liderbeslenme-herbalife-resmi-üyesi
DİYETİSYEN GÖZÜYLE KİLO VERMEK
Herbalife_blog
YAĞLARI YAKALIM VÜCUTTA BİRİKEN YAĞLAR NASIL ATILIR
HERBALİFE FİTNESS BESLENME PROGRAMI KADINLAR İÇİN
D VİTAMİNİ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKEN FAYDALI BİLGİLER
www.liderbeslenme.com-cay-herbalife
herbalife_shake_liderbeslenme_05314079994
MEYVELERİN DİYETTEKİ ROLÜ NEDİR?
Herbalife İle Nasıl Kilo Alınır?
herbalife-nasil-uye-olurum-liderbeslenme.com

DİYETİSYEN GÖZÜYLE KİLO VERMEK

Panik yok işler yetişir.Yaz geliyor, Diyetisyen Berrin Yiğit çok güzel bilgiler verdi.Yaz aylarında herkes program dahilinde tatil için kilo vermek istiyor. zayıflamanın zamanı geldi diyorsanız kendinizi daha iyi hissederek nasıl kilo verebilirsiniz? Hemen paylaşalım,tatile gideceğim, düğünüm var, acilen kilo vermem gerekiyor!Evde kal sürecinde çok fazla kilo aldım, en az 5 kilo vermem, 10 kilo vermem gerekiyor diye düşünebilirsiniz.Doğru kilo vermek için hayat boyu daha doğru yöntemleri öğrenmek gerekiyor.Yüksek beklentiler ve panik acilen kilo vermeye çalışan tüm insanların moral motivasyon duvarlarını yıkıyor.Unutmayın aç kalan beden; maydanoz diyeti, lahana diyeti, baharat diyeti gibi tuhaf ve kas yıkıcı diyetler yüzünden insan verdiği 1 kiloyu 5 kilo olarak geri alabilirmiş.

Herbalife hiçbir zaman mucize diyetlerin peşinden koşmanızı tavsiye etmez. Yaşam tarzınızı değiştirmek, sağlıklı kilo kontrolünü eğlenceli hale getirir.Önceki dönemlerde bir çok diyet denemiş olabilirsiniz.Kilolarınız yüzünden bazen çok fazla stres yaşadınız, yoruldunuz, diyete sebat etmediniz belkide.Kendi kilolarınız ile yüzleşmek gerekiyor. Mevcut durumda motivasyonunu yükseltmek istiyorsanız kararlı ve samimi olmanız gerekiyor.Başarılı kilo veren insanlar ne yapılması gerekiyorsa; Herbalife yaşam koçlarının söylediği tüm uyarıları dikkate alıyorlar.3 ay 5 ay ne gerekiyorsa hepsini yerine getiriyorlar. Zaman kısıtlaması tamamen ruhsal bir zorlama, kilo veremiyorsanız demek ki probleme çözüm yönünden incelememiz gerekiyor.Berrin Yiğit'in dediği gibi acele işlere şeytan karışır.Üstüne basa basa bağışıklık sistemini zayıf bırakmadan Nasıl kilo verilir bunu konuşalım.Panik yok.

Yeterli beslenme ve fiziksel aktivite tüm kadınlar için yaş ve bedensel kapasiteye göre önce göz açlığından kurtulmak gerekiyor.Çok fazla tüketiyoruz, besleyici gıdaları tanımak, dengeli beslenme kriterlerine uymak gerekiyor. Karbonhidrat, sağlıklı yağlar, protein ve vitaminler hepsi bizim için. Tek tip beslenme kesinlikle kilo vermeye yardımcı olmuyor.Vücudunuz mevsimine uygun renkli, makro ve mikro besinleri istiyor.Mutfaklarınızda bağışıklık sistemini kolayca destekleyecek birçok alternatif varken; stres kilo kontrolü olduğu kadar bazı hastalıkları da etkilemektedir.Mevsiminde ulaşabildiğimiz gıdaları tüketmemiz gerekiyor.Öyle çok karmaşık ve Türk kültürüne ve beslenme alışkanlıklarına uymayan bir diyet zaten sürdürülebilir diyet değildir. Yabanmersini, Kuşkonmaz, Ekşikulak, Tarçın, Marul, Maydanoz, Salatalık, Domates hiç yabancı gelmiyor değil mi?. Ortak bir dili paylaşıyoruz.Hem ekonomik hem de sürdürmesi kolay.

