuz bırakmayacak şekilde hidrasyonu desteklemek vücuttan toksin atımını kolaylaştıracak yöntemleri bir bir hayata geçirmek olmalıdır.

Yoksa birçokları kulaktan dolma bilgiler ile günde 3 litre yi aşan Asitli içecekler tüketiyor iken, biz insanlara vücut hidrasyonu amaçlı su tüketimini önerdiğimiz zaman biraz tuhaf karşılana biliyoruz.Bunun haricinde ara öğünler konusu tam bir muammadır ara öğün uygulayıp uygulamama konusunda tereddüt yaşayan insanların Herbalife yaşam koçu desteği ile ürün kullanması, gerekiyorsa ara öğün yapılması önerilir. Çünkü Herbalife Shake yeterince doyurucudur kişinin doymadığı takdirde de yeterli müdahaleyi yapmakta gereken desteği vermekteyiz.

Sonuç olarak insanların kilo verme arzusu ve hedefledikleri kiloya kavuşana kadar beslenme kültürlerinde değişiklikler olması gayet doğal ve sürecin bir parçasıdır.Yoksa tek düze bir diyet anlayışımız yok insanın sevdiği gıdalar ile huzur içinde kilo vermesi kadar normal bir işleyiş yoktur. Bunun dışında Herbalife diyeti konusunda Herbalife Shake ve diğer ürünler ile ilgili olarak ürünleri tedarik ettiğiniz Herbalife yaşam koçu ile olan iletişiminiz sizin ne kadar hızlı sonuç alacağınızı belirleyen kriterlerden bir tanesidir.Buradaki iletişim ve destek unsuru sonuç aldıktan sonra da, kilo sabitleme konusunda devam edilmesi gereken değişik yöntemlerin uygulanmasını kolaylaştıracaktır.Bütünüyle vücudun istenilen konumda kalmasını ve aynı kiloyu korumak isteyen o kadar fazla insan var ki bu noktada destek almadan başarılı olmak günümüz yaşam şartları da düşünülürse neredeyse imkansız gibi gözüküyor.

 

Hangi Herbalife Ürünü Ne İşe Yarıyor

Herbalife Shake:

Genel anlamda ürünün özelliklerini üç aşağı beş yukarı duymuş olmanıza rağmen kısaca yapılan araştırmalar; gösteriyor ki hızlı ve güvenli kilo vermek isteyen insanların uyguladıkları diğer diyet yöntemlerine göre daha hızlı ve güvenli kilo vermeyi kolaylaştıran Herbalife Shake araştırma grupları içerisinde normal diyet uygulayan insanların başarısının daha üzerinde sonuçlar ile başarı oranınızı yükseltmesini; protein, karbonhidrat, vitamin, mineral, ve lif ihtiyacına yönelik dengeli lif oranı ile sindirim sisteminin daha sağlıklı çalışmasını kolaylaştıran ürün içeriği sayesinde sağlayabiliyor.Her bir porsiyon Herbalife Shake ortalama 220 kalori besin değeri ile kendisinden beklenmeyen derecede performans arttırması ile bilinen kahvaltı ve yemek yerine tüketilebilen besleyici bir üründür.


Herbalife Çay:

Herbalife çay hakkında yazılıp konuşulan birçok bilgi yetersiz kalıyor.Neden mi dersiniz? Çünkü Herbalife Çay çok nadir uygulanan su ile çay özünün elde edildiği ekstre üretim yöntemi ile üretilmektedir. Bugün Normal şartlar altında enerji içeceklerinin çoğunda yeşil çay ekstresi bulunur.Ancak bu ürünler saf alkol ile ekstre üretim yöntemi ile elde edildiğinden çay ekstresinin vücuda ne kadar fayda edip etmeyeceği konusunda tereddütler bulunmaktadır.Mühim olan çayın özelliğini yitirmeden siz değerli insanlara ulaştırılması.Herbalife çay konusunda bir kaç pratik yönünden bahsedebiliriz; yağ yakıcı özellikleri, kilo kontrolü sağlayan eşsiz formülü aynı zamanda vücudu susuz bırakmayan leziz tatları vücudun nemlendirilmesi, sindirim sisteminin istenilen performansta çalıştırılmasını kolaylaştıran nice özelliği vardır. Detaylar için Herbalife çay ürün sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


Herbal Aloe İçecek:

