liderbeslenme-herbalife-resmi-üyesi
liderbeslenme_herbalife_shake_evdekal
Herbalife_blog
YAĞLARI YAKALIM VÜCUTTA BİRİKEN YAĞLAR NASIL ATILIR
HERBALİFE FİTNESS BESLENME PROGRAMI KADINLAR İÇİN
D VİTAMİNİ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKEN FAYDALI BİLGİLER
www.liderbeslenme.com-cay-herbalife
herbalife_shake_liderbeslenme_05314079994
MEYVELERİN DİYETTEKİ ROLÜ NEDİR?
Herbalife İle Nasıl Kilo Alınır?
herbalife-nasil-uye-olurum-liderbeslenme.com

HERBALİFE İLE NASIL KİLO ALINIR?

Bugün 4 Kasım 2018 Pazar;günü sonlandırmak üzereyiz diyet denilince ilk akla gelen ve gözlerde canlanan kilolu insanlar oluyor ancak bu günün konusu sayıları günden güne artan kilo almak isteyen insanlar. Türkiye'nin farklı şehirlerinde yaşayan Ağrı ,Hatay ,İstanbul, Antalya ,Urfa, Konya, Bursa ,Diyarbakır,Manisa ve Trabzon olmak üzere kilo almak isteyen danışanlarımızın Herbalife ile kilo almak ve diledikleri gibi özgürce kıyafetleri giyebilmek ve sağlıklı bir şekilde kilo almanın tiyolarını bizden istediler. Gördüğünüz gibi zayıflık sadece sizin probleminiz değil bölgesel olarak her ne kadar her yörenin beslenme farklılıkları olsa bile yaşanılan ortak sıkıntılar sebebiyle farklı farklı şehirlerde yaşayan insanlar “Nasıl kilo alabilirim?” sorusuna yanıt arıyorlar. Elbette şehirler farklı olsa bile İnsanların farklı farklı nedenler ile zayıflık problemleri yaşadıklarını gözlemlemekteyiz.Bugün konu başlığı olarak genel bir cevap yazısı yazmayı uygun bulduk yazımızın konusu Herbalife ile nasıl kilo alınır?İnsanlar neden kilo alamıyor sebeplerini irdeleyeceğiz. Herbalife ile kilo alınabilir mi ? sorusuna yanıt arayacağız .Herbalife ile kilo almak için hangi ürünleri kullanmalılar sorusunu yanıtlayacağız. Herbalife ile kilo almak ne kadar bir zaman sürüyor?,Herbalife ile kilo almak için hangi Herbalife ürünlerinin nasıl kullanılması gerekir sorularına yanıt vereceğiz .Tabii ki en çok merak edilen konulardan birisi Herbalife ile kilo aldıktan sonra tekrar zayıflarmıyım?Bu ana başlıklar altında deneyim ve Herbalife  ile sonuç almış kullanıcı deneyimini paylaşacağız.

Neden Kilo Alamıyorum?

Sebebler:

- Beslenme başlı başına özen gösterilmesi gereken bir konudur insanların 1 gün boyunca yiyip içtiği gıdaların günlük ihtiyacı karşılayacak yeterlilikte olmaması sonucunda zayıf kalmak kaçınılmaz bir son oluyor.

- Sindirim sistemi problemleri yani Mide, kalın bağırsak, ince bağırsak gibi beslenmenin merkezinde rol oynayan sindirim sistemi uzuvlarımız bu konuda kilit role sahiptir vücudun bu bölgelerinde yaşanacak rahatsızlıklar başlıca zayıflık nedeni olarak görülebilir.

- Kadın ya da erkek fark etmeksizin yaşanan tiroid kaynaklı hormonal bozukluklar.

- Biz farkında olmasak da işimize çok fazla önem atfediyor olabiliriz ve yoğun çalışma ortamı psikolojik rahatsızlıklar halini alıp zayıflık nedeni olabiliyor.

 - Sigara,alkol ve çeşitli kötü alışkanlıklar hatta kimi zaman kullanılan bir takım ilaçlar zayıflık için önemli bir sebep olarak karşımıza çıkabilmektedir.

- Bazen de rahatsızlıklardan ziyade düzensiz beslenme alışkanlıkları öğün atlama gibi durumlarda sık sık zayıflık sebebi olabilmektedir.

Herbalife ile Kilo Alabilirmiyim?