Hareket edin denilince deliler gibi oradan oraya koşmanıza gerek yok.Bir hafta boyunca 150 dakika egzersiz hem negatif enerjiyi vücuttan uzaklaştırıyor, hem de pozitif kalmanızı kolaylaştırıyoruz.İnsan bedeni Televizyon karşısında saatlerce oturmak için Dizayn edilmiş değildir.Her gün 10000 adım önerisi zaten bilinen bir gerçek.

Artık şehir efsanesi olarak tarihte yerini bulmuş Kahvaltı yapmayın, kilo vermemizi zorlaştırır gibi bakış açısı da ortadan kalkmıştır.Sabahleyin vücut ritmini yakalamak için uyandıktan 1 saat içinde muhakkak dengeli bir kahvaltı gerekiyor.Bal kaymak simit poğaça sadece karın doyurmaktan ibaret. Mümkün olan en iyi besleyici kahvaltıyı oluşturmak gerekiyor.Kahvaltı ettikten 2 saat sonra bir şeyler atıştırma ihtiyacı hissediyorsanız bu tamamen ne yediğiniz ile alakalıdır.Sıkma portakal, reçel, beyaz ekmek kan şekerini aniden çıkartan basit karbonhidratlardır.Haliyle yeme isteği hiç bitmez bir durum oluyor bu tarz beslenen insanlarda.Daha çok protein, vitamin, lifler ve minerallerden oluşan bir kahvaltı sizin gün boyu daha enerjik olmanızı sağlayabilir.Sabah kahvaltısı için en güzel öneri Herbalife formül 1 sabah kahvaltısı.Her insan için bir porsiyonda besleyici ve tokluk hissini yaşatan Herbalife kahvaltısı.İnsanlar evde Shake yapmayı bilmediklerinden, Herbalife yaşam koçlarından yardım alıyor.Farkında olmak bir tabak yağda yumurta ile bir kase yulaf arasındaki farkı yaşamak gerekiyor.Mevsiminde tüketilen Çilek, böğürtlen, muz, vişne, elma birçok alternatif ile Herbalife Shake yapmak mümkün. Doymak mı?, beslenmek mi? Herbalife Shake size gerçek bir deneyim yaşatıyor.

En önemli konu başlıklarından su; vücudun temizlenmesi, beslenmesi ,bütün atıkların vücuttan kolayca uzaklaştırılması gibi faydaları ile diyet listelerinde Neden olmasın. Metabolizmanızı daha ileriye taşımak, cildinizi her aynaya baktığınızda daha parlak canlı görmek istiyorsanız su içmenin yollarını birlikte öğrenelim.Suyla açlık krizlerini geçirmek, suyu yeri geldiği zaman alkali şekle getirmek için Herbalife Herbal Aloe tam bir yardımcı. Kabızlık vücut için ciddi bir tehlike bu konuda Herbalife yaşam koçunuzdan yardım alabilirsiniz.İkinci bir alternatif sıvı söz konusu olduğu zaman Herbalife çay zengin ve 3-5 aktarın bir araya gelip hazırlayamayacağı kadar sınıfının üstünde bir ürün.Herbalife Çay sıcak yaz günlerinde gün boyu soğuk olarak tüketilebilen yağ yakıcı, ferah bir içecektir.Çok daha fazlası mümkün; meyveler ekleyerek sıcak çayınızı daha farklı tatlar ile tüketmek mümkün.Gaz ve şişkinlik gibi problemleriniz varsa suyu yemeklerden önce içmek gerekiyor. Yemek sırasında sıvı alımı tavsiye edilen bir durum değil.Sıvı denilince her kişiden kişiye fark oluşabilir ortalama 35- 40 mililitre su her bir kilo vücut ağırlığı için önerilen tutarları karşılayabilir.

Yemeklerden sonra meyve tüketimi kilo vermenizi zorlaştırır.Normal diyet yapanlar için protein; hayvansal gıdalardan, baklagillerden, lifler; sebzelerden, Karbonhidratlar ise kepekli gıdalardan karşılanmalı.Tok tutan Karbonhidratlar kilo vermeyi kolaylaştırır. Vegan beslenmesini düşünen insanlar için Herbalife Tri blend önerilmektedir.

 

Herbalife’nin beslenme alanında yaptığı araştırmaları sizlere aktarmak istiyoruz. Hayvansal gıdadaki Protein ve yağ dengesini ölçebilmek ve sürdürülebilir diyet uygulamak mümkün olmayabilir.

Bağırsak sağlığı kilo vermenin formülü olarak görülmektedir.Heartwell bu noktada size yardımcı olabilir.İlerleyen süreçte bağırsak sağlığı için fermente gıdaların önemi daha fazla artmaktadır.