Herbal Aloe içecek sindirim sisteminin baştan aşağı yenilenmesini kolaylaştıran yeni bir detoks formülü diyebiliriz.Herbal Aloe içecek aloe vera bitkisinin karbon filtreler ile aloin maddesinin arındırılması sonucunda turunçgiller ile tatlandırılarak kullanıma sunulmaktadır. Yüksek oranda antioksidan içerdiğinden vücudun Mide, bağırsak gibi organlarında ayrıca cildin genel yapısını destekleyen muhteşem bir etkiye sahiptir.Cilt bakımı için kullanılan Herbal Aloe ayrıca vücudu içeriden desteklemesi ile bilinmektedir, kilo kaybı için sağlıklı bir sindirim sistemi beslenme felsefemizin bir parçasıdır. Herbal Aloe içecek de bu durumu desteklemektedir.


Herbalife Termo:

Vücut Kilo verirken esas olan mücadelemiz kaba yağların vücuttan atılması için gerçek refleksler göstererek vücudumuzun sadece bir noktada kilo vermesi değil orantılı kilo vermesidir. Bu gibi yüksek kilolu insanların müzminleşmiş kaba yağ problemleri fazlaca karşılaştığımız bir durumdur. Herbalife Thermo vücut ısısını yükselterek kaba yağların parçalanmasını kolaylaştırır, yeteri miktarda sıvı alan vücut bu parçalanan yağların bir miktarını vücutta yakarak, fazlasını da kalın bağırsaklar yolu ile vücuttan atarak zayıflamayı kolaylaştırır.Termonun gün boyu Zinde ve uyanık bir vücudu desteklediği bilinen faydalarından sadece bir tanesidir.


Herbalife'nin Faydaları

 

 • Ürünleri hazırlamak çok pratik zaman alması açısından yoğun koşuşturma içinde olan insanlara mükemmel bir zamanlama şansı veriyor.


 •  Herbalife Shake doyurucu özelliği ile iki öğün arasında açlık hissi yaşamadan kilo vermenizi kolaylaştırır. Vücudun ihtiyacı olan vitamin, mineral, lif dengesini koruyarak yorgunluk hissini azaltabilir.


 •  Herbalife çay gün içinde tüketilen diğer içeceklere göre kalorisi düşük, yağ yakma özelliği ile insanın dikkat ve odaklanmasını en üst düzeye çıkaran hafif bir içecektir.


 •  Herbal aloe vera içeceği mükemmel antioksidan desteği ile sindirim sisteminde gelişen olumsuzlukların ve vücudun olduğu kadar ruhen rahatlamanın anahtarı sayılabilir.


 • Herbalife Thermo tablet kullananlar ara öğün ihtiyacı hissetmeden vücuttaki kaba yağların enerjiye çevrilmesini kolaylaştırır, ekstra ara öğün ihtiyacı hissetmezler.


 • Protein vücudun Temel yapı taşları olan aminoasit zincirlerinden oluştuğu için vücudun bütün hücresel faaliyetlerini destekleyici ve bütünsel olarak kas gelişimini arttıran yapısı ile Herbalife Shake’in ayrılmaz parçasıdır.

 

 • Bir porsiyon Herbalife kahvaltısı ile beslenen insanlar güne daha zinde ve formda başlayarak artan performansları ile dikkat çekerler.

 

 • Genetiği ile oynanmış gıdalar günümüzde bolca tartışılmaktadır. O nedenle Herbalife Shake içerisinde genetiği değiştirilmiş gıda materyalleri bulunmaz.

 

 • Herbalife Shake hem sabah kahvaltısı, hem öğlen yemeği, hem de akşam yemeği olarak tüketildiğinde normal yemeklerin yerini alabilecek kadar besleyici, aynı zamanda kalori kontrollü beslenme şekli ile de uyumludur.

 

 • Kilosunu kontrol etmek isteyen insanların sıkça başvurduğu Herbalife ürünleri fiyatı açısından da uygun ürünler olduğundan; normal beslenme gereksinimleri açısından bakıldığında klasik beslenme düzeni içinde satılan gıdalardan daha pahalı değildir.Herbalife diyeti maliyetleri açısından da akılcı bir tercihtir.

