liderbeslenme-herbalife-resmi-üyesi
Herbalife_blog
HERBALİFE İLE YENİDEN AKTİF OLMANIN YOLLARINI ÖĞRENİN
kadınlar_basketbol_ligi_herbalife_liderbeslenme
Herbalife Hakkında Merak Edilenler
www.liderbeslenme.com-cay-herbalife
herbalife_shake_liderbeslenme_05314079994
herbalife-ürünleri
Herbalife İle Nasıl Kilo Alınır?
herbalife-nasil-uye-olurum-liderbeslenme.com

HERBALİFE İLE NASIL KİLO ALINIR?

Bugün 4 Kasım 2018 Pazar;günü sonlandırmak üzereyiz diyet denilince ilk akla gelen ve gözlerde canlanan kilolu insanlar oluyor ancak bu günün konusu sayıları günden güne artan kilo almak isteyen insanlar. Türkiye'nin farklı şehirlerinde yaşayan Ağrı ,Hatay ,İstanbul, Antalya ,Urfa, Konya, Bursa ,Diyarbakır,Manisa ve Trabzon olmak üzere kilo almak isteyen danışanlarımızın Herbalife ile kilo almak ve diledikleri gibi özgürce kıyafetleri giyebilmek ve sağlıklı bir şekilde kilo almanın tiyolarını bizden istediler. Gördüğünüz gibi zayıflık sadece sizin probleminiz değil bölgesel olarak her ne kadar her yörenin beslenme farklılıkları olsa bile yaşanılan ortak sıkıntılar sebebiyle farklı farklı şehirlerde yaşayan insanlar “Nasıl kilo alabilirim?” sorusuna yanıt arıyorlar. Elbette şehirler farklı olsa bile İnsanların farklı farklı nedenler ile zayıflık problemleri yaşadıklarını gözlemlemekteyiz.Bugün konu başlığı olarak genel bir cevap yazısı yazmayı uygun bulduk yazımızın konusu Herbalife ile nasıl kilo alınır?İnsanlar neden kilo alamıyor sebeplerini irdeleyeceğiz. Herbalife ile kilo alınabilir mi ? sorusuna yanıt arayacağız .Herbalife ile kilo almak için hangi ürünleri kullanmalılar sorusunu yanıtlayacağız. Herbalife ile kilo almak ne kadar bir zaman sürüyor?,Herbalife ile kilo almak için hangi Herbalife ürünlerinin nasıl kullanılması gerekir sorularına yanıt vereceğiz .Tabii ki en çok merak edilen konulardan birisi Herbalife ile kilo aldıktan sonra tekrar zayıflarmıyım?Bu ana başlıklar altında deneyim ve Herbalife  ile sonuç almış kullanıcı deneyimini paylaşacağız.

Neden Kilo Alamıyorum?

Sebebler:

- Beslenme başlı başına özen gösterilmesi gereken bir konudur insanların 1 gün boyunca yiyip içtiği gıdaların günlük ihtiyacı karşılayacak yeterlilikte olmaması sonucunda zayıf kalmak kaçınılmaz bir son oluyor.

- Sindirim sistemi problemleri yani Mide, kalın bağırsak, ince bağırsak gibi beslenmenin merkezinde rol oynayan sindirim sistemi uzuvlarımız bu konuda kilit role sahiptir vücudun bu bölgelerinde yaşanacak rahatsızlıklar başlıca zayıflık nedeni olarak görülebilir.

- Kadın ya da erkek fark etmeksizin yaşanan tiroid kaynaklı hormonal bozukluklar.

- Biz farkında olmasak da işimize çok fazla önem atfediyor olabiliriz ve yoğun çalışma ortamı psikolojik rahatsızlıklar halini alıp zayıflık nedeni olabiliyor.

 - Sigara,alkol ve çeşitli kötü alışkanlıklar hatta kimi zaman kullanılan bir takım ilaçlar zayıflık için önemli bir sebep olarak karşımıza çıkabilmektedir.

- Bazen de rahatsızlıklardan ziyade düzensiz beslenme alışkanlıkları öğün atlama gibi durumlarda sık sık zayıflık sebebi olabilmektedir.

Herbalife ile Kilo Alabilirmiyim?


Zayıflık sebebiniz ne olursa olsun Herbalife yukarı kilo kontrol setleri ile kilo almaya başlamak için karar vermeniz yeterlidir.Herbalife ile kilo kontrol yöntemlerini öğrenmek eğlencelidir ve sonuç almak insanların yüzünü güldürür.Düşünsenize 1.80 boy ve 53 kilo ağırlığa sahip bir insanın; ne kolayca tercih edebileceği kıyafetler vardır ne de sağlıklı bir şekilde yaşamaya olanak tanıyan kondisyon ve dayanıklılık gücü.Bunlar çok önemli konular öyle bir anda bir kaç küçük adımla zayıflıktan kurtulmayı umuyorsanız kesinlikle doğru zaman ve doğru yerdesiniz sizin için zayıflık problemleri aşılamayacak konular değildir.Önemli olan bir karar vermek Herbalife yukarı kilo kontrol setleri adım adım kilo alabilmeniz, sağlıklı sonuçları elde etmeniz için özenle bir araya getirilmiş kilo kontrol setleridir zayıflık sizin için kader değildir.Düzenli ürün kullanımı,sağlıklı bir beslenme planı kaliteli karbonhidratlar,protein,dengeli yağ ve yeterli su alımı ile alacağınız sonuçlar sizi bile şaşırtacak derece de olacaktır.

Her kilo problemi yaşayan insanı aynı kriterler içerisinde görmüyoruz her bir kişiye özel ayrı ayrı farklılıklar gösteren sebeplere dayalı zayıflık yaşayan insanları farklı farklı Herbalife beslenme planları ve farklı Herbalife ürün tavsiyelerin de bulunabilmekteyiz. Bu nedenle herhangi bir Herbalife beslenme ve kilo kontrolü seti ile kilo almak istiyorsanız. Lütfen ücretsiz danışmanlık alarak yolunuza devam ediniz.Herbalife ile kilo almak isteyen bir çok insanı ayrı ayrı dinleyerek kendilerine kilo alma konusunda yardımcı olduk ve yardımcı olmaya devam ediyoruz.

 Kilo Almak İçin Hangi Herbalife Ürünlerini Almamlıyım?

Hızlıca sonuç alabilmek istiyorsanız Herbalife Formül 1 Besleyici Shake,  Herbalife Formül 1 Sport, Herbalife RebuildStrength, Herbalife Protein Barları, Herbalife Herbalifeline Max özel gıda takviyesi, Herbalife Extra-Cal Herbalife Kadınlar ve Erkekler için özel üretilen Vitamin Mineral Kompleksi, Herbalife Herbal Aloe İçecek gibi ürünlerimizden size özel tasarlayacağımız kombinasyonlar ile kilo alabilirsiniz.

Herbalife ile Ne Kadar Sürede Kilo Alabilirim?

Herbalife ile kilo almak isteyen insanların en çok merak ettiği konulardan bir tanesi de Herbalife ürünleri ile ne kadar sürede kaç kilo alabilirim konusu dur mevcut boy ve kilonuza göre metabolizma hızınız sizin sorunuzun yanıtını verecektir.Kimi insan 1 ayda 3 kilo kimi insan 5 kilo sonuç alabilmektedir.Bunlar tamamen fikir edinilmesi için verilen örnekler olup her insanda aynı sonuçların oluşacağı kanısına varmayınız uygulanan beslenme programına ve tüketilen ürün gruplarına göre farklı sonuçlar elde edilebilmektedir.Zaman içerisinde iletişimde kalarak kilo almak için nasıl pratik yöntemler geliştiribileceği konusunda destek alabilirsiniz.Örneğin İzmir’de yaşayan ekip arkadaşımız Celil Bey kendisine tavsiye edilen Herbalife ürünleri sayesinde 3 ay gibi bir zaman sürecinde dengeli beslenme ve yeteri miktarda egzersiz ile sağlıklı sonuca ulaşarak yüzümüzü güldürdü.