 

Sağlıklı yağlar denildiği zaman Omega-3 öncelik grubu içinde olmalıdır. Berrin Yiğit semizotu gibi doğal kaynakları da tüketmeyi tavsiye ediyor.Kabak gibi sebzelerin müsil etkisi yarattığı, karaciğer dostu olduğu belirtiliyor. Bağırsak florasının sağlığı için dereotu, maydanoz gibi yeşil, ödem atıcı sebzeleri de gözden kaçırmamak gerekiyor.Çilek, kiraz, vişne, ananas, erik, elma, yüz güldüren diyet arkadaşlarınız olabilir.

Diyet yaparken Ara öğün yapılır mı? Çok fazla tartışma konusu ediliyor.Ara öğüne ağırlık vermek istiyorsanız sağlıklı ara öğünler oluşturmak, ana yemek ile aranızdaki köprüleri basit Karbonhidratlar ile doldurmanızı engeller.Vücudunuzun şeker ile arasındaki bağımlılığı da Herbalife domates çorbası, Herbalife protein bar ara öğün için listenizde bulunması gereken bir alternatif olabilir.Kişiye göre iki ya da üç öğün Ara öğün yapılabilir. Ancak ayar kaçtığı zaman kilo almaya devam edersiniz.Çünkü vücudu hep yeme odaklı, stres altına sokarsanız Kilo almaya devam etmeniz kaçınılmazdır.O zaman ihtiyaç duyduğumuz zaman ara öğünler oluşturmalıyız.

Ortalama bir diyet listesi düşünüldüğü zaman kişinin sabahleyin ne zaman kalktığı çok önemli bir gün boyunca karbonhidrat, protein, lif neye ihtiyacımız varsa ona dokanmak gerekiyor.

Berrin Yiğit vitamin noktasında sebze meyvelerden tükeltilmesini tavsiye ediyor.Tüketilen gıdanın bağışıklığı desteklemesi gerekiyor yeterli vitamin almıyorsanız,multivitaminler Erkek ve kadınlara ayrı ayrı hazırlanmış Herbalife vitaminlerini önerildiği şekilde kullanmanızı tavsiye ediyoruz.Çok aşırı vitamin tüketimi elbette önerilmiyor, ancak yeterli su içen bir insanın ihtiyacı kadar vitamin tüketmesi, Omega-3 tüketmesi, takviye gıdalar tüketmesinin çok da büyük problem olacağını düşünmüyoruz.

Unutmayın kilo vermek istiyorsanız uyku kalitesi ve olur olmaz diyetlere inanmak gibi pasif hataları yapmanızı önermiyoruz.Herbalife dengeli bir diyetin parçasıdır beslenme odaklı düşünürseniz kilo vermeniz daha kolay hale gelecektir.

 Lider Beslenme Herbalife Bağımsız Üyesi

 

VÜCUTTAKi YAĞLARDAN KURTULMAK İÇİN DİYET YÖNTEMLERİ
Yağlardan kurtulmak için egzersizler ve düzenli diyet listelerini takip eden insanlar Kalp sağlığı ve genel vücut yağlarını azaltmak için daha çok gün...
HERBALİFE CİLT BAKIMI DETAYLARI
Cildimizi daha iyi, nasıl esnek ve genç tutabiliriz? Cilt bakımını tecrübesi ve konunun detayları ile aktarıyor. Öncelikle vücudu dengeli beslediğimiz...
Leave a comment
Note: HTML is not translated!
Herbalife Kilo Kontrol Setleri 
KAPIDA    ÖDEME  KOLAYLIĞI

 

Sizin için Seçtiklerimiz

Herbalife Tri Blend Select

Herbalife Tri Blend Select

TRİ BLEND SELECT HERBALİFE -05314079994 TRİ BLEND MUZ AROMALI 600 GR ÜRÜN BİLGİLERİ Tri blend Her..

Herbalife Formül 1 Besleyici Shake Karışımı

Herbalife Formül 1 Besleyici Shake Karışımı

HERBALİFE FORMÜL 1 BESLEYİCİ SHAKE KARIŞIMI-05314079994Herbalife Formül 1 Besleyici Shake Karışımı&..

Herbalife Herbal Aloe Konsantre İçecek

Herbalife Herbal Aloe Konsantre İçecek

HERBALİFE HERBAL ALOE KONTSANTRE İÇECEK-05314079994Herbalife Herbal Aloe Konsantre İçecekHerbal Aloe..

Herbalife Thermo Complete

Herbalife Thermo Complete

Herbalife Thermo Complete Tablet-05314079994Herbalife Thermo Complete Herbalife Thermo Complete ..