 

 • Yaş gruplarına göre herkesin kilo kontrolü yapmak için Herbalife ürünlerini tercih sebebleri farklı olabilir.Ancak özel durumlar haricinde tavsiye edilen kullanım talimatları düzeninde kullanıldığında kilo problemi yaşayan milyonlarca insan da olduğu gibi sizde de başarılı sonuçlar yaratmanızı kolaylaştırabilir.

HAREKETLİ YAŞAMIN KİLONUZ ÜZERİNDEKİ OLUMLU ETKİSİ

Bazen sarkan yağlardan ve basenlerden şikayet ederiz ve en yakın sorumlu olarak yaptığımız diyeti konuşur sonuç almak için çaba göstermeyiz.Kilo vermeye çalışırken etkin yöntemleri denemeden vazgeçmek, öğretmen sınav yaparken sınıftan kaçmak gibi bir şey olsa gerek daha da önemlisi zayıflamak için kalori dengesini gözetmek ne kadar önemli ise diyet yaparken eş zamanlı olarak hareketli yaşamın kilomuz üzerindeki olumlu etkilerini gözden kaçırabiliriz.

Ağır antrenmanlar kilo vermeye yaramıyor

Belki çoğu spor hocası bize kızabilir ama vücudu beslenme açısından fakir bırakarak kilo vermenin formülü henüz bulunmadı.Sadece birikmiş yağları ağır antrenmanlar ile yok ederek kilo verildiği zaman vücut bir noktadan sonra pes ediyor mesela bir haftada birkaç kilo vermek için egzersizler yapmak büyük bir başarı sayılmaz.Mühim olan vücut sarkmadan diri bir şekilde kilo verebilmeyi başarmak ama bunun yaparken kesinlikle ağır egzersizler uygulayarak kendine eziyet etmek değildir.Yapılan aktivite ve süreyi yavaş yavaş arttırmak, beslenme destekli bir zayıflama programı uygulamak,diyet ve egzersizi ortak bir havuzda birleştirmek çok daha etkili olacaktır.

Aç kalarak kilo verilmez

Çoğu insan için doğru bilinen bir yanlış vardır; spora başlanır,olduğundan az yemek tüketerek kilo vermeye çalışılır.Birkaç hafta içinde vücudun metabolik tepkiler verdiğine şahit olan birçok insanla beslenme ve diyet konularında sohbetler gerçekleştirdik.Genel anlamda vücut aç kaldığı zaman, yeterince beslenemediği zaman kendisini korumaya alıyor.Bazal metabolizma dediğimiz bir gün içerisinde normal hizmetlerini yerine getirebilmek için harcanan kalori miktarına iyi dikkat etmek gerekiyor, ne kadar antrenman yapılırsa yapılsın vücut bir anda kilo vermeyi durduruyor.Çünkü ihtiyacı olan günlük enerjiyi alamıyor ve bu durumda pes etmemek için deneyimli bir Herbalife danışmanından yardım almanız bazal metabolizma hızınızı öğrenmeniz ve buna uygun bir beslenme planı yapmanızı tavsiye ederiz.

Kuvvet antrenmanları vücudun diri kalmasını sağlıyor

Kas yapmak ya da kas geliştirmek isteyen birçok insan bazen yardım alarak bazen de profesyonel sporcuların videoları eşliğinde spor yaparlar.Bazal metabolizma hızı yavaş olan insanların normal egzersiz yapan insanlara göre yeni bir atılım yapmak istedikleri anda kuvvet antrenmanları vücudu diri tutmaya ve bazal metabolizma hızını yükseltmeye başlıyor.Kontrollü olarak yapılan bu ataklar zamanla kilo vermeyi tekrar hızlandırıyor böylece vücut kas oranı artmaktadır.

Ölçülü yemek tüketmek hataların üstünü örtüyor

Belirli bir deneyime sahip olmayan insanlar çoğu zaman kilo vermek için yaptıkları yürüyüş, yüzme, koşu gibi faaliyetleri zaman zaman gözlerinde büyütüyor. Egzersiz sonrasında ben nasıl olsa yediklerimi yakacak kadar antrenman yapıyorum güveni ile gerekenden fazla yemek tüketerek gereksiz kalorileri sahiplenmiş oluyor.Bu tarz tuzaklara düşmemek için ölçülü yemek tüketmek bütün hataların üstünü örtüyor.