Zayıflık sebebiniz ne olursa olsun Herbalife yukarı kilo kontrol setleri ile kilo almaya başlamak için karar vermeniz yeterlidir.Herbalife ile kilo kontrol yöntemlerini öğrenmek eğlencelidir ve sonuç almak insanların yüzünü güldürür.Düşünsenize 1.80 boy ve 53 kilo ağırlığa sahip bir insanın; ne kolayca tercih edebileceği kıyafetler vardır ne de sağlıklı bir şekilde yaşamaya olanak tanıyan kondisyon ve dayanıklılık gücü.Bunlar çok önemli konular öyle bir anda bir kaç küçük adımla zayıflıktan kurtulmayı umuyorsanız kesinlikle doğru zaman ve doğru yerdesiniz sizin için zayıflık problemleri aşılamayacak konular değildir.Önemli olan bir karar vermek Herbalife yukarı kilo kontrol setleri adım adım kilo alabilmeniz, sağlıklı sonuçları elde etmeniz için özenle bir araya getirilmiş kilo kontrol setleridir zayıflık sizin için kader değildir.Düzenli ürün kullanımı,sağlıklı bir beslenme planı kaliteli karbonhidratlar,protein,dengeli yağ ve yeterli su alımı ile alacağınız sonuçlar sizi bile şaşırtacak derece de olacaktır.

Her kilo problemi yaşayan insanı aynı kriterler içerisinde görmüyoruz her bir kişiye özel ayrı ayrı farklılıklar gösteren sebeplere dayalı zayıflık yaşayan insanları farklı farklı Herbalife beslenme planları ve farklı Herbalife ürün tavsiyelerin de bulunabilmekteyiz. Bu nedenle herhangi bir Herbalife beslenme ve kilo kontrolü seti ile kilo almak istiyorsanız. Lütfen ücretsiz danışmanlık alarak yolunuza devam ediniz.Herbalife ile kilo almak isteyen bir çok insanı ayrı ayrı dinleyerek kendilerine kilo alma konusunda yardımcı olduk ve yardımcı olmaya devam ediyoruz.

 Kilo Almak İçin Hangi Herbalife Ürünlerini Almamlıyım?

Hızlıca sonuç alabilmek istiyorsanız Herbalife Formül 1 Besleyici Shake,  Herbalife Formül 1 Sport, Herbalife RebuildStrength, Herbalife Protein Barları, Herbalife Herbalifeline Max özel gıda takviyesi, Herbalife Extra-Cal Herbalife Kadınlar ve Erkekler için özel üretilen Vitamin Mineral Kompleksi, Herbalife Herbal Aloe İçecek gibi ürünlerimizden size özel tasarlayacağımız kombinasyonlar ile kilo alabilirsiniz.

Herbalife ile Ne Kadar Sürede Kilo Alabilirim?

Herbalife ile kilo almak isteyen insanların en çok merak ettiği konulardan bir tanesi de Herbalife ürünleri ile ne kadar sürede kaç kilo alabilirim konusu dur mevcut boy ve kilonuza göre metabolizma hızınız sizin sorunuzun yanıtını verecektir.Kimi insan 1 ayda 3 kilo kimi insan 5 kilo sonuç alabilmektedir.Bunlar tamamen fikir edinilmesi için verilen örnekler olup her insanda aynı sonuçların oluşacağı kanısına varmayınız uygulanan beslenme programına ve tüketilen ürün gruplarına göre farklı sonuçlar elde edilebilmektedir.Zaman içerisinde iletişimde kalarak kilo almak için nasıl pratik yöntemler geliştiribileceği konusunda destek alabilirsiniz.Örneğin İzmir’de yaşayan ekip arkadaşımız Celil Bey kendisine tavsiye edilen Herbalife ürünleri sayesinde 3 ay gibi bir zaman sürecinde dengeli beslenme ve yeteri miktarda egzersiz ile sağlıklı sonuca ulaşarak yüzümüzü güldürdü.

Kilo Almak İçin Herbalife Ürünlerini Nasıl Kullanmalıyım?

Herbalife Ürünleriniz sizlere teslim edildikten sonra satış sonrası desteğimiz devam etmektedir.Herbalife ürünlerinizi nasıl kullanacağınız konusunda her an iletişimde olmanız yeterli olacaktır. Her kullanıcı için ayrı ayrı kişiselleştirilmiş beslenme planları oluşturabilmek mümkün olacağından; her bir kadın veya erkek kullanıcı için ayrı ayrı beslenme planları ve farklı ürün grupları tavsiye edilebilmektedir.Bu nedenle Herbalife ürünlerini danışmanlık almadan ve kendi başınıza  kullanmanız sonuç getirmeyecektir.Kilo almak için Herbalife’yi tercih eden tüm insanlara; bir gün de kişinin özelleştirilmiş planında yer verileceği şekilde Herbalife ürün kullanımı tavsiye edilmektedir.Lütfen kişiselleştirilmiş planlarınıza uyunuz.Daha fazlası için 05314079994 numaralı hattımızdan bilgi talep ediniz.