Herbalife Heartwell

Herbalife Heartwell

HERBALİFE HEARTWELL-05314079994Ürüne Genel BakışHerbalife Heartwell ana bileşen olarak OatWell™ yula..

Herbalife Bitkisel Konsantre Çay 100 gr

Herbalife Bitkisel Konsantre Çay 100 gr

Herbalife Bitkisel Konsantre Çay 100 gr-05314079994Herbalife Bitkisel Konsantre Klasik Çay 100 grHer..

Herbalife Formül 2 Vitamin ve Mineral Kompleks Kadınlar İçin 60 tablet

Herbalife Formül 2 Vitamin ve Mineral Kompleks Kadınlar İçin 60 tablet

Herbalife Formül 2 Vitamin ve Mineral Kompleks Kadınlar İçin 60 tablet-05314079994Herbalife Formül 2..

Herbalife Bitkisel Konsantre Çay 50 gr

Herbalife Bitkisel Konsantre Çay 50 gr

HERBALİFE BİTKİSEL KONSATRE ÇAY 50 gr-05314079994 Herbalife Bitkisel Konsantre Çay 50 gr Herb..

Sizin için Seçtiklerimiz

Herbalife Kilo Aşağı Weight Loss Challenge Seti

Herbalife Kilo Aşağı Weight Loss Challenge Seti

Herbalife Kilo Aşağı Weight Loss Challenge Seti-05314079994  Herbalife Kilo Aşağı Weight L..

Herbalife Kilo Aşağı Ultimate Set

Herbalife Kilo Aşağı Ultimate Set

Herbalife Kilo Aşağı Ultimate Set-05314079994Herbalife Kilo Aşağı Ultimate Set Ürüne Genel BakışH..

Herbalife Kilo Aşağı Quickstart Seti

Herbalife Kilo Aşağı Quickstart Seti

Herbalife Kilo Aşağı Quickstart Seti-05314079994Herbalife Kilo Aşağı Quickstart SetiÜrüne Genel Bakı..

Herbalife Kilo Aşağı Advanced Set

Herbalife Kilo Aşağı Advanced Set

Herbalife Kilo Aşağı Advanced Set-05314079994 Herbalife Kilo Aşağı Advanced Set Ürüne Gene..

Yeni Herbalife Kadınlar İçin Form Paketi -Süper Kahvaltı

Yeni Herbalife Kadınlar İçin Form Paketi -Süper Kahvaltı

Yeni Herbalife Kadınlar İçin Form Paketi -Süper Kahvaltı-0531407999421 Günlük Yeni Herbalife Kadınl..

Yeni Herbalife Erkekler İçin Form Paketi -Hiper Kahvaltı

Yeni Herbalife Erkekler İçin Form Paketi -Hiper Kahvaltı

Yeni Herbalife Erkekler İçin Form Paketi -Hiper Kahvaltı-0531407999421 Günlük Yeni Herbalife Erkekl..

Yeni Herbalife Fit Class Beslenme Seti

Yeni Herbalife Fit Class Beslenme Seti

Yeni Herbalife Fit Class Beslenme Seti-05314079994Herbalife Formül 1 Shake + Herbalife Formül 1 Spor..

Yeni Herbalife Next Start Başlangıç Seti

Yeni Herbalife Next Start Başlangıç Seti

Yeni Herbalife Next Start Başlangıç Seti-05314079994Yeni Herbalife Next Start Başlangıç Seti, en po..

Sizin için Seçtiklerimiz

Herbalife Yukarı Kilo Kontrol Kilo Alma Mix Set

Herbalife Yukarı Kilo Kontrol Kilo Alma Mix Set

Herbalife Yukarı Kilo Kontrol Kilo Alma Mix Set-05314079994Ağırlık Kazanmak için Herbalife Mix Set n..

Herbalife Yukarı Kilo Kontrol Kilo Alma Platinum Set

Herbalife Yukarı Kilo Kontrol Kilo Alma Platinum Set

Herbalife Yukarı Kilo Kontrol Kilo Alma Platinum Set-05314079994Ağırlık Kazanmak için Herbalife Plat..

Herbalife Yukarı Kilo Kontrol Kilo Alma Bonus Set

Herbalife Yukarı Kilo Kontrol Kilo Alma Bonus Set

Herbalife Yukarı Kilo Kontrol Kilo Alma Bonus Set-05314079994Ağırlık Kazanmak için Herbalife Bonus ..

Herbalife Yukarı Kilo Kontrol Kilo Alma Uni Set

Herbalife Yukarı Kilo Kontrol Kilo Alma Uni Set

Herbalife Yukarı Kilo Kontrol Kilo Alma Uni Set-05314079994Ağırlık Kazanmak için Herbalife Uni Set n..