Kilo Almak İçin Herbalife Ürünlerini Nasıl Kullanmalıyım?

Herbalife Ürünleriniz sizlere teslim edildikten sonra satış sonrası desteğimiz devam etmektedir.Herbalife ürünlerinizi nasıl kullanacağınız konusunda her an iletişimde olmanız yeterli olacaktır. Her kullanıcı için ayrı ayrı kişiselleştirilmiş beslenme planları oluşturabilmek mümkün olacağından; her bir kadın veya erkek kullanıcı için ayrı ayrı beslenme planları ve farklı ürün grupları tavsiye edilebilmektedir.Bu nedenle Herbalife ürünlerini danışmanlık almadan ve kendi başınıza  kullanmanız sonuç getirmeyecektir.Kilo almak için Herbalife’yi tercih eden tüm insanlara; bir gün de kişinin özelleştirilmiş planında yer verileceği şekilde Herbalife ürün kullanımı tavsiye edilmektedir.Lütfen kişiselleştirilmiş planlarınıza uyunuz.Daha fazlası için 05314079994 numaralı hattımızdan bilgi talep ediniz.

Herbalife İle Kilo Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Herbalife ile kilo almak için ilave tedbirler alabilirsiniz sağlıklı kilonuza kavuşmak için yeterli uyku kesinlikle tavsiyemizdir.Yetişkin bireylerde 7-8 saat uyku yeterli olacaktır.Bunu yaparken Biolojik saat dikkate alınmalı uyku  düzeni bozulmadan yapılmalıdır. Spor desteği önemlidir kendinizi zorlamadan düzenli bir şekilde günlük alışkanlık haline getirilen 20 dakika ile başlangıç seviyesinde düşük egzersiz çalışmaları kilo almak için yapılabilecek basitçe açık hava yürüyüşleri hafif antrenmanlar halinde yavaş yavaş seviye arttırarak haftada belli günlere yayılarak birbirinden farklı yapılacak aktiviteler hem sıkıcı olmayacak hem de bedenen daha zinde olmanıza fayda sağlayacaktır.


Spor yapamayanlar için ayrıca özel devasa Spor komplekslerine gitmelerini gerek yoktur alınacak küçük önlemler ile evinizden çıkmadan evde yapılabilecek basit egzersiz programları ile evde bile spor yaparak istediğiniz sonuçları alabilirsiniz.Sırf kilo alabilmek adına yüksek kalorili aşırı yağlı,aşırı şekerli yiyecekleri tüketmenizi önermiyoruz istediğiniz sonuca kavuşmanız için başta da belirttiğimiz gibi dengeli Protein,karbonhidrat Vitamin Mineral kombinasyonu elde edebilmek amacıyla sağlıksız yiyecekleri sırf kalorisi için tercih etmeyerek sağlıklı kilo alabilirsiniz.

Herbalife ile Kilo Aldıktan Sonra Tekrar Zayıflarmıyım?

Gelelim en önemli konuya nasıl kilo kontrolü sağlamayı öğrendiniz ise aldığınız kiloları tekrar kaybetmemek için yapmanız gereken pratik yöntemleri ;sonuç sonrası kilo koruma programı ile sağlıklı kilonuzda kalmanız için gereken desteği sağlamaktayız.Bu nedenledir ki Herbalife müşterilerine güven veren satış sonrası müşteri desteği sayesinde tam 20 yıldır Herbalife Danışmanları aracılığı ile Türkiye'de binlerce kullanıcıya hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Yeni Herbalife Kilo Aşağı Advanced Set
Yeni Herbalife Kilo Aşağı Advanced Set beslenme seti ürün tanıtımı....
HERBALİFE ÜYELİK NASIL AÇILIR ?
Herbalife üyelik hakkında merak edilen konular.Herbalife üyeliğini merak eden bütün insanlar farklı konularda merak ettikleri Herbalife avantajları ,H...
Leave a comment
Note: HTML is not translated!
Herbalife Kilo Kontrol Setleri 
KAPIDA    ÖDEME  KOLAYLIĞI

 

Sizin için Seçtiklerimiz

Herbalife Formül 1 Besleyici Shake Karışımı

Herbalife Formül 1 Besleyici Shake Karışımı

HERBALİFE FORMÜL 1 BESLEYİCİ SHAKE KARIŞIMI-05314079994Herbalife Formül 1 Besleyici Shake Karışımı&n..

Herbalife Herbal Aloe Konsantre İçecek

Herbalife Herbal Aloe Konsantre İçecek

HERBALİFE HERBAL ALOE KONTSANTRE İÇECEK-05314079994Herbalife Herbal Aloe Konsantre İçecekHerbal Aloe..

Herbalife Bitkisel Konsantre Çay 50 gr

Herbalife Bitkisel Konsantre Çay 50 gr

HERBALİFE BİTKİSEL KONSATRE ÇAY 50 gr-05314079994 Herbalife Bitkisel Konsantre Çay 50 gr Herb..

Herbalife Thermo Complete

Herbalife Thermo Complete

Herbalife Thermo Complete Tablet-05314079994Herbalife Thermo CompleteHerbalife Thermo Complete Ürüne..

Herbalife Heartwell

Herbalife Heartwell

HERBALİFE HEARTWELL-05314079994Ürüne Genel BakışHerbalife Heartwell ana bileşen olarak OatWell™ yula..

Herbalife Bitkisel Konsantre Çay 100 gr

Herbalife Bitkisel Konsantre Çay 100 gr

Herbalife Bitkisel Konsantre Çay 100 gr-05314079994Herbalife Bitkisel Konsantre Klasik Çay 100 grHer..

Herbalife Formül 2 Vitamin ve Mineral Kompleks Kadınlar İçin 60 tablet

Herbalife Formül 2 Vitamin ve Mineral Kompleks Kadınlar İçin 60 tablet

Herbalife Formül 2 Vitamin ve Mineral Kompleks Kadınlar İçin 60 tablet-05314079994Herbalife Formül 2..

Herbalife Mini Üye Paketi

Herbalife Mini Üye Paketi

Herbalife Mini Üye Paketi-05314079994Bu paket, bir Herbalife Üyesi olmanız ve indirimli alışver..

Sizin için Seçtiklerimiz

Herbalife Kilo Aşağı Weight Loss Challenge Seti

Herbalife Kilo Aşağı Weight Loss Challenge Seti

Herbalife Kilo Aşağı Weight Loss Challenge Seti-05314079994  Herbalife Kilo Aşağı Weight L..

Herbalife Kilo Aşağı Ultimate Set

Herbalife Kilo Aşağı Ultimate Set

Herbalife Kilo Aşağı Ultimate Set-05314079994Herbalife Kilo Aşağı Ultimate Set Ürüne Genel BakışH..

Herbalife Kilo Aşağı Quickstart Seti

Herbalife Kilo Aşağı Quickstart Seti

Herbalife Kilo Aşağı Quickstart Seti-05314079994Herbalife Kilo Aşağı Quickstart SetiÜrüne Genel Bakı..

Herbalife Kilo Aşağı Advanced Set

Herbalife Kilo Aşağı Advanced Set

Herbalife Kilo Aşağı Advanced Set-05314079994 Herbalife Kilo Aşağı Advanced Set Ürüne Gene..

Yeni Herbalife Kadınlar İçin Form Paketi -Süper Kahvaltı

Yeni Herbalife Kadınlar İçin Form Paketi -Süper Kahvaltı

Yeni Herbalife Kadınlar İçin Form Paketi -Süper Kahvaltı-0531407999421 Günlük Yeni Herbalife Kadınl..