Herbalife İle Kilo Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Herbalife ile kilo almak için ilave tedbirler alabilirsiniz sağlıklı kilonuza kavuşmak için yeterli uyku kesinlikle tavsiyemizdir.Yetişkin bireylerde 7-8 saat uyku yeterli olacaktır.Bunu yaparken Biolojik saat dikkate alınmalı uyku  düzeni bozulmadan yapılmalıdır. Spor desteği önemlidir kendinizi zorlamadan düzenli bir şekilde günlük alışkanlık haline getirilen 20 dakika ile başlangıç seviyesinde düşük egzersiz çalışmaları kilo almak için yapılabilecek basitçe açık hava yürüyüşleri hafif antrenmanlar halinde yavaş yavaş seviye arttırarak haftada belli günlere yayılarak birbirinden farklı yapılacak aktiviteler hem sıkıcı olmayacak hem de bedenen daha zinde olmanıza fayda sağlayacaktır.


Spor yapamayanlar için ayrıca özel devasa Spor komplekslerine gitmelerini gerek yoktur alınacak küçük önlemler ile evinizden çıkmadan evde yapılabilecek basit egzersiz programları ile evde bile spor yaparak istediğiniz sonuçları alabilirsiniz.Sırf kilo alabilmek adına yüksek kalorili aşırı yağlı,aşırı şekerli yiyecekleri tüketmenizi önermiyoruz istediğiniz sonuca kavuşmanız için başta da belirttiğimiz gibi dengeli Protein,karbonhidrat Vitamin Mineral kombinasyonu elde edebilmek amacıyla sağlıksız yiyecekleri sırf kalorisi için tercih etmeyerek sağlıklı kilo alabilirsiniz.

Herbalife ile Kilo Aldıktan Sonra Tekrar Zayıflarmıyım?

Gelelim en önemli konuya nasıl kilo kontrolü sağlamayı öğrendiniz ise aldığınız kiloları tekrar kaybetmemek için yapmanız gereken pratik yöntemleri ;sonuç sonrası kilo koruma programı ile sağlıklı kilonuzda kalmanız için gereken desteği sağlamaktayız.Bu nedenledir ki Herbalife müşterilerine güven veren satış sonrası müşteri desteği sayesinde tam 20 yıldır Herbalife Danışmanları aracılığı ile Türkiye'de binlerce kullanıcıya hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Yeni Herbalife Kilo Aşağı Advanced Set
Yeni Herbalife Kilo Aşağı Advanced Set beslenme seti ürün tanıtımı....
HERBALİFE ÜYELİK NASIL AÇILIR ?
Herbalife üyelik hakkında merak edilen konular.Herbalife üyeliğini merak eden bütün insanlar farklı konularda merak ettikleri Herbalife avantajları ,H...
Leave a comment
Note: HTML is not translated!
Herbalife Kilo Kontrol Setleri 
KAPIDA    ÖDEME  KOLAYLIĞI

 

Sizin için Seçtiklerimiz

Herbalife Tri Blend Select

Herbalife Tri Blend Select

TRİ BLEND SELECT HERBALİFE -05314079994 TRİ BLEND MUZ AROMALI 600 GR ÜRÜN BİLGİLERİ Tri blend Her..

Herbalife Formül 1 Besleyici Shake Karışımı

Herbalife Formül 1 Besleyici Shake Karışımı

HERBALİFE FORMÜL 1 BESLEYİCİ SHAKE KARIŞIMI-05314079994Herbalife Formül 1 Besleyici Shake Karışımı&..

Herbalife Herbal Aloe Konsantre İçecek

Herbalife Herbal Aloe Konsantre İçecek

HERBALİFE HERBAL ALOE KONTSANTRE İÇECEK-05314079994Herbalife Herbal Aloe Konsantre İçecekHerbal Aloe..

Herbalife Thermo Complete

Herbalife Thermo Complete

Herbalife Thermo Complete Tablet-05314079994Herbalife Thermo Complete Herbalife Thermo Complete ..

Herbalife Heartwell

Herbalife Heartwell

HERBALİFE HEARTWELL-05314079994Ürüne Genel BakışHerbalife Heartwell ana bileşen olarak OatWell™ yula..