Sizin için Seçtiklerimiz

Herbalife CR7 Drive

Herbalife CR7 Drive

Herbalife CR7 Drive İleri Hidrasyon -Meyveli-05314079994HERBALİFE CR7 DRİVE ÜRÜNE GENEL BAKIŞH..

Herbalife Formül 1 Sport H24 Vanilyalı

Herbalife Formül 1 Sport H24 Vanilyalı

Herbalife Formül 1 Sport H24 Vanilyalı-05314079994Herbalife Formül 1 Sport H24 Vanilyalı 524 gr ..

Herbalife H24 Prolong

Herbalife H24 Prolong

HERBALİFE H24 PROLONG-05314079994 Herbalife H24 Prolong-Enerjini uzat Herbalife H24..

Herbalife H24 Rebuild Endurance

Herbalife H24 Rebuild Endurance

Herbalife H24 Rebuild Endurance Dayanıklılık-05314079994Herbalife H24 Rebuild Endurance Dayanıklılık..

Herbalife H24 Rebuild Strength

Herbalife H24 Rebuild Strength

Herbalife H24 Rebuild Strength-05314079994Herbalife H24 Rebuild Strength-Gücü Yerine Koy ..

Herbalife Herbalifeline Max

Herbalife Herbalifeline Max

Herbalife Herbalifeline Max-05314079994Herbalife Herbalifeline Max Omega Ürüne Genel BakışHerbalife ..

Herbalife H24 Siyah Suluk 750ml

Herbalife H24 Siyah Suluk 750ml

Herbalife H24 Siyah Suluk 750ml-05314079994Herbalife şık ve kullanışlı tasarımları ile size farklı h..

Herbalife H24 Süper Shaker

Herbalife H24 Süper Shaker

Herbalife H24 Süper Shaker-05314079994Kullanışlı ürünler Herbalife rahatlığı,Herbalife H24 Süper Sh..

HERBALİFE YAZILARI

BESLENME ALIŞKANLIKLARI VE SOKAKTAN YANSIYANLAR.

İnsan bir karar almadan önce dönüp durur olduğu yerde, nasıl olur da başarıyı yakalarım onu düşünmek daha iyi olmaz mı sizce de? Elbet bütün karamsar yönlerimiz hızla bizi çerçeve dışına çıkmamamız için her gün zorluyor.Bir de fikrimizi söylemekten çekiniyoruz; aman bu nedir? aman aman ne olur! Evet çok şey olabilir herkes kendince bir amaç edinir edindiği amaç doğrultusunda gerçekten çalışmaz, çalışır gibi gözükür.Bugün sokakta insanlara kaç bardak su içtiklerini sorduk aldığımız yanıtlar o kadar ilginç o kadar ilginç ki kimseler su içmeyi sevmiyor. 122 Kişi içerisinden sadece 54 kişi kendileri hakkında pozitif cevaplar verdiler.Çünkü bu insanlar bilinçli beslenme döngüsünü kabul etmiş, suyun metabolizma üzerinde ne işe yaradığını çözmüş insanlardı.

Evet şimdi nasıl anladınız derseniz bu kişilerin büyük bir çoğunluğu o kadar pozitif, o kadar enerjik görünüyorlardı ki; geride kalan büyük çoğunluğun bir şeyleri atladıkları bariz olarak açıkta idi.Bakın bir bardak su ne olur demeyin, hayat bizim için her geçen gün yeni sürprizlerle kendisini gösteriyor.Bunlar günlük hayattan bizim defterimize düşen notlar,bireysel olarak bütün insanların beslenme konusunda ve su tüketmeyi alışkanlık haline getirmek konusunda eksiklikleri olabilir.Ama bizim asıl hedefimiz asla insanları yargılamak ya da yapıp yapmadıkları konusunda eleştirmek değildir.Daha çok beslenme ve aktif yaşam konusunda insanlarda bir çığır açmak başarabileceklerini onlara göstermek, bunu yaparken tek başına olmadıklarını daima yanı başında olabileceğimizi bilmelerini sağlamaktır.