Yeni Herbalife Erkekler İçin Form Paketi -Hiper Kahvaltı

Yeni Herbalife Erkekler İçin Form Paketi -Hiper Kahvaltı

Yeni Herbalife Erkekler İçin Form Paketi -Hiper Kahvaltı-0531407999421 Günlük Yeni Herbalife Erkekl..

Yeni Herbalife Fit Class Beslenme Seti

Yeni Herbalife Fit Class Beslenme Seti

Yeni Herbalife Fit Class Beslenme Seti-05314079994Herbalife Formül 1 Shake + Herbalife Formül 1 Spor..

Yeni Herbalife Next Start Başlangıç Seti

Yeni Herbalife Next Start Başlangıç Seti

Yeni Herbalife Next Start Başlangıç Seti-05314079994Yeni Herbalife Next Start Başlangıç Seti, en po..

Sizin için Seçtiklerimiz

Herbalife Yukarı Kilo Kontrol Kilo Alma Mix Set

Herbalife Yukarı Kilo Kontrol Kilo Alma Mix Set

Herbalife Yukarı Kilo Kontrol Kilo Alma Mix Set-05314079994Ağırlık Kazanmak için Herbalife Mix Set n..

Herbalife Yukarı Kilo Kontrol Kilo Alma Platinum Set

Herbalife Yukarı Kilo Kontrol Kilo Alma Platinum Set

Herbalife Yukarı Kilo Kontrol Kilo Alma Platinum Set-05314079994Ağırlık Kazanmak için Herbalife Plat..

Herbalife Yukarı Kilo Kontrol Kilo Alma Bonus Set

Herbalife Yukarı Kilo Kontrol Kilo Alma Bonus Set

Herbalife Yukarı Kilo Kontrol Kilo Alma Bonus Set-05314079994Ağırlık Kazanmak için Herbalife Bonus ..

Herbalife Yukarı Kilo Kontrol Kilo Alma Uni Set

Herbalife Yukarı Kilo Kontrol Kilo Alma Uni Set

Herbalife Yukarı Kilo Kontrol Kilo Alma Uni Set-05314079994Ağırlık Kazanmak için Herbalife Uni Set n..

Sizin için Seçtiklerimiz

Herbalife CR7 Drive

Herbalife CR7 Drive

Herbalife CR7 Drive İleri Hidrasyon -Meyveli-05314079994HERBALİFE CR7 DRİVE ÜRÜNE GENEL BAKIŞH..

Herbalife Formül 1 Sport H24 Vanilyalı

Herbalife Formül 1 Sport H24 Vanilyalı

Herbalife Formül 1 Sport H24 Vanilyalı-05314079994Herbalife Formül 1 Sport H24 Vanilyalı 524 gr ..

Herbalife H24 Prolong

Herbalife H24 Prolong

HERBALİFE H24 PROLONG-05314079994 Herbalife H24 Prolong-Enerjini uzat Herbalife H24..

Herbalife H24 Rebuild Endurance

Herbalife H24 Rebuild Endurance

Herbalife H24 Rebuild Endurance Dayanıklılık-05314079994Herbalife H24 Rebuild Endurance Dayanıklılık..

Herbalife H24 Rebuild Strength

Herbalife H24 Rebuild Strength

Herbalife H24 Rebuild Strength-05314079994Herbalife H24 Rebuild Strength-Gücü Yerine Koy ..

Herbalife Herbalifeline Max

Herbalife Herbalifeline Max

Herbalife Herbalifeline Max-05314079994Herbalife Herbalifeline Max Omega Ürüne Genel BakışHerbalife ..

Herbalife H24 Siyah Suluk 750ml

Herbalife H24 Siyah Suluk 750ml

Herbalife H24 Siyah Suluk 750ml-05314079994Herbalife şık ve kullanışlı tasarımları ile size farklı h..

Herbalife H24 Süper Shaker

Herbalife H24 Süper Shaker

Herbalife H24 Süper Shaker-05314079994Kullanışlı ürünler Herbalife rahatlığı,Herbalife H24 Süper Sh..

HERBALİFE YAZILARI

VÜCUTTAKİ ENERJİNİN KAYNAĞINA HERBALİFE YOLCULUĞU

 

Diyet fenomenlerinin karbonhidrat ile arası pek yoktur özellikle kendilerini her şeyden münezzeh sayıyorlar. Sonrada sana mesaj vermek için boy boy fotoğraflarını sosyal medyada paylaşıyorlar. İnsanlara karbonhidrat yemeyin diyorlar bir yere kadar doğru ama bir de bakıyorsun gece geç saatlerde kebapçıdan çıkmış paparazzilerden kaçıyor. İnsanlara diyet konusunda emirler yağdırmak ne kadar mantıklıdır bilemiyorum. Vücudun gerçek yakıta ihtiyaç duyduğu zamanlar olur, kimi zaman metabolizmanın işlemesi yavaşlar işte bu durumlarda durup beklemek yerine yeniden harekete geçmek ve yağların yakılması için gereken tedbirleri almak gerekiyor. Her ne kadar bazı diyet fenomenleri sıfır karbonhidrat dese de aslında yağların yakılabilmesi için karbonhidratlara da ihtiyaç vardır. Vücut her demde doğru yakıt aldığı zaman daha iyi performans gösterir. Siz desteklemedik’çe  aksayan, hatta yavaşlayan bir role tekrar dönebilir her şey sizin elinizde olmalı.

 

YORULMADAN KİLO VERMEK

 

İşlenmiş unlu mamülleri çok tüketen biri iseniz kilo kaybı için biraz yorulmanız gerekiyor. Yorulmadan kilo vermek bu işin mantalitesine ters olurdu. Karbonhidratlar bütün diyetisyenler tarafından dışlanıyormuş gibi bir algı var. Altında yatan asıl sebep; aslında kepekten arınmış yani lif'ten yoksunlaştırılmış oldukları için kötü çocuk ilan edilmişlerdir. Fakat makarna ve beyaz ekmekten daha kaliteli karbonhidrat kaynakları da bulunmaktadır.Burada dikkat edilmesi gereken şey işlenmiş gerçek içeriğinden başka bir kimliğe bürünmüş ürünlerin tüketilmemesi gerekliliğidir dengeli bir diyet için faydalı gıdalara doğru yönelmek gerekiyor.

 

Karbonhidratların beynin glikojen kaynağı olduğu ve hatta kan hücrelerinin enerji deposu sayıldığı bilinirken katı bir Karbonhidrat diyeti halsizliğe ve yorgunluğa neden olabilir.Tamamen sağlıklı lif içeren meyvelerden ve sebzelerden uzaklaşmak hayatın genel döngüsüne ters ve alternatifleri elinizin tersiyle itmiş olmak bir şeyleri değiştirmenize yardımcı olmaz. Burada dikkat edilmesi gereken şıralı ürünlerin ve yüksek oranda şeker veya makarna gibi bisküvi, cips gibi ürünlerin tüketimini kısıtlamak gerekiyor. Diğer yanda sizi bekleyen daha sağlıklı ve daha güvenilir karbonhidrat kaynakları vücudun enerji alternatifleri olarak size hizmet edebilir.

 

Şekerin tarihi yeri ne kadar eski bir masal olmasa da insanlık halen bir tehlikede ve halen beslenme otoritelerinin gündeminde yer almaya devam ediyor. Oradan yola çıkarak beyaz şekerin ve şeker eklenmiş gıdaların doğal yollardan elde edilen meyve ve sebzelere doğru evrilmesi gerekiyor.Burada inanç çok önemli sadece niteliksiz enerjiden nitelikli enerjiye geçme bilincini yakalamanız gerekiyor.Realite bir bakış açısı her halükarda kilo vermek isteyen insanlar tatlı kaçamaklar yerine sağlıklı bir meyve yemeyi tercih edebilir 1 adet elmanın içerdiği lif ,vitamin ve karbonhidrat oranı ile asla boyun ölçüşemeyecek olan masum gözüken tatlı kaçamakları sizi yormadan tercihinizi sağlıklı karbonhidratlar ile değiştirin.