Herbalife Bitkisel Konsantre Çay 100 gr

Herbalife Bitkisel Konsantre Çay 100 gr

Herbalife Bitkisel Konsantre Çay 100 gr-05314079994Herbalife Bitkisel Konsantre Klasik Çay 100 grHer..

Herbalife Formül 2 Vitamin ve Mineral Kompleks Kadınlar İçin 60 tablet

Herbalife Formül 2 Vitamin ve Mineral Kompleks Kadınlar İçin 60 tablet

Herbalife Formül 2 Vitamin ve Mineral Kompleks Kadınlar İçin 60 tablet-05314079994Herbalife Formül 2..

Herbalife Bitkisel Konsantre Çay 50 gr

Herbalife Bitkisel Konsantre Çay 50 gr

HERBALİFE BİTKİSEL KONSATRE ÇAY 50 gr-05314079994 Herbalife Bitkisel Konsantre Çay 50 gr Herb..

Sizin için Seçtiklerimiz

Herbalife Kilo Aşağı Weight Loss Challenge Seti

Herbalife Kilo Aşağı Weight Loss Challenge Seti

Herbalife Kilo Aşağı Weight Loss Challenge Seti-05314079994  Herbalife Kilo Aşağı Weight L..

Herbalife Kilo Aşağı Ultimate Set

Herbalife Kilo Aşağı Ultimate Set

Herbalife Kilo Aşağı Ultimate Set-05314079994Herbalife Kilo Aşağı Ultimate Set Ürüne Genel BakışH..

Herbalife Kilo Aşağı Quickstart Seti

Herbalife Kilo Aşağı Quickstart Seti

Herbalife Kilo Aşağı Quickstart Seti-05314079994Herbalife Kilo Aşağı Quickstart SetiÜrüne Genel Bakı..

Herbalife Kilo Aşağı Advanced Set

Herbalife Kilo Aşağı Advanced Set

Herbalife Kilo Aşağı Advanced Set-05314079994 Herbalife Kilo Aşağı Advanced Set Ürüne Gene..

Yeni Herbalife Kadınlar İçin Form Paketi -Süper Kahvaltı

Yeni Herbalife Kadınlar İçin Form Paketi -Süper Kahvaltı

Yeni Herbalife Kadınlar İçin Form Paketi -Süper Kahvaltı-0531407999421 Günlük Yeni Herbalife Kadınl..

Yeni Herbalife Erkekler İçin Form Paketi -Hiper Kahvaltı

Yeni Herbalife Erkekler İçin Form Paketi -Hiper Kahvaltı

Yeni Herbalife Erkekler İçin Form Paketi -Hiper Kahvaltı-0531407999421 Günlük Yeni Herbalife Erkekl..

Yeni Herbalife Fit Class Beslenme Seti

Yeni Herbalife Fit Class Beslenme Seti

Yeni Herbalife Fit Class Beslenme Seti-05314079994Herbalife Formül 1 Shake + Herbalife Formül 1 Spor..

Yeni Herbalife Next Start Başlangıç Seti

Yeni Herbalife Next Start Başlangıç Seti

Yeni Herbalife Next Start Başlangıç Seti-05314079994Yeni Herbalife Next Start Başlangıç Seti, en po..

Sizin için Seçtiklerimiz

Herbalife Yukarı Kilo Kontrol Kilo Alma Mix Set

Herbalife Yukarı Kilo Kontrol Kilo Alma Mix Set

Herbalife Yukarı Kilo Kontrol Kilo Alma Mix Set-05314079994Ağırlık Kazanmak için Herbalife Mix Set n..

Herbalife Yukarı Kilo Kontrol Kilo Alma Platinum Set

Herbalife Yukarı Kilo Kontrol Kilo Alma Platinum Set

Herbalife Yukarı Kilo Kontrol Kilo Alma Platinum Set-05314079994Ağırlık Kazanmak için Herbalife Plat..

Herbalife Yukarı Kilo Kontrol Kilo Alma Bonus Set

Herbalife Yukarı Kilo Kontrol Kilo Alma Bonus Set

Herbalife Yukarı Kilo Kontrol Kilo Alma Bonus Set-05314079994Ağırlık Kazanmak için Herbalife Bonus ..

Herbalife Yukarı Kilo Kontrol Kilo Alma Uni Set

Herbalife Yukarı Kilo Kontrol Kilo Alma Uni Set

Herbalife Yukarı Kilo Kontrol Kilo Alma Uni Set-05314079994Ağırlık Kazanmak için Herbalife Uni Set n..