Bugün sokakta gördüğümüz 5 insandan en az 4'ü kilo problemleri, cilt problemleri, saç bakımında yaşadıkları negatif duyguları bizlere aktarıyor.Herbalife insanların makro ve mikro besinler ile daha iyi beslenmeleri konusunda uzun vadeli planlar yapmalarını istiyor. Beslenme bilimi tamamen yeniden şekilleniyor, birçok insan GDO’lu gıdalar ile nasıl başa çıkacağı konusunda bilgi sahibi değil. Besinlerin daha sağlıklı ve daha mutlu bir ömür için; nasıl bizim amaçlarımıza hizmet edip etmeyeceği konusunda da herhangi bir fikri yok. Çünkü basında çıkan haberler toplumun kafasını o kadar karıştırmış ki bu kafa karışıklığı tam bir metal fırtınaya dönmüş gözüküyor. Ulaşılmaz gibi görülen hedefler aslında ulaşılabilir, sadece beslenme tablonuzda yapacağınız değişiklikler hayatınızı yeniden şekillendirilebilir.Rafine yağlar, hidrojene nebati yağ olarak bilinen margarin grubu bizi hiç olmadık yerlerde zor duruma düşürüyor.Neredeyse kullanılmadığı bir alan yok, bunun yanında basit karbonhidratlar hayatın her köşe başında çok kolay ulaşılır vaziyette, hazır yemek insanların üzgün yorgun bir güne başlamasını kolaylaştırıyor.Gerçekte olması gereken bütün toplumun bilinçlenmesi en tabandan en üst toplum katmanlarına yayılması bir ilke olarak kabul görmelidir.Bir insan üşüyorsa bunun altında yatan nedenleri araştırmak gerekiyor, en basit anlatımla üşüyünce sobayı ya da klimayı devreye almayın demiyoruz!Tam tersine aslında temelde ne oluyor bunun araştırılmasını istiyoruz.Çünkü insan beslenmesini tamamen kontrol altına aldığında bütün şikayetlerin küçük küçük birer hatıraya dönüştüğü görülecektir.

Beslenme temelinde besin eksiklikleri vücutta bir takım şikayetlerin oluşmasına kolaylaştırır.Her insanın sıradan bir gün geçirdiği düşünülürken bir gün içerisinde neler tüketip tüketilmediği yakından gözlemlendiği zaman; bağırsak,sindirim problemleri, midede ki yanmalar ya da saç dökülmesinin temelinde yatan beslenme bozukluklarına şahit olabilirsiniz.Diyet yaparken dengeli kilo vermek için hiç olmayacak şekilde kilo kontrolü sağlamak adını yapılan birçok hatalar insanların daha fazla kilo almasına neden olabilmektedir.Bu durumda beslenmeyi bir bütün olarak görmek ve hayatın akışında izlemek gerekiyor.İnsanın kendi kendisini takip etmesi çok kolay olsaydı bugün Avrupa Birliği Ülkelerinde Aktif Yaşam Kulüpleri kurulması için atağa geçilmezdi demek ki beslenme ile ilgili şikayetler sadece bizim ülkemize has bir konu değil ve konuya bir bütün olarak bakılması lazım.Buradan yola çıkarak vermek istediğimiz mesajlar var;



-Beslenme bilimi eskimiş ve literatüre girmiş bütün gelişmeleri takip etmeyi görev ve sorumlulukları olarak kabul eden Herbalife ile yeniden değişiyor.Bütün insanların beslenme sonucunda yaşadıkları olumsuzluklar; yetersiz diyet ya da fiziksel aktivitelerin insanlar tarafından bir külfet gibi görülmesi gibi olumsuzlukların tamamen ortadan kaldırılması gereken önümüzdeki engellerdir.

-Son 30 yılda gıda alanında yaşanan büyük erozyon bizleri daha fazla sahada olmaya, kontrollü bir şekilde insanların en başta kilolarını kontrol etmelerine yardım için daha fazla çalışmaları yapmamızı gerektiriyor.Her insan için yüksek antioksidan içeren E vitamini, beta-karoten gibi faydalı besinleri insanların hayatının merkez noktasına yerleştirmek gerekiyor. Sigara alkol gibi insan sağlığını ciddi derecede tehdit eden birçok faktör varken bir de beslenme ile yüzleşmek zorunda kalan milyonlarca insan var bu durumda her bir sokakta Aktif Yaşam Kulüpleri bulunmalı diye düşünüyoruz.

-Beslenme her bir insan için makro ve mikro besinlerin dengeli bir şekilde adaptasyonu ile organize edilmelidir. Her insan tek başına kilo kontrolü sağlamak konusunda başarılı sonuçlar elde edilemeyebilir.Bu durumda sosyal desteğin ve Herbalife yaşam koçluğunun devreye girmesi gerekiyor.Tabi bu kolay bir durum değil,insanların kendi hayatlarını, yeme-içme alışkanlıklarını, hareket kabiliyetlerinin yükseldiği aktif yaşam etkinliklerin sayıları,hatta sosyal olarak birebir yapılan motivasyon aktivitelerini görmezden gelemeyiz.Büyük bir özveri günün sonunda gülen mutlu insanlar olmalı yaşam felsefemiz haline geldi demek çabamızı açıklar diye düşünüyoruz.