Hareketsiz kalmaktansa hareketli olup sağlıklı kalabilirsiniz

Düşünsenize yaşadığınız yerde her gün Elektrikler kesiliyor ve siz her gün bu duruma isyan ediyorsunuz ama çözüm noktasında hiçbir aksiyon göstermiyorsunuz.Bu durumda şikayetleriniz ve yakarışlarınız sadece sizi etkiliyor olacaktır.Örneklerle anlatmaya çalıştığımız tam da kilo vermeye başlarken hareketsiz kalmak ve egzersizden uzaklaşmak, eski alışkanlıklara geri dönmek gibi bir durum hareketsiz kalmaktansa hareketli olup sağlıklı kalabilirsiniz.


Lider Beslenme Herbalife Bağımsız Üyesi

 

 

Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi September 15, 2019

BESLENME TERCİHLERİN GERÇEKTEN SENİ YANSITIYOR MU

Hayatın farklı yönlerini günlük yaşantının eğlenceli ya da hüzünlü taraflarını nasıl görüyor olduğunuz bile beslenme şekliniz ile yemek yeme alışkanlıklarınız üzerinden ...
views: 25 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi September 13, 2019

KADINLARA ÖZEL SPORCU BESLENMESİ NASIL OLMALI

Sporcu beslenmesi denildiği zaman daha çok kaslı ve atletik yapıya sahip bir beden hayâl ediliyor.Her kadın için ideal olan sağlıklı diri vücut yapısını elde etmenin yolu da düzenli egzersiz ve planlı beslenme yaparak kazanılıyor....
views: 113 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi September 11, 2019

HERBALİFE ÜYESİNDEN DÜZ BİR KARIN İÇİN GEREKENLER

düz gergin bir karın elde etmek göbekten kurtulmak alt karın hareketleri, üst karın hareketleri gibi pratik çalışmalar ile devamlılık göstererek sıkı bir çalışma planı ile gerçek istenilen forma kavuşmak gergin düz bir karın ...
views: 111 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi September 07, 2019

YİYECEKLERİN KİLO VERME ÜZERİNDEKİ ETKİLERİ

Yapay zeka teknolojilerinin geliştiği bir dönemde; insan beyninin ve metabolizmanın sırlarının tek tek ortaya çıktığı düşünülürse belki teknolojik gelişmeler insan vücudunun çok hassas yapısının yanında çok geride olduğu söylenebilir.Yıllardır hangi yiyeceklerin yedikçe kilo verdiren yiyecekler oldu...
views: 160 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi September 06, 2019

HERBALİFE SAĞLIKLI REJİM TAVSİYELERİ

Meyvelerden sebzelerden tahıllardan oluşturulmuş bir rejim planı genel olarak belki geniş bir katılımın olduğu barbekü etkinliğinin yapıldığı piknik kadar göz alıcı olmayabilir.Sağlıklı yaşamın parçası bir bütün olarak beslenmeyi düzenli takip etmeyi gerektiriyor.Herbalife sağlıklı rejim tavsiyeleri...
views: 90 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi September 04, 2019

SAĞLIKLI YEMEK İÇİN Mİ YOKSA SADECE DAMAK TADI İÇİN Mİ TÜKETİYORUZ

Bir gurme değiliz ancak her toplumun beslenme temel değerleri çok uzak olmasa da belli evrensel benzerlikler gösteriyor.Büyük bir mutfakta yemek yiyor olsanız yada küçük bir büfede yemek yiyor olsanız bile gastronomi hepimizi ilgilendiriyor....
views: 191 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi September 01, 2019

HERBALİFE DİYET ÖRNEĞİ 3 GÜNLÜK PROGRAM

Herbalife demek sağlıklı beslenme ve egzersiz ile birleştirilmiş, kilo kontrolünden daha fazlasını içeren muhteşem bir diyet ve sağlıklı bir vücuda doğru yönelen yep yeni bir hayat demek.Kilo sorunları......
views: 146 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi August 30, 2019

DAHA FAZLA YAĞ YAKMANIN YOLLARI

Hareketsiz yaşam ve düzensiz beslenme artık daha fazla gündemimizi meşgul ediyor.Bu durumdan kurtulmak için vücudunuzu yeniden şarj etmek ve yola devam etmek gerekiyor. Dengeli beslenme ve egzersiz insan hayatının en önemli parçaları bu yeni düzene ayak uydurmak fazla kalorileri yakmak biriken yağla...
views: 146 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi August 28, 2019