Sizin için Seçtiklerimiz

Herbalife CR7 Drive

Herbalife CR7 Drive

Herbalife CR7 Drive İleri Hidrasyon -Meyveli-05314079994HERBALİFE CR7 DRİVE ÜRÜNE GENEL BAKIŞH..

Herbalife Formül 1 Sport H24 Vanilyalı

Herbalife Formül 1 Sport H24 Vanilyalı

Herbalife Formül 1 Sport H24 Vanilyalı-05314079994Herbalife Formül 1 Sport H24 Vanilyalı 524 gr ..

Herbalife H24 Prolong

Herbalife H24 Prolong

HERBALİFE H24 PROLONG-05314079994 Herbalife H24 Prolong-Enerjini uzat Herbalife H24..

Herbalife H24 Rebuild Endurance

Herbalife H24 Rebuild Endurance

Herbalife H24 Rebuild Endurance Dayanıklılık-05314079994Herbalife H24 Rebuild Endurance Dayanıklılık..

Herbalife H24 Rebuild Strength

Herbalife H24 Rebuild Strength

Herbalife H24 Rebuild Strength-05314079994Herbalife H24 Rebuild Strength-Gücü Yerine Koy ..

Herbalife Herbalifeline Max

Herbalife Herbalifeline Max

Herbalife Herbalifeline Max-05314079994Herbalife Herbalifeline Max Omega Ürüne Genel BakışHerbalife ..

Herbalife H24 Siyah Suluk 750ml

Herbalife H24 Siyah Suluk 750ml

Herbalife H24 Siyah Suluk 750ml-05314079994Herbalife şık ve kullanışlı tasarımları ile size farklı h..

Herbalife H24 Süper Shaker

Herbalife H24 Süper Shaker

Herbalife H24 Süper Shaker-05314079994Kullanışlı ürünler Herbalife rahatlığı,Herbalife H24 Süper Sh..

HERBALİFE YAZILARI

BESLENME ALIŞKANLIKLARI VE SOKAKTAN YANSIYANLAR.

İnsan bir karar almadan önce dönüp durur olduğu yerde, nasıl olur da başarıyı yakalarım onu düşünmek daha iyi olmaz mı sizce de? Elbet bütün karamsar yönlerimiz hızla bizi çerçeve dışına çıkmamamız için her gün zorluyor.Bir de fikrimizi söylemekten çekiniyoruz; aman bu nedir? aman aman ne olur! Evet çok şey olabilir herkes kendince bir amaç edinir edindiği amaç doğrultusunda gerçekten çalışmaz, çalışır gibi gözükür.Bugün sokakta insanlara kaç bardak su içtiklerini sorduk aldığımız yanıtlar o kadar ilginç o kadar ilginç ki kimseler su içmeyi sevmiyor. 122 Kişi içerisinden sadece 54 kişi kendileri hakkında pozitif cevaplar verdiler.Çünkü bu insanlar bilinçli beslenme döngüsünü kabul etmiş, suyun metabolizma üzerinde ne işe yaradığını çözmüş insanlardı.

Evet şimdi nasıl anladınız derseniz bu kişilerin büyük bir çoğunluğu o kadar pozitif, o kadar enerjik görünüyorlardı ki; geride kalan büyük çoğunluğun bir şeyleri atladıkları bariz olarak açıkta idi.Bakın bir bardak su ne olur demeyin, hayat bizim için her geçen gün yeni sürprizlerle kendisini gösteriyor.Bunlar günlük hayattan bizim defterimize düşen notlar,bireysel olarak bütün insanların beslenme konusunda ve su tüketmeyi alışkanlık haline getirmek konusunda eksiklikleri olabilir.Ama bizim asıl hedefimiz asla insanları yargılamak ya da yapıp yapmadıkları konusunda eleştirmek değildir.Daha çok beslenme ve aktif yaşam konusunda insanlarda bir çığır açmak başarabileceklerini onlara göstermek, bunu yaparken tek başına olmadıklarını daima yanı başında olabileceğimizi bilmelerini sağlamaktır.