 

DEĞİŞTİR HAYATINI HERBALİFE

Aslında bu bir sülük gibi içimize yapışıp kalan kötü beslenme alışkanlıklarını değiştirmek demek anlamına geliyor.Normalin üzerinde bir performans ve irade yapısına sahip olmak anlamına gelen güçlü adımları atmanız için bir engel yok. Habire kaçak yapan birilerine; sen bugün kaç poğaça yedin demek biraz mantıksız olurdu. Ama tükettiği gıdaların yeterince lif içermediğini ve açlık hissinin bu gıdaları tüketmeye devam ettiği müddetçe devam edeceği ve içerideki canavarı beslemeye kimsenin gücünün yetmeyeceğini ona birilerinin anlatması gerekiyordu. Bu da aynen kan şekerinin de  ani düşüş yaşaması ve hızlı yükselmesi gibi hızlı olmalı. Bir farkındalık yaratmak istiyorsak çevremizdeki insanları içi boş teneke gibi öten karbonhidratlı yiyecekler ile sağlıklı lif içeren doğal sebze ve meyvelerin farkını göstermek olacaktır. Sindirim sisteminde daha uzun zaman zarfında tüketilen ve kana karışan gıdalar hayat kalitenizi arttırmak için size hizmet verebilir. Her gün bir yeni bilgi ile yolunuzu devam edebilirsiniz. Örneğin makarnadan uzaklaşmak çok kolay olmuyor ise yerine bol sebzeli ve tahıllı bir makarna ile devam edebilirsiniz. Her şeyin bir alternatifi olduğunu unutmayın mercimek, fasulye, nohut gibi yiyeceklerde karbonhidrat içerir. Ama bu yapı proteinden uzak olmadığından ve lif içerdiğinden kesinlikle bir tabak makarnadan daha sağlıklıdır. Örneğin diyet rafında satılan bütün yiyecekler belki sizi amacınıza ulaştıramaz bunun nedeni sıfır şeker denilen diyet bisküvilerin de bile şeker bulunmasıdır.

FAZLA KİLOLARDAN KURTULMAK İÇİN

İnsan kendisiyle baş başa kaldığı zaman ya da şöyle toparlayalım kendisi ile yüzleştiği zaman durum biraz daha gerçekçi oluyor.Aynaya her bakışınız da krem rengi bir pantolonu giymek için cesaret gerekir diye mi düşünüyorsunuz? O yüzden mi hep siyah pantolonları tercih ediyorsunuz malum siyah fazlalıkları kapatıyor gibi gözüküyor ama aslında bedensel olarak basenlerinizin olduğundan büyük gözüktüğünü ya da göbeğinizi görüntüsünden hoşlanmıyor olabilirsiniz. Bu gayet normal bir durum çevrenizdeki insanlar standart ölçülere mi sahip? Siz de standart ölçülere kavuşabilirsiniz. Şöyle ki belki ilaç kullandınız,suyu az içtiniz, yeterince uyumadınız ve ölçülerinizin olduğundan daha geniş ebatlara çıkmasına sebep olan bir buhran mı yaşadınız? Yaşadıklarınız her ne olursa olsun kilo almak ta kilo vermekte hayatın içinde olan şeylerdir.Mühim olan vücudun verdiği sinyalleri zamanında algılayabilmek ve fazla kilolardan kurtulmak için ne gerekiyorsa fedakarlık etmek, kendinizi memnun edecek daha sağlıklı bir görüntü çizmek için size yardımcı olabiliriz.

REFLEKS GÖSTERİN KARŞI ATAK ZAMANI!

Dengeli beslenme planları her zaman işe yarar.Programsız çalışmak boş bir havuzun içinde yüzmeye çalışmak kadar zor bir iştir.Bu sebeple Herbalife kilo yönetimi programları gibi akıllı beslenmenin gerekliliklerini sahiplenmeliyiz.Beslenme açısından egzersizi bir zorunluluk olarak görmek yerine hayatın tadı olarak yeni bir başlangıç için hazır olun.

-İnsan ne yaparsa yapsın yaptığı her neyse saygı duymalıdır ve sahiplenmelidir.Dengeli bir diyet söz konusu olduğu zaman tereddüt etmeden bir öğün sağlıklı yemek hazırlamaya vaktiniz yoksa bir bardak formül 1 Shake tüketebilirsiniz.Diyelim gece atıştırmalıkları sizi renkli neon ışıkları gibi üzerinemi çekiyor korkmayın bir bardak Herbalife Shake intens krizlerinin önüne geçebilir.Mühim olan dengeli atıştırmalıklar ortaya koyabilmek ve bunu düzenli olarak takip edebilmek.

-Gereksiz kaygıları ortadan kaldırmak fazlalıklardan kurtulmanın anahtarıdır.Peki kaygısız olmak için ne yapmamız lazım? Tabi ki spor.Evet farkındaysanız önce dengeli bir öğün dedim, ikinci adımda spor tavsiye ediyorum. Bazı insanlar günde belki 4 saat spor yapıyor ama 1 gram olsun kilosunu kontrol edemiyor. Bunun nedeni birinci adımda sahaya 2-0 yenik olarak çıkması olabilir mi? Önce gereken beslenme adımlarını atmalıyız.Ondan sonra spora yönelmeliyiz. İşte o zaman beğendiğiniz bir ölçüye kavuşabilirsiniz.

KİLO YÖNETİMİNDE PLANLARA SADAKAT BAŞARI GETİRİR

Yapmak mı istiyorsunuz? Yoksa gerçekten bir hayalin peşinden mi koşuyorsunuz? Evet hayalinin peşinden koşanlar er ya da geç yapıyorlar demektir.Sizde yapabilirsiniz, kilo yönetiminde planlara sadakat başarı getirir.Bu su götürmez bir gerçekliktir,ah bu sabırsızlık daha 2 gün olmadan sizi kanepenin üzerine uykuya mı davet ediyor?İnanmayın ve kendinizle barışık olun!! Merak etmeyin spor ve dengeli beslenme planın önemli parçaları, gerisi zaten hayatın en eğlenceli yönü.Belki her gün aynı istikamette yürümekten ya da koşmaktan sıkılabilirsiniz ama tabanı rahat bir ayakkabı ile enerjiyi yükseltmek mümkün. Burada kasıt ben Herbalife kullanırken yemek yemeyecek miyim gibi kaygılar sizi yerinizde saymaya davet eder.Ama önerilerimizi dikkate alır ve beslenme planlarına sadık kalırsanız yoğun bir günün ardından çocuklarla eğlenceye vakitte bulabilirsiniz.Ertesi gün için enerjiyi burada bulmanız yüksek olasılıkla hayal değil, gerçek olur o zaman.