GÜZELLİK İÇİN BESLENME VE VİTAMİNLERİN ETKİLERİ

Kadınlar cilt bakımı için sağlıklı çözümler ararken çözüm olarak hep dışarıdan fayda umarlar oysa ki güzellik için beslenme ve vitaminlerin etkileri dışarıdan yapılan müdahalelerden daha etkili ve cildi içerden onarma fonksiyonu yüksek alternatiflerdir....
views: 148 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi August 27, 2019

ŞİŞMANLIK İLE KANSER ARASINDAKİ MESAFE

sigara zamlarından ziyade daha önemli bir konu ile gündemi değiştirmek istiyoruz tütün ve tütün mamülleri kanser olma riskini yükseltirken gözden kaçırılan ve sinsi bir düşman hemen yanı başımızda bizleri bekliyor....
views: 166 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi August 26, 2019

HIZLI YEMEK YEMEK ZARARLIMIDIR

Zaman ve mekan insanların yemek yeme kültürü ve beslenilen gıdaların içerikleri değiştikçe insanların zaman problemi ve hızlı yemek kültürü artık hayatın tam ortasında yerine almış durumda.Fazla kilolarla uğraşan birçok insan hikayesine şahit olmuşsunuzdur.Çok hızlı yemek yemenin metabolizma üzerind...
views: 155 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi August 22, 2019

KİLO VERMEK Mİ İSTİYORSUN O ZAMAN DURMA KOŞ YADA YÜRÜ

kilo vermek istiyor ama amacınıza ulaşmakta zorluk çekiyorsanız bunun tek yolu alışıldık yöntemlerin dışına çıkmak olacaktır.Beslenme odaklı, hareketli yaşamı hayatın gerçekleri arasında görmek yeri geldiği zaman koşmak yeri geldiği zaman fazla kilolardan kurtulmak için yürümek sizin daha hızlı kilo...
views: 143 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi August 21, 2019

HERBALİFE İLE KİLO KONTROLÜNÜN BİLİNMEYENLERİ

Kilo problemi yaşayan insanlar bunu en iyi bilen kişilerdir moral motivasyon ve psikolojik bir takım baskılar kişinin kilo almak ya da kilo vermek için giriştiği mücadelede önemli faktörlerdir.Bu nedenle kilo vermek isteyen insanlara birtakım sorular sorarak onları anlamaya ve dinlemeye çalışıyoruz....
views: 200 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi August 02, 2019

HERBALİFE YEMEK TAVSİYELERİ İLE ZAMANDAN KAZANIN

gelişen ve değişen hayat koşulları insanların sağlıklı yemek ile arasındaki mesafenin daha çok açılmasını ve telafisi mümkün olmayan yemek yeme alışkanlıklarını insan hayatının bir parçası olarak dayatan bir şekil almış olmasını değerlendirmek gerekiyor....
views: 106 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi July 29, 2019

SABAH ANTRENMANI ENEJİNİZİ ARTIRIYOR

Sabahları berbat bir güne başlamak yorgun argın yataktan kalkmak en nefret edilen sabah klasiği olarak halen insanların gündemini meşgul ederken,çoğu insan güne daha iyi bir başlangıç yapmak için arayış içinde mücadeleye devam ediyor.Sabah sabah egzersiz mi? ...
views: 149 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi July 27, 2019

SPORDA PERFORMANS VEREN YİYECEKLER

Bizler insan metabolizmasının standart değerler dışında yükseliş yapabileceği konusunda performans veren yiyeceklere güveniyor olacağız.Spor ve performans bir arada olduğuna göre daha fazlasına ihtiyacımız var demektir.Elbette beslenme tarzınız performans ölçünüzü belirleyen kriterlerdendir,...
views: 151 read more ⟶
Lider Beslenme Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi July 25, 2019

KİLO VERMEK İÇİN KAHVALTIDA NE YEMELİ

kilo vermek için kahvaltıda ne yemeli gibi neden sonuç ilişkisini tamamlamaya çalışıyor.Her gün vücut sabah uyanır uyanmaz dinlenme sırasında tüketilen vücut stoklarını yerine koymadan kilo vermek için kahvaltıda ne yemeli sorusunu düşünmemek gerekiyor daha çok vücudun ihtiyacı olan aktif yaşamın bi...
views: 144 read more ⟶
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 127 (7 Sayfa)