Bugün sokakta gördüğümüz 5 insandan en az 4'ü kilo problemleri, cilt problemleri, saç bakımında yaşadıkları negatif duyguları bizlere aktarıyor.Herbalife insanların makro ve mikro besinler ile daha iyi beslenmeleri konusunda uzun vadeli planlar yapmalarını istiyor. Beslenme bilimi tamamen yeniden şekilleniyor, birçok insan GDO’lu gıdalar ile nasıl başa çıkacağı konusunda bilgi sahibi değil. Besinlerin daha sağlıklı ve daha mutlu bir ömür için; nasıl bizim amaçlarımıza hizmet edip etmeyeceği konusunda da herhangi bir fikri yok. Çünkü basında çıkan haberler toplumun kafasını o kadar karıştırmış ki bu kafa karışıklığı tam bir metal fırtınaya dönmüş gözüküyor. Ulaşılmaz gibi görülen hedefler aslında ulaşılabilir, sadece beslenme tablonuzda yapacağınız değişiklikler hayatınızı yeniden şekillendirilebilir.Rafine yağlar, hidrojene nebati yağ olarak bilinen margarin grubu bizi hiç olmadık yerlerde zor duruma düşürüyor.Neredeyse kullanılmadığı bir alan yok, bunun yanında basit karbonhidratlar hayatın her köşe başında çok kolay ulaşılır vaziyette, hazır yemek insanların üzgün yorgun bir güne başlamasını kolaylaştırıyor.Gerçekte olması gereken bütün toplumun bilinçlenmesi en tabandan en üst toplum katmanlarına yayılması bir ilke olarak kabul görmelidir.Bir insan üşüyorsa bunun altında yatan nedenleri araştırmak gerekiyor, en basit anlatımla üşüyünce sobayı ya da klimayı devreye almayın demiyoruz!Tam tersine aslında temelde ne oluyor bunun araştırılmasını istiyoruz.Çünkü insan beslenmesini tamamen kontrol altına aldığında bütün şikayetlerin küçük küçük birer hatıraya dönüştüğü görülecektir.

Beslenme temelinde besin eksiklikleri vücutta bir takım şikayetlerin oluşmasına kolaylaştırır.Her insanın sıradan bir gün geçirdiği düşünülürken bir gün içerisinde neler tüketip tüketilmediği yakından gözlemlendiği zaman; bağırsak,sindirim problemleri, midede ki yanmalar ya da saç dökülmesinin temelinde yatan beslenme bozukluklarına şahit olabilirsiniz.Diyet yaparken dengeli kilo vermek için hiç olmayacak şekilde kilo kontrolü sağlamak adını yapılan birçok hatalar insanların daha fazla kilo almasına neden olabilmektedir.Bu durumda beslenmeyi bir bütün olarak görmek ve hayatın akışında izlemek gerekiyor.İnsanın kendi kendisini takip etmesi çok kolay olsaydı bugün Avrupa Birliği Ülkelerinde Aktif Yaşam Kulüpleri kurulması için atağa geçilmezdi demek ki beslenme ile ilgili şikayetler sadece bizim ülkemize has bir konu değil ve konuya bir bütün olarak bakılması lazım.Buradan yola çıkarak vermek istediğimiz mesajlar var;



-Beslenme bilimi eskimiş ve literatüre girmiş bütün gelişmeleri takip etmeyi görev ve sorumlulukları olarak kabul eden Herbalife ile yeniden değişiyor.Bütün insanların beslenme sonucunda yaşadıkları olumsuzluklar; yetersiz diyet ya da fiziksel aktivitelerin insanlar tarafından bir külfet gibi görülmesi gibi olumsuzlukların tamamen ortadan kaldırılması gereken önümüzdeki engellerdir.

-Son 30 yılda gıda alanında yaşanan büyük erozyon bizleri daha fazla sahada olmaya, kontrollü bir şekilde insanların en başta kilolarını kontrol etmelerine yardım için daha fazla çalışmaları yapmamızı gerektiriyor.Her insan için yüksek antioksidan içeren E vitamini, beta-karoten gibi faydalı besinleri insanların hayatının merkez noktasına yerleştirmek gerekiyor. Sigara alkol gibi insan sağlığını ciddi derecede tehdit eden birçok faktör varken bir de beslenme ile yüzleşmek zorunda kalan milyonlarca insan var bu durumda her bir sokakta Aktif Yaşam Kulüpleri bulunmalı diye düşünüyoruz.

-Beslenme her bir insan için makro ve mikro besinlerin dengeli bir şekilde adaptasyonu ile organize edilmelidir. Her insan tek başına kilo kontrolü sağlamak konusunda başarılı sonuçlar elde edilemeyebilir.Bu durumda sosyal desteğin ve Herbalife yaşam koçluğunun devreye girmesi gerekiyor.Tabi bu kolay bir durum değil,insanların kendi hayatlarını, yeme-içme alışkanlıklarını, hareket kabiliyetlerinin yükseldiği aktif yaşam etkinliklerin sayıları,hatta sosyal olarak birebir yapılan motivasyon aktivitelerini görmezden gelemeyiz.Büyük bir özveri günün sonunda gülen mutlu insanlar olmalı yaşam felsefemiz haline geldi demek çabamızı açıklar diye düşünüyoruz.