KİLO KAYBETMEK İÇİN DEĞİŞKENLERİ KEŞFETMEK

Hem zaten bazı mitler yıkılalı çok oldu.Sırf lisede beden eğitimi öğretmeniniz sabahları yumurta yemenizi önerdi diye;sabahları sadece birkaç pişmiş yumurta ile bel hizası ölçünüz'ün düşeceğini tek bir kaynağa bağlamak bizce doğru olmaz.Kilo kaybetmek için kilo almaya neden olan değişkenleri keşif etmelisiniz. Tamam şimdi sabahları birkaç yumurta yemek sizin açınızdan doğru gibi gelebilir ama gün içinde tükettiğiniz yiyecekler sizin kilo yönetimi programınıza ne kadar hizmet ediyorlar? Biraz da bunu düşünmeniz gerekiyor. Örneğin öğleye doğru acıktınız ve kendinizi atıştırmalık reyonunun önünde buldunuz.Bu hep pişmanlıkların ve kendini yargılamanın önünü açan ve iyileştirilmesi gereken bir davranıştır. Bunu yapmak zorunda değilsiniz, dengenizi bozmanıza da gerek yok.Bir kase bezelye atıştırmalık reyonundan daha fazla yardımcı olabilir.Burada mühim olan mükemmeliyetçilik yerine doğruları kabullenmek ve her zaman dengeyi yakalamak için biraz sabırlı olmak, daha uzlaşı gösteren bir davranış olabilir.Hayatın akışını bütünüyle kontrol edemezsiniz ama kilonuzu kontrol etmek tamamen sizin elinizde olabilir.

BİR KEZ YAPTIN MI HER ZAMAN YAPABİLİRSİN

 

Bir insan için en zor olan birinci adımı atmaktır bir adım attıktan sonra gerisi zaten geliyor. Kilo problemi olan insanların beslenme yetersizliği her zaman kötüye doğru gitmesini kolaylaştıran faktörlerin ortadan kaldırılması ile iyiye ve güzele doğru yol alması ;bir küçük adam ile başlıyor kilo yönetimini basite indirgemek başarısızlığa yol açar. Kararlılık ve mücadeleye devam etmek ardından 3-5 kilo sonuç almak demek mükemmeldir. Bir defa mükemmeli başarmışsan artık hep yapabilirsin her şey insanın ruhi haliyetin de yatıyor. Ruhen iyi isen hep daha iyisini yapabilirsin. Ama bunu sağlamanın yolu Herbalife gibi senin tarzını destekleyen güçlü ürünler ile mükemmelliği yakalayabilirsin. Vücudunun en iyisi için mücadeleye devam etmelisin.

 

KARARLI ADIMLAR BAŞARI GETİRİR


Herbalife Nutrition her zaman kararlı kadınlar başarı getirir mantığı ile hareket etmenizi tavsiye ediyor. Bilinçli beslenme sürdürülmesi gereken ve hayatın akışına, senin tabiatına en uygun yol olacağı fikrine sahibiz. Mesaimiz zaman kavramına bağlı olmadığı için İnsanların sağlıklı beslenmesi için önem taşıyan noktaları bıkmadan usanmadan buradan ilan etmeye devam edeceğiz. Beslenme açısından 1 öğün yemek size ne verebilir bunu tamamen tercihler belirliyor sağlıksız öğünler insanın bütün enerjisini sömürüyor.Lider beslenme olarak çok iyi biliyoruz ki insanımızın hayatında Beslenme en büyük öneme sahip gelişmedir.  Sabah yataktan kalkan bütün insanlar akşam günü sonlandırdığı ana kadar bir şeyler yiyor ve içiyor.Sonuçta sahip olduğunuz bedeni taşımanın bir bedeli olacaktır. Bu bedeli ödemeye hazır mısınız? Ben hazırım diyebilen bütün insanlara tekrar söylüyoruz kararlı adımlar başarı getirir. Odak nokta seninle başlıyor hadi o zaman harekete geç!! Er ya da geç her doğan güneş senin için ve sen istersen, en iyisini yapmalı ve hayatının alışıldık bir parçası olarak beslenmeyi önemsemen gerekiyor.

 

DOĞRU BESLENME LİDER BESLENME


Herbalife hayat felsefesine göre kimse meşgul olduğu meslekle yada doğup büyüdüğü şehir ile ön plana çıkmamaktadır. Herbalife Hayat felsefesine göre herkes mutlu olmayı daha sağlıklı bir bedene kavuşmayı hak ediyor. E o zaman ne yapmalı? Tabii ki doğru beslenmeli ve o yüzden sloganımız doğru beslenme Lider beslenme çünkü; hiç kimse Lider doğmadı ama herkes bir lider adayıdır o zaman siz de kendi dünyanızın lideri olabilirsiniz. Daha sağlıklı daha mutlu bir dünya için kendi hayatınıza yön verebilirsiniz. Doğru beslenmek için bu kısa pratik adımları uygulamak bile size neler getirecek neler.


  • Kötü yağlar sınıfında bulunan katı yağların ve bunlarla üretilmiş ürünlerin tüketimini kısıtlamanız demek; sizin sağlık için yaptığınız küçük yatırımın büyük ödülü olacak.

 

  • Herbalife Heartwell gibi lif kaynağı yiyecekler ile kendinizi rahatlatın. Lifli yiyecekler insanın en yüksek iradede olacağı aktif , enerjik olmasını tetikleyen hormonların salgılanmasını kolaylaştırıyor.

 

  • Bazıları Herbalife çay için vücudun çöpçüsü diyor bütün kötü atıkları temizlemesi ile meşhur bir çay tadın istiyorum.

 

  • Sağlıksız hazır gıdalardan ve Çin tuzu ile güzelleme yapılmış bütün renkli yiyeceklerden uzak durun. Hayatınızda çok tuzlu ve çok tatlı şeker kombinasyonlarından kaçınmanız vücutta negatif enerji birikimi yapmanızı engeller.

MUTLULUK ANKETLERİ NEDEN GERİLİYOR

Türkiye'de mutluluk anketi yapan alanında uzman firmaların detaylandırılmış çalışmalarına zaman zaman göz attığımız verileri irdelediğimiz de; memnuniyet ve mutluluk konusu açıldığı zaman Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa,Diyarbakır,Mersin,Bayburt,Karaman ve dahası küçük'ten büyüğe bütün illerimizde maalesef sınıfta kalmış durumdayız.İnsanın mutluluk ile bağlarını koparan ne maddi olumsuzluklar ne de ekranlarda ki sürüp giden kavgalar.İnsanlar daha çok beslenme şekli ile kendi kendisine ket vurmaktalar bunun en bariz örneği mantar gibi bütün şehirlerde organize olmuş açık ya da kapalı alanlarda hizmet verilen fastfood zincirleri ve türevleri.Günlük iş telaşı ve koşuşturma sırasında insanlar bu tarz mekanları bir mola alanı olarak görüyor.Gün içerisinde zaten sağlıksız gıdalar ile midesini doldurmuş, gereğinden fazla kalori almış insanlar, bu mekanlarda da tüketmeye devam ediyor.Hele ki sigara yasağı gibi nedenler artık alışveriş merkezlerinin bahçesini Açık hava kebapçısına çevirmiş durumda.Çünkü insanlar her ne kadar buradan isim paylaşmasak bile gittikleri alışveriş merkezlerine girişte ya da çıkışta bu mekanlarda oturan insanların yediklerini, içtiklerini gördüklerinde; hangi mesajı vermeye çalıştığımızı gayet iyi anlayacaklardır.En basiti ile yakın dönemde İzmir, İstanbul, Konya gibi şehirler de seyahat esnasında gördüğüm kadarıyla aktarmaya çalışıyorum.Buralarda uzun vakit geçirmek aynı zamanda birtakım yüksek kaloriye sahip yiyeceklerin tüketilmesini de  kolaylaştırıyor.Yoksa kimseyi itham ediyor değiliz ancak görünen köy kılavuz istemiyor.