-Çalışmalarımızı aktif yaşam ve beslenme üzerine kurguluyor.Buna uygun olarak her kişiye özel beslenme planı ile her geçen gün insanların gelişmelerine katkıda bulunuyoruz.Artık sistem daha kolay daha fazla insanın ulaşabilmesi için Herbalife ayrıcalıklı müşteri programı gibi çok fazla seçenek var sistem insanların daha mutlu ve daha iyi hissetmeleri için yeniden şekilleniyor.

-Eskiden teknolojik aletler neredeyse ay gezegenine gidilmesi kadar önem arz ediyordu.Oysa ki günümüzde bilgiye erişim için birkaç tık yeterli olabilir.Tabii bu konuda gelişen bir dezavantaj söz konusu; kilo kontrolü, beslenme ve vücut geliştirme gibi konularda sosyal medya ağları üzende Facebook, Twitter, Instagram gibi akışın çok hızlı olduğu mecralarda insanlara yanlış ya da eksik hatalı bilgi verilebiliyor.Bu bağlamda harekete geçmek için bireysel kontaklar geliştirdik, teknoloji bir yere kadar üstünlüğünü ilan etse de insan arası ilişkilerde yüz yüze olan iletişim kadar sağlıklı ve esnek bir iletişim şekli henüz icat edilmedi.

-Bütün zorluklara rağmen Herbalife beslenme bilimine çok güveniyor.Bizlerde insanların içindeki tutkuya ve inançla verdikleri mücadelelerine inanıyoruz.Bütün dünyada olduğu gibi sığ tartışmalardan uzak, kararlı bir şekilde ilerliyoruz.Artık günümüzde besinlerin besleyici özelliğini değil de ne kadar fiyatı olduğunu ya da erişilebilir olup olmadığı ile ilgili tartışmalar sürerken bizler bütünüyle; beslenme adına yeniden yapılması gerekenleri yineliyoruz.

-Beslenme felsefemiz insanların daha iyi, daha mutlu hissettikleri gıdaları keşfetmeleri üzerine kuruludur. Protein, karbonhidrat ve yağlar, vitamin ve mineraller gibi faydalı yiyeceklerin dolu olduğu sofralar olmalı diye düşünüyoruz.Konu bir o kadar da pratik ve sonuca odaklı bir hayat, su ile barışık etrafına enerji saçan insanlar istiyoruz ve ihtiyaçlarına yönelik beslenme konusunda çıktıkları bu yolda hedeflerinin olmasını ve gıda takviyeleri ile yapmak istedikleri ne varsa başarmalarını istiyoruz.

-Günümüzde diri bir vücuda sahip olmak istiyen bütün insanların kaliteli protein tüketmeleri gerekiyor.Yüksek başarı Makro besin gruplarını dikkate almayı gerektiriyor. Bu durumda vücut aldığı gıdalardan ürettiği hormon ve enzimleri en üst seviyede devreye alabiliyor.Kaslarınızın gelişmesi ve açlığa karşı vermiş olduğunuz mücadele protein sayesinde daha kuvvetli ve etkili oluyor.Günlük beslenme alışkanlıkları içerisinde kalori ihtiyaçlarınızı % 30 tutarında protein ile karşılamak zorunluluğu ve tamamen sağlıksız yağlardan ayrıştırılmış bir beslenme planı gerekiyor.

-Enerji kaynağı vücudu ayakta tutan kaliteli karbonhidratlar gerekiyor.Tıpkı 0'dan 100'e çok kısa sürede yükselen bir araç kadar dinamik olmanızı istiyoruz. Tam da burada kepekli yüksek lif içeren karbonhidratlardan bahsediyoruz.Bu durumda enerjinin yani kalori miktarının % 40 oranında karbonhidratlardan gelmesini istiyoruz.Ama hangi karbonhidratlar gibi bir yanılsama bütün insanlarda; ben hiçbir şey yemeyecek miyim korkusunu getiriyor olabilir. Merak etmeyin tekdüze bir beslenme planı olmayacak kişisel planlarınızı sizlere göre hazırlıyor olacağız.