-Çalışmalarımızı aktif yaşam ve beslenme üzerine kurguluyor.Buna uygun olarak her kişiye özel beslenme planı ile her geçen gün insanların gelişmelerine katkıda bulunuyoruz.Artık sistem daha kolay daha fazla insanın ulaşabilmesi için Herbalife ayrıcalıklı müşteri programı gibi çok fazla seçenek var sistem insanların daha mutlu ve daha iyi hissetmeleri için yeniden şekilleniyor.

-Eskiden teknolojik aletler neredeyse ay gezegenine gidilmesi kadar önem arz ediyordu.Oysa ki günümüzde bilgiye erişim için birkaç tık yeterli olabilir.Tabii bu konuda gelişen bir dezavantaj söz konusu; kilo kontrolü, beslenme ve vücut geliştirme gibi konularda sosyal medya ağları üzende Facebook, Twitter, Instagram gibi akışın çok hızlı olduğu mecralarda insanlara yanlış ya da eksik hatalı bilgi verilebiliyor.Bu bağlamda harekete geçmek için bireysel kontaklar geliştirdik, teknoloji bir yere kadar üstünlüğünü ilan etse de insan arası ilişkilerde yüz yüze olan iletişim kadar sağlıklı ve esnek bir iletişim şekli henüz icat edilmedi.

-Bütün zorluklara rağmen Herbalife beslenme bilimine çok güveniyor.Bizlerde insanların içindeki tutkuya ve inançla verdikleri mücadelelerine inanıyoruz.Bütün dünyada olduğu gibi sığ tartışmalardan uzak, kararlı bir şekilde ilerliyoruz.Artık günümüzde besinlerin besleyici özelliğini değil de ne kadar fiyatı olduğunu ya da erişilebilir olup olmadığı ile ilgili tartışmalar sürerken bizler bütünüyle; beslenme adına yeniden yapılması gerekenleri yineliyoruz.

-Beslenme felsefemiz insanların daha iyi, daha mutlu hissettikleri gıdaları keşfetmeleri üzerine kuruludur. Protein, karbonhidrat ve yağlar, vitamin ve mineraller gibi faydalı yiyeceklerin dolu olduğu sofralar olmalı diye düşünüyoruz.Konu bir o kadar da pratik ve sonuca odaklı bir hayat, su ile barışık etrafına enerji saçan insanlar istiyoruz ve ihtiyaçlarına yönelik beslenme konusunda çıktıkları bu yolda hedeflerinin olmasını ve gıda takviyeleri ile yapmak istedikleri ne varsa başarmalarını istiyoruz.

-Günümüzde diri bir vücuda sahip olmak istiyen bütün insanların kaliteli protein tüketmeleri gerekiyor.Yüksek başarı Makro besin gruplarını dikkate almayı gerektiriyor. Bu durumda vücut aldığı gıdalardan ürettiği hormon ve enzimleri en üst seviyede devreye alabiliyor.Kaslarınızın gelişmesi ve açlığa karşı vermiş olduğunuz mücadele protein sayesinde daha kuvvetli ve etkili oluyor.Günlük beslenme alışkanlıkları içerisinde kalori ihtiyaçlarınızı % 30 tutarında protein ile karşılamak zorunluluğu ve tamamen sağlıksız yağlardan ayrıştırılmış bir beslenme planı gerekiyor.

-Enerji kaynağı vücudu ayakta tutan kaliteli karbonhidratlar gerekiyor.Tıpkı 0'dan 100'e çok kısa sürede yükselen bir araç kadar dinamik olmanızı istiyoruz. Tam da burada kepekli yüksek lif içeren karbonhidratlardan bahsediyoruz.Bu durumda enerjinin yani kalori miktarının % 40 oranında karbonhidratlardan gelmesini istiyoruz.Ama hangi karbonhidratlar gibi bir yanılsama bütün insanlarda; ben hiçbir şey yemeyecek miyim korkusunu getiriyor olabilir. Merak etmeyin tekdüze bir beslenme planı olmayacak kişisel planlarınızı sizlere göre hazırlıyor olacağız.

-Sağlıklı kalmanın temel yapısı bütün besinlerden faydalanmayı gerektiriyor.Bitki biliminin bizlere hediyesi olan Fito besinler Herbalife sayesinde sizin hayatınızda da yerini alıyor.Bunun anlamı avantajlı duruma geçmek isteyen insanların meyvelerden ve sebzelerden daha fazla faydalanması yönündeki isteklerimize karşılık geliyor.