KİLO PROBLEMLERİNE ELEŞTİREL YAKLAŞIMLAR

Biraz düşününce bir kadın için ortalama olarak 1200 ile 1600 kalori arasında vücudun günlük üreteceği enerjinin Bedelinin karşılanması gerekiyor.Bu rakamlar kalori cinsinden değerlerdir ancak;üzülerek belirtmeliyiz ki maalesef saha çalışmalarımızda birebir görüştüğümüz insanların bizlere verdiği cevaplar 18-65 yaş grubu kadınlar için bir günde ortalama değerlerin neredeyse 2 misli ile daha fazla kalori tükettikleri açıkça beyan edilen ve zaman zaman paylaştığımız bilgiler arasındadır.Bunun anlamı ben zaten bir şey yemiyorum diyebilen bir insan bile rutin olarak günde 2200 ile 3000 kalori arasında kalori almasına neden olacak yiyecekler ile günü kapatmış gözüküyorlar. Ancak gün içinde ne kadar su içtiniz sorumuz genelde geçiştirmeler ile ötelenmektedir.Bu denli Mutluluktan bahsetmişken vücudun dengeli bir şekilde kilo vermesi düşünülemez.Hatta Mutluluktan hiç bahsedilemez.Çünkü mide sürekli çalışmak zorunda bırakılırsa bedenen yorgunlukların önü açılmış olmaktadır.Tabii ki mide tek başına bir organ değil akabinde ince bağırsaklar ve kalın bağırsaklar ve boşaltım sistemi bir bütün olarak ele alınmalı.Zaten bu kadar organı bir arada saydıktan sonra geriye bir şey kalmıyor.İç organlarımız birbirine bağımlı olarak çalışıyor.Mide ne kadar stresli olursa; sindirim sistemi de o kadar stres ile yüklü olur, doğal olarak en tepedeki organ beyin Merkezi sinir sistemini kontrol etmek üzere iki misli daha fazla yorulacaktır.Bunun yanında bu kadar fazla kaloriden geriye kalan toksinler tüm vücudu geri tepmeli bir tüfek gibi geriye itecektir.Kilo problemleri görsel manada değerlendirilmekten ziyade daha çok mutluluk anketlerinin iyileştirilmesi ve hayat kalitesinin yeniden özlenen ve beklenen değerlere taşınması için verilen mücadele olarak görülmelidir.Ancak böyle başarıyı ve mutluluğu bir arada yakalamak Mümkün olabilir.Aksi takdirde olumsuz davranışları sürdürmekte inatla devam eden insanların bu şartlar altında mutluluk ve memnuniyet sorularına karşı verebilecekleri pozitif yanıtlar oluşmayacaktır.

Lider Beslenme Herbalife Resmi Üyesi

Herbalife İstanbul,Herbalife Ankara,Herbalife İzmir,Herbalife Bursa,Herbalife Adana,Herbalife Konya,Herbalife Antalya,Herbalife Mersin,Herbalife Gaziantep,Herbalife Şanlıurfa,Herbalife Diyarbakır,Herbalife Kocaeli,Herbalife Hatay,Herbalife Manisa,Herbalife Samsun,Herbalife Kayseri,Herbalife Balıkesir,Herbalife Kahramanmaraş,Herbalife Van,Herbalife Aydın,Herbalife Denizli,Herbalife Sakarya,Herbalife Erzurum,Herbalife Muğla,Herbalife Mardin,Herbalife Trabzon,Herbalife Tekirdağ,Herbalife Eskişehir,Herbalife Malatya,Herbalife Ordu,Herbalife Afyonkarahisar,Herbalife Sivas,

Herbalife Tokat,Herbalife Zonguldak,Herbalife Kütahya,Herbalife Adıyaman,Herbalife Çorum,Herbalife Elazığ,Herbalife Ağrı,Herbalife Yozgat,Herbalife Çanakkale,Herbalife Batman,Herbalife Osmaniye,Herbalife Isparta,Herbalife Giresun,Herbalife Şırnak,Herbalife Muş,Herbalife Edirne,Herbalife Aksaray,Herbalife Kastamonu,Herbalife Uşak,Herbalife Kırklareli,Herbalife Niğde,Herbalife Amasya,Herbalife Bitlis,Herbalife Düzce,Herbalife Rize,Herbalife Kars,Herbalife Siirt,Herbalife Kırıkkale,Herbalife Nevşehir,Herbalife Bolu,Herbalife Bingöl,Herbalife Burdur,Herbalife Hakkari,Herbalife Karaman,Herbalife Kırşehir,Herbalife Karabük,Herbalife Erzincan,Herbalife Bilecik,Herbalife Sinop,Herbalife Bartın,Herbalife Iğdır,Herbalife Yalova,Herbalife Çankırı,Herbalife Artvin,Herbalife Gümüşhane,Herbalife Kilis,Herbalife Ardahan,Herbalife Tunceli,Herbalife Bayburt. HERBALİFE HER YERDE SEN NEREDESİN.


KADINLARDA KAS KAYBINA YOL AÇAN NEDENLER

KADINLARDA KAS KAYBINA YOL AÇAN NEDENLER

Çok mu çabuk yoruluyorsunuz?Yürürken ,koşarken ya da ağırlık çalışırken.Evet bu durumda kaslarınız zayıflamış olabilir.Spor yapsın ya da yapmasın insanın güçlü kaslara her zaman ihtiyacı vardır.Kaslar vücudun taşıyıcı bloglarıdır.Siz kaslarınıza yeterince ilgi göstermezseniz zamanla kaslarınız zayıflar.Bu genelde katı diyet uygulayan insanların başına çok sık gelen bir durumdur.Bir çok insan zayıflamak için kaslarını feda ediyor.Bu nedenle yaptığı faaliyetler de yetersiz kas düzeyi nedeniyle çabuk yoruluyor ve yaptığı faaliyetten soğuyor zayıf gözüken ama kas kütlesi erimiş bir vücuda sahip olmaktansa dengeli zayıflamak her zaman akılcı bir formül olacaktır.Bu gibi durumlarla ilgili olarak Herbalife kullanan kadınların istenmeyen kas yıpranması ve kas kaybına karşı önlemlerini almış bulunuyorlar. Herbalife kişisel beslenme programları kadınların kas kaybı yaşamadan, yağların yakılması ya da katı yağların parçalanarak vücuttan atılması sayesinde kas kaybına uğramamaktadırlar.

Kadınlarda kas kaybına yol açan nedenler memnuniyetsizliği artırmaktadır.Diğer diyet uygulamalarında kas kaybı bazen kaçınılmaz oluyor.İnsanlara sorduğumuz zaman kas kütleniz ne durumda hiç ölçtünüz mü ?O da ne demek diyorlar.Fakat zayıflarken kas kütlesinden olan insanlar sadece protein içeren gıdalar yiyerek kas inşası ve revizyonu yapacaklarını düşünüyorlar.Bu düşünce biraz havada kalıyor kadın ya da erkek diyet yapan insanlarda kas kaybını önlemek belli ölçüde protein alımı, diyeti çeşitlendirmek gerekliliğini doğuruyor. Göbek ve basen kısmında zayıflama bekleyen insanlar bilinçsiz beslenme sonucu yağlar yerine kaslarından oluyor. Herbalife Thermo tablet gibi ek tedbirler almadıkları zaman yağlar yerinden 1 milim kıpırdamıyor.Ayrıca vücut kas kaybı yaşadığından deride sarkmalar meydana geliyor.Normalde yürüyüş ya da koşu yapan bir bayan için yağsız kas kütlesine sahip olmak sadece tesadüflere bağlı değildir.Spor diyetin yüzde 20'lik kısmına hitap ediyor, kalan büyük hamle beslenme etabında hayata geçirilmesi gereken bazı değişiklikler sayesinde diyetinizde başarı şansınız yükselmiş oluyor.