-Sağlıklı kalmanın temel yapısı bütün besinlerden faydalanmayı gerektiriyor.Bitki biliminin bizlere hediyesi olan Fito besinler Herbalife sayesinde sizin hayatınızda da yerini alıyor.Bunun anlamı avantajlı duruma geçmek isteyen insanların meyvelerden ve sebzelerden daha fazla faydalanması yönündeki isteklerimize karşılık geliyor.

-İnsanlar genelde yağlı yiyeceklerin vücudu sıcak tutacağı gibi bir yanılsama içindedir. Oysa ki sabah kahvaltısında ciğer yiyen insanlar ya da mangalda sucuk yapan insanlar var. Peki neden halen hava soğuduğu zaman bu insanlarda üşümeye devam ediyor hiç düşündünüz mü? Demek ki bir yerlerde takılıyorlar oda besin zinciri içerisindeki sağlıklı yağları belki görmüyorlar. Belki de beslenme alışkanlıklarının değişmesi gerekiyor.

-Devasa gökdelenler inşa eden insanlara baktığınız zaman o büyük binaların çok ince hesaplar üzerinde kurulduğu görülür. İnsan vücudu da bir gökdelen kadar ince hesaplar üzerinde kurulu bir düzen esasına göre çalışıyor, bu durumda vitamin ve mineral değerleri yüksek gıdalar ile tanışmak gerekiyor.

-En önemli mesajımızı sona bırakmak istedik, insan hayatında suyun önemi yüzde 99 kadar yüksek bir yere sahiptir.Kalan yüzde birlik dilim ise insanın kendi değişimini takip etmesi ile tamamlanacak büyük bir başarı hikayesi.Her yolu deneyip kilo veremeyen insanların sıkı kontrol ve takip ihtiyaçları vardır.  Vücudunuzun yağlanmasını istemiyorsanız; Herbalife yaşam koçu desteği almanız gerekebilir.Bütün kimyasal reaksiyonlar su ile yapılıyor dediğimiz zaman birçok insan tebessüm ile bizim vücutlarımız nükleer enerji santrali mi ? gibi bir karşılık veriyor.Evet aslında hepimizin vücudu bir enerji santrali gibi çalışıyor.Elektriksel olarak hücreler arası sayısı tahmin edilmeyecek kadar etkileşim içerisinde bulunuyoruz ama bu faaliyetleri vücut rutin bir şekilde gerçekleştiriyor. Peki kendi enerjinizin farkında mısınız?

Lider Beslenme Herbalife Aktif Yaşam Koçu

Herbalife İstanbul,Herbalife Ankara,Herbalife İzmir,Herbalife Bursa,Herbalife Adana,Herbalife Konya,Herbalife Antalya,Herbalife Mersin,Herbalife Gaziantep,Herbalife Şanlıurfa,Herbalife Diyarbakır,Herbalife Kocaeli,Herbalife Hatay,Herbalife Manisa,Herbalife Samsun,Herbalife Kayseri,Herbalife Balıkesir,Herbalife Kahramanmaraş,Herbalife Van,Herbalife Aydın,Herbalife Denizli,Herbalife Sakarya,Herbalife Erzurum,Herbalife Muğla,Herbalife Mardin,Herbalife Trabzon,Herbalife Tekirdağ,Herbalife Eskişehir,Herbalife Malatya,Herbalife Ordu,Herbalife Afyonkarahisar,Herbalife Sivas,Herbalife Tokat,Herbalife Zonguldak,Herbalife Kütahya,Herbalife Adıyaman,Herbalife Çorum,Herbalife Elazığ,Herbalife Ağrı,Herbalife Yozgat,Herbalife Çanakkale,Herbalife Batman,Herbalife Osmaniye,Herbalife Isparta,Herbalife Giresun,Herbalife Şırnak,Herbalife Muş,Herbalife Edirne,Herbalife Aksaray,Herbalife Kastamonu,Herbalife Uşak,Herbalife Kırklareli,Herbalife Niğde,Herbalife Amasya,Herbalife Bitlis,Herbalife Düzce,Herbalife Rize,Herbalife Kars,Herbalife Siirt,Herbalife Kırıkkale,Herbalife Nevşehir,Herbalife Bolu,Herbalife Bingöl,Herbalife Burdur,Herbalife Hakkari,Herbalife Karaman,Herbalife Kırşehir,Herbalife Karabük,Herbalife Erzincan,Herbalife Bilecik,Herbalife Sinop,Herbalife Bartın,Herbalife Iğdır,Herbalife Yalova,Herbalife Çankırı,Herbalife Artvin,Herbalife Gümüşhane,Herbalife Kilis,Herbalife Ardahan,Herbalife Tunceli,Herbalife Bayburt. HERBALİFE HER YERDE SEN NEREDESİN.