-İnsanlar genelde yağlı yiyeceklerin vücudu sıcak tutacağı gibi bir yanılsama içindedir. Oysa ki sabah kahvaltısında ciğer yiyen insanlar ya da mangalda sucuk yapan insanlar var. Peki neden halen hava soğuduğu zaman bu insanlarda üşümeye devam ediyor hiç düşündünüz mü? Demek ki bir yerlerde takılıyorlar oda besin zinciri içerisindeki sağlıklı yağları belki görmüyorlar. Belki de beslenme alışkanlıklarının değişmesi gerekiyor.

-Devasa gökdelenler inşa eden insanlara baktığınız zaman o büyük binaların çok ince hesaplar üzerinde kurulduğu görülür. İnsan vücudu da bir gökdelen kadar ince hesaplar üzerinde kurulu bir düzen esasına göre çalışıyor, bu durumda vitamin ve mineral değerleri yüksek gıdalar ile tanışmak gerekiyor.

-En önemli mesajımızı sona bırakmak istedik, insan hayatında suyun önemi yüzde 99 kadar yüksek bir yere sahiptir.Kalan yüzde birlik dilim ise insanın kendi değişimini takip etmesi ile tamamlanacak büyük bir başarı hikayesi.Her yolu deneyip kilo veremeyen insanların sıkı kontrol ve takip ihtiyaçları vardır.  Vücudunuzun yağlanmasını istemiyorsanız; Herbalife yaşam koçu desteği almanız gerekebilir.Bütün kimyasal reaksiyonlar su ile yapılıyor dediğimiz zaman birçok insan tebessüm ile bizim vücutlarımız nükleer enerji santrali mi ? gibi bir karşılık veriyor.Evet aslında hepimizin vücudu bir enerji santrali gibi çalışıyor.Elektriksel olarak hücreler arası sayısı tahmin edilmeyecek kadar etkileşim içerisinde bulunuyoruz ama bu faaliyetleri vücut rutin bir şekilde gerçekleştiriyor. Peki kendi enerjinizin farkında mısınız?

Lider Beslenme Herbalife Aktif Yaşam Koçu

Herbalife İstanbul,Herbalife Ankara,Herbalife İzmir,Herbalife Bursa,Herbalife Adana,Herbalife Konya,Herbalife Antalya,Herbalife Mersin,Herbalife Gaziantep,Herbalife Şanlıurfa,Herbalife Diyarbakır,Herbalife Kocaeli,Herbalife Hatay,Herbalife Manisa,Herbalife Samsun,Herbalife Kayseri,Herbalife Balıkesir,Herbalife Kahramanmaraş,Herbalife Van,Herbalife Aydın,Herbalife Denizli,Herbalife Sakarya,Herbalife Erzurum,Herbalife Muğla,Herbalife Mardin,Herbalife Trabzon,Herbalife Tekirdağ,Herbalife Eskişehir,Herbalife Malatya,Herbalife Ordu,Herbalife Afyonkarahisar,Herbalife Sivas,Herbalife Tokat,Herbalife Zonguldak,Herbalife Kütahya,Herbalife Adıyaman,Herbalife Çorum,Herbalife Elazığ,Herbalife Ağrı,Herbalife Yozgat,Herbalife Çanakkale,Herbalife Batman,Herbalife Osmaniye,Herbalife Isparta,Herbalife Giresun,Herbalife Şırnak,Herbalife Muş,Herbalife Edirne,Herbalife Aksaray,Herbalife Kastamonu,Herbalife Uşak,Herbalife Kırklareli,Herbalife Niğde,Herbalife Amasya,Herbalife Bitlis,Herbalife Düzce,Herbalife Rize,Herbalife Kars,Herbalife Siirt,Herbalife Kırıkkale,Herbalife Nevşehir,Herbalife Bolu,Herbalife Bingöl,Herbalife Burdur,Herbalife Hakkari,Herbalife Karaman,Herbalife Kırşehir,Herbalife Karabük,Herbalife Erzincan,Herbalife Bilecik,Herbalife Sinop,Herbalife Bartın,Herbalife Iğdır,Herbalife Yalova,Herbalife Çankırı,Herbalife Artvin,Herbalife Gümüşhane,Herbalife Kilis,Herbalife Ardahan,Herbalife Tunceli,Herbalife Bayburt. HERBALİFE HER YERDE SEN NEREDESİN.