KADINLARA ÖZEL KİLO KONTROL İPUÇLARI

Beslenme şekliniz problem olmasın istiyorsanız yediğiniz protein miktarı ölçüsünde sağlıklı yağlar ve lifli karbonhidratlar tüketerek diyetinizi dengelemeniz gerekiyor.Kadın hiç kas yapar mı?Demeyin bir vücut geliştirme hocası olmanızı zaten beklemiyoruz günlük rutinde yaptığınız egzersizler bile; eğer beslenme düzeniniz yetersiz kalırsa bol miktarda kasın eriyip gitmesini neden olacaktır.Herbalife kalori kontrolünde 1 numara,Herbalife ürünlerinden destek alarak vücudunuzu dengeli bir şekilde kas kaybı yaşamadan doğru beslenerek şekillendirebilirsiniz.Belki bundan önce daha iyi olur düşüncesiyle diyete başladığınızda karbonhidratı kesmiş ve hiç bir şekilde tam tahıllı bile olsa karbonhidrat tüketmemiş olabilirsiniz.Bu tamamen yaptığınız diyetin boşa çıkmasını kolaylaştıracak bir adımdır tam tahıllı mamüller, nohut, fasulye, bezelye gibi protein içeren baklagiller ve mevsiminde tüketilen meyveler size doğru beslenme kaynakları olarak rehberlik edebilir. Çalışan kadınların çok vakti olmuyor, bu nedenle Herbalife formül 1 Shake bütün bir gün dengeli kalabilmeyi sağlamak adına yapılacak akılcı bir yatırımdır.Bir gün içerisinde vitamin, mineral, protein ve karbonhidrat dengeli leziz bir Herbalife Shake tadı ile yeniden başlayabilirsiniz.Egzersiz yapan bayanlarda Herbalife Aktif Yaşam ürünlerini kullanabilir, kilo kontrolü amacınıza yönelik tüm konularda ücretsiz olarak 0531 407 99 94 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.Yüksek kaliteli ürünler ile aç kalmadan kilo kaybı yaşamak isteyen bayanlar Herbalife’den memnunlar.

KADINLAR İÇİN DENGELİ DİYET VE SAĞLIKLI YAĞLAR

Kadınların en büyük korkusu haline gelen göbek yağlanması; spor, beslenme ikilisi bir arada çok daha hızlı sonuçlar elde edilebilecek bir programda gelişiminizi takip edip ücretsiz danışmanlık yapabiliriz.Ayrıca kişiye özel beslenme çözümleri ile Herbalife Yaşam Koçluğu daima yanınızda.Ben evdeyim ama spor yapamıyorum diye dert etmenize gerek yok, egzersiz yapmak isteyen bayanlara evde yapılabilecek basit egzersizleri bizzat nasıl yapılacağı konusunda pratik çözümler mevcuttur çaresiz değilsiniz.Kilo vermeyi kolaylaştıran sırlarımızı paylaşıyoruz.Artık bundan sonra beslenme planınızda Herbalife Max gibi sağlıklı yağları bulundurmanızı tavsiye ediyoruz.İnsan vücudunda ortalama 4,5-5 litre kan bulunmaktadır kanın sıvılaşması demek hücresel olarak beslenmenin daha hızlı gerçekleşmesi anlamına geliyor bu noktada Herbalife Omega 3 sizler için büyük kolaylık sağlıyor hem kardiyovasküler yapıyı koruyor hem de diyet yapan bayanlara sağlıklı tercihler sunuyor.

KADINLAR İÇİN GÜNLÜK PROTEİN İHTİYACI NE KADAR?

Peki kilo vermek isteyen bir kadın için kas kaybını önlemek ve günde ne kadar protein ihtiyacı olduğunu bilmek işini kolaylaştırır mı?Elbette kolaylaştırır proteinler vücudun işlevsel olarak büyük yardımcılarıdır.Kadınlar için bir günde ortalama kilosu ile orantılı olarak her 1 kilo için 1 gram protein yeterli gelecektir.Bu da şu manaya geliyor yani 70 kilo ağırlığa sahip bir bayan günlük ortalama 70-75 gram proteine ihtiyaç duyar bu sağlıklı orantıyı tutturmak açısından yeterlidir. Şöyle ki bir bardak Herbalife formül 1 Shake bir kadının ortalama günlük ihtiyacının üçte biri kadar proteini karşılamış olur, günde 2 bardak Herbalife Shake içen bir kadın günlük protein ihtiyacının üçte ikisini karşılamış oluyor geriye kalan serbest öğünde yumurta,süt ve süt ürünleri, haşlanmış et ,tavuk ve yanında leziz bir salata ile menünüzü renklendirebilir aynı zamanda kas yapınızı koruyabilirsiniz.Yalnız kilo verirken kuruyemiş sağlıklı yağlar içeren gıdalardır, protein ve karbonhidratta içerdiklerinden kuruyemiş tabağını kendinizden uzak tutmanızı tavsiye ediyoruz.Biliyorsunuz atıştırmalık olarak kuruyemişleri tercih ediyorsanız kalori oranlarını da göz önünde tutmanız gerekmektedir.Buraya kadar bir kadın için diyetin püf noktalarından bahsettik gerisi size kalmış tek kaynaktan beslenen ve diyette başarısız olan bütün kadınlar Herbalife beslenme programlarını uygulayarak başarı elde ediyorlar.Bugün sıra sizde olabilir.

KADINLARDA YAŞLANMANIN ETKİLERİNİ BESLENME İLE HAFİFLETMEK


Teknik olarak bütün metotlar insanların sağlıklı yaş almalarını ve hatta yaşlanma belirtilerini sadece cilde göre düşünmek ciltte meydana gelen değişimleri onarmaya çalışmak bazen akılcı bir formül gibi gözükebilir. Kadınlar için zamanla genel beslenme tarzı değişikliklerinin neden faydalı olduğunu kanıtlayacak deliller ortadayken daha hızlı hareket etmenin önemi bir kez daha ortaya çıkıyor.  Kadınlar için bedensel ve zihinsel gelişimin yaşlanmanın etkilerinden kurtulmayı çabuklaştırdığı, genetik faktörlerin haricinde büyük oranda gelişim sağlandığı hem bedenen hem de zihinsel olarak egzersizi arka plana atmadan dengeli beslenme tarzı ile Aktif Yaşam formunu fiilen uygulamanın bu atılımlar üzerinde büyük etkiye sahip olduğunu söylemek bize göre en doğrusu olacaktır. 

Örneğin tokluk hissini arttırmak hem bedensel hem de beyin faaliyetleri açısından basit karbonhidratlardan uzak kalabilmenin akılcı bir yoludur. Peki tokluk hissini arttırmak için neler yapabiliriz? Elbette elimizde bir den çok argüman mevcuttur tek bir kaynağa bağlı kalmadığımız müddetçe bu yolda ilerlemek bütün kadınların beslenme ve günlük yaşamda karşılaştıkları zorlukları yenmekte ciddi oranda yardımcı olacaktır. Meyveler antioksidan bir yapıya sahiptir kontrollü tüketimleri kilo vermeyi ve kilo almayı kolaylaştırır. Sebzeler pişirilme yöntemlerinin iyi benimsenmesi sayesinde vücudun hormonal gelişimlerini destekleyebilecek güçlü besin kaynaklarıdır.  Çoğu zaman etin protein kaynağı olduğu söylenir;  evet doğrudur ancak et tüketimi konusunda yağsız et tüketimi ciddi oranda lezzetten taviz verileceği gibi söylemler ile ;  yani iç yağlar ile pişirildiğinde çok daha leziz gözüken et yemeklerinin lezzeti kaçacağı fikri ile kırmızı eti iç yağı ile pişirmek ve servis etmek yerine tercihlerinizi daha çok kırmızı eti Safi tüketmek daha çok fayda sağlayacaktır. Herbalife Shake gibi bitkisel proteinlerden faydalanmakta sizler için bir alternatif olabilir. Yaşlanma ve etkileri yıllara göre ve insanların yaşam şartlarına göre değişiklik gösterebilir,  bu noktada esansiyel besinlerin yani mikro besin dediğimiz vitamin ve mineral grubunda yer alan besinlerin de beslenme planınız içinde bulunduğun da emin olmanız gerekiyor. Bir çok kadında yaşlanma etkileri denildiği zaman hep 40 Yaş ve üzerinde olan insanlar göz önünde bulunduruyor. Bütün insanlarda olduğu kadar kadın ve erkeklerde de yaşlanma belirtileri 20-25 yaş bandından itibaren metabolik gelişmelere bağlı olarak hayata geçiyor.  Bu noktada sağlıklı yaşamak ve vücudun kas yapılanmasını desteklemek vücut ağırlığının dengede tutulması gibi birçok etken sayesinde; her yaş grubunda isterseniz biraz açalım 18-65 yaş bandında bütün kadınlarda sağlıklı bir beden için yeniden kas kütlelerinin geliştirilmesi ve vücudun desteklenmesi mümkündür. 

Menopozun tüm kadınların hayatlarında öncesi ve sonrası gibi bir takım etkileri söz konusudur bu dönemde aşırı ilaç tüketimi kadınların daha fazla kilo almalarına ve metabolizma faaliyetlerinin yavaşlamasına neden olmaktadır. Burada biraz daha dikkatli ve gayretli olunması gereken bir süreçten geçildiği için esansiyel besinlerin ve Aktif Yaşam tarzının önemi bir kez daha ortaya çıkıyor.  D vitamini ve kalsiyum bu süreçte vücut postürünün desteklenmesi, zihinsel olarak sağlıklı yağlardan faydalanılması beynin dinginlik halinin arttırılması gerekmektedir.  Beslenmenin ve aktif yaşam koşullarının insan bedenini ve beyin faaliyetlerini eş orantıda etkilediği bilinmekte iken daha çok kendi gelişimi için yatırım yapan insanların her nerede ve hangi koşullarda olduğuna bakılmaksızın bütün bu yapılan atılımların kadınlarda yaşlanma belirtilerini ve geriye kalan ömürlerini daha sağlıklı ve mutlu geçirmelerini kolaylaştırdığını söylemek mümkündür.

*****************************************************************************************************************************************************

SPORCU BESLENMESİ NASIL OLMALIAntrenmanlarını daha canlı hale getirmek isteyen ve sıkıcı antrenmanlardan sıkılan sporcuları yazımızı okumaya davet ediyorum.Sporcu beslenmesi antrenmanlarınızı derinden etkileyen nedenlerden bir tanesidir. Peki sporcu beslenmesi nasıl olmalı? Bize göre işi profesyonel olarak göğüsleyen birçok Spor hocası yazımızda değineceğimiz konulara, beslenme ve spor aktiviteleri sırasında gösterilen performansın yakından alakalı olduğunu onaylayacaktır.

SPORCU İÇİN BESLENME NEDEN ÖNEMLİ

Bir çoğunuzun bildiği gibi ağırlıklı olarak spor dalları binlerce yıldır süregelen savaş sanatlarının ve savaşa hazırlık için yapılan bir dizi çalışmanın sonrasında farklı dallarda şekillenen günümüz spor dallarını oluşturmuştur.Eskinin kılıç mücadeleleri eskrim ,canlı hedefe odaklanan okçuların talimleri artık sportif birer faaliyet olmuştur.Sporun hangi dalını yapıyor olduğunuzdan ziyade kişisel olarak sporla ve sporcu beslenmesi ile yakından ilgisi olan insanların bile bazen beslenme konusunu es geçtiği; ünlü futbolculardan ya da basketçilerden şahit olmuşsunuzdur.İşte bu nedenle sporcu beslenmesi ve beslenmenin size getireceği katkıları ötelememek gerekiyor.Çünkü gücün kaynağı; kasları besleyecek ve vücudu ani ataklarda sarsmayacak gıdalar ile beslenmekten geçiyor. Sadece karbonhidrat ağırlıklı ya da sadece protein ağırlıklı beslenmek dengeyi korumak için yeterli olmuyor.İşte bu anlayışla geliştirilen Herbalife h24 serisi sporcu beslenmesi ürünleri tam sizin aradığınız performansı üretecek gıdalar ile sporcu beslenmesine yönelik bir araya getirilmişlerdir.Yaş gruplarına göre ayrı ayrı beslenme programları yapılarak hayatın her evresinde sporcu için beslenme neden önemli daha iyi kavrayabilirsiniz.kişiselleştirilen sporcu beslenmesi progrmaları ihtiyaca yönelik şekillendirilerek performansın arttırılması çok daha kolay hale getirilebilir.Kaldı ki genelde uzun çalışanlar iyi bilir H24 serisi Herbalife Prolong bunun en güzel örneğidir.Uzun sürün antrenman yada müsabaka boyunca sporcuların performansının en üst seviyeyi gördüğü aşikardır.

SPOR ÖNCESİ VE SONRASI BESLENME NASIL OLMALI

Evet herkes hedefine odaklanmak istiyor ancak ne var ki hedefe odaklanmak için spor öncesi ve spor sonrası beslenme nasıl olmalı bunu çok iyi bilmeniz gerekiyor.Şöyle ki sportif faaliyetler öncesinde vücudun ihtiyacı; örnekleyerek olursak kısa mesafede bir depar atılacaksa buna yönelik süre aşımı yapılmadan yani besinin işlenmeside göz önüne alınarak ani enerji verecek gıdalar ile beslenilmesi gerekiyor Tıpkı CR7 Drive gibi hem sıvı dengesini gözeten hem de ani çıkışları destekleyecek ürünlerden bahsedilebilir bu örnek çoğaltılabilir spor sonrası beslenme söz konusu ise bu durumda Herbalife rebuild strength gibi kas yıkımını engelleyen kasların yeniden yapılanmasını destekleyen protein ağırlıklı ürünlerin tercih edilmesi gerekmektedir.Başta da belirttiğimiz gibi her bir sporcu için ayrı ayrı kişiselleştirilen planlar oluşturulmalıdır.

SPORCU İÇİN SIVI DENGESİNİN KORUNMASI

İnsan zamanla kendi vücudunu ve performansını ölçümleyecek kadar ilerleme sağlayabiliyor. Bu nedenle sporcu için sıvı dengesinin korunması zamana bağlı olarak gelişen bilinç ile doğru beslenme ve hidrasyonun nasıl etkili olduğunu test etmiş oluyorsunuz.Bu noktada vücudun yüzde yetmişinin sıvıdan oluştuğu düşünülürse % 2 ya da 3 oranında sıvı eksilmesinin bile müsabakada ya da çalışma esnasında sizi ne kadar zor duruma düşüreceğini en iyi sizin bilmeniz gerekiyor.Sıvı dengesini korumanın birkaç kısa yolu vardır;

  • Bütün doktorların hemfikir olduğu bir konu var ki bunu; Ben profesyonel sporcuyum ya da amatör bir sporcuyum diyebilen bütün insanların bildiğine inanıyorum.Eğer idrarınız koyu renkte ise az sıvı tüketiyor olmalısınız.Buna uygun davranış geliştirmeniz ve sıvı tüketimini tekrar artırmanız uygun olacaktır.
  • Havanın sıcak ya da soğuk olması vücudun suya olan ihtiyacını; antrenmanın koşullarına göre şekillendirir.Bu nedenle sıvı kaybını göz önünde bulundurmanız önemlidir.Her adımda kendiniz için en iyi bilince doğru yol almalısınız.

  • Bilinçli sıvı tüketin, susuz kalmaktan korkmak yerine düzenli sıvı tüketimi performansı her zaman destekleyen akılcı bir adımdır.Vücut ağırlığı ile eş orantıda ve yapılan aktivitenin süresi ve ağırlığı göz önünde bulundurularak sıvı dengesi korunabilir.

Herbalife Resmi Üyesi - 05